מדפסת לייזר צבעונית – איך אפשר לחסוך כסף

מדפסת לייזר צבעונית

אנשים רבים מעוניינים להדפיס באמצעות מדפסת לייזר צבעונית, אך הם חוששים מהעלויות הגבוהות הכרוכות בכך. למעשה ישנם לא מעט טיפים לחסכון בכסף, אשר יוכלו לסייע לכל אחד להדפיס בצורה איכותית מבלי לשלם על כך הון קטן. כך שתוכלו להמשיך להדפיס את כל המסמכים הדרושים לכם, מבלי לחשוש לעלויות הדיו. 

מדפסת לייזר צבעונית – טיפים חשובים לחיסכון בעלויות ההדפסה

קודם כל, כדאי מראש לבחור מדפסת שתוכל לאפשר לכם הדפסה חסכונית יותר. אומנם ניתן למצוא היום בשוק לא מעט מדפסות לייזר משולבות HP זולות, אך לפני שמתפתים לרכוש אותן, חשוב לבדוק את עלות ההדפסה שלהן לעמוד. עבור אנשים שנוטים להדפיס כמויות גדולות של חומר, עדיף להשקיע במדפסת קצת יותר יקרה, שתוכל לספק להם הדפסה חסכונית יותר לטווח הארוך. 

כדאי להשתמש באופציה של הדפסה דו צדדית, על מנת לחסוך בעלויות הנייר. למעשה, מדובר על חיסכון של 50%, היות ומי שיגדיר את ההדפסה הדו צדדית בתור ברירת המחדל של המדפסת, יוכל לחסוך המון על עלויות הנייר. מעבר לכך, מדובר על תרומה לאיכות הסביבה, ולכן תוכלו גם להרגיש יותר טוב עם עצמכם. 

נקודה חשובה נוספת, היא לשים לב מה בדיוק אתם מדפיסים. אנשים רבים בוחרים למשל להדפיס עמודי אינטרנט, אשר בתוצאה הסופית נראים שונים לחלוטין מהתצוגה שלהם על המחשב. לכן כדאי להתאים את הגדרות ההדפסה בהתאם לסוג ההדפסה הרצויה לכם, ובכך לחסוך שטחים מתים ובזבוז מיותר של נייר. כמו כן, ישנם לא מעט הערות או פרסומות שניתן לוותר על ההדפסה שלהן, דבר שיחסוך לכם גם לא מעט דיו מבוזבז.

אנשים רבים נבהלים ברגע שמתקבלת התרעה על תכולת דיו נמוכה במחסנית, דבר שגורם להם למהר לרכוש באתר זה מחסנית חדשה ולהחליף את הדיו. אך כדאי לדעת כי בדומה לנורת הדלק ברכב, גם במקרה של המדפסת ישנה רזרבה של דיו שניתן עדיין להשתמש בה. מומלץ לא להחליף את המחסנית לפני שהדיו נגמר בצורה סופית, היות ודבר יחסוך לכם לא מעט כסף.

לסיכום, מדפסת לייזר צבעונית יכולה לאפשר לכל אחד ליהנות מאיכות הדפסה איכותית וחסכונית, בתנאי שמיישמים את הטיפים הנ"ל.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך אימון ארגוני יועיל לכם לעסק
אימון ארגוני הוא תהליך של למידה, הוראה ופיתוח מיומנויות. זוהי דרך לפתח את המומחיות והידע של אנשים....
קרא עוד »
אוג 07, 2022
האם ניתן לחמוק מעונש אם ביצעת עבירה
ישראל היא מדינת חוק. ידוע לכל אדם אזרח הארץ, כי ישנה מערכת חוקים אשר עליו לעמוד בה. כאשר עוברים על חוק...
קרא עוד »
אוק 20, 2018
קניית דירה – האם לפנות לחברת נדל"ן, או לחפש באופן פרטי?
כאשר מתחילים לחפש דירה, עולה ההתלבטות- האם עדיף לפנות לחברת נדל"ן, ולחפש  דירה? או- שעדיף לחפש דירה לבד?...
קרא עוד »
מרץ 04, 2019