תיקון גג הבית – הדרכים הנפוצות והיעילות ביותר

תיקון גג הבית

הגג אינו אטום דיו, ואתם מעוניינים לתקנו במהירות האפשרית קודם שיופיעו הנזקים. כאן תעלה לפניכם דילמה: באיזה סוג תיקון לבחור, כששתי השיקולים המרכזיים הם היעילות מיטבית ועלות כספית נמוכה, קראו עוד בנושא באתר איטום ישיר תיקון גגות.

למעשה קיימים לא מעט שיטות לאטום ולתקן גגות, ושיטות אלו שונות זו מזו באופיים. בכדי לבחור את הסוג היעיל והזול ביותר, יש לקחת בחשבון את הנתונים השונים של הגג: השיפוע, המכשולים שעל פני הגג, גודל השטח שדרוש לתקן, החומרים מהם מורכב הגג (לא כל חומרי הגג משתלבים נכונה עם כל חומרי האיטום), מודעות לחסרונותיהם של סוגי האיטום, ועוד. במקרה ואין לכם את הידע הנדרש, פנו לחברה המתמחה בנושאים אלו, כדי שיתאמו לגג את השיטה הנכונה ביותר, יבצעו את העבודה בצורה הנכונה והמהירה, ויעניקו לכם אחריות מלאה לאורך שנים, וכך תיהנו מגג שקט ובטוח.

לפניכם שיטות האיטום הנפוצות ביותר, וחלק מהיתרונות והחסרונות שלהם. לרוב, לחברה שתשכירו יש את הפתרונות לחסרונותיה של אותה שיטה שהם המליצו.

זיפות

זיפות גגות כמו כאן היא השיטה שתהיה לרוב הכי זולה, ומתאימה לגגות שבהם לא ניתן לפנות זמנית את הדודים והמתקנים שעל גביה, ואין בה פתחים שעלולים להיפתח בפני מים. עם זאת, הצבע השחור מתחמם מהר, מה שמונע ממכם להשתמש בגג לשימושים אישיים, להשפעה מרובה של הטמפרטורה של הבית ממזג האוויר שבחוץ, לבלאי מהיר של הזפת ולנזק עקיף במרזבים. 

יריעות ביטומניות

זוהי השיטה הפופולרית ביותר. היריעות עמידות מאוד לאורך שנים, מגנות על הגג בפני שמש, וניתן לרצף עליהם (בשונה מחלק מסוגי האיטום). מצד שני, היא דורשת להזיז את הדודים מעל הגג בזמן ההדבקה (ולא בכל גג דבר שכזה מתאפשר), ועלולים להיווצר פתחים מהם יחדרו מים אם לא תיעשה עבודה מקצועית ביותר. 

חומרים אקריליים ופוליאוריתניים

מומלצים ביותר לשטחי תיקון קטנים, ומתאימים לכל סוגי הגגות. עם זאת יש בהם גם חסרונות: הם יקרים מאוד, ואינם עמידים בתנאים מסוימים: החומרים הפוליאוריתניים פגיעים לשמש, והחומרים אקריליים אינם עמידים במים עומדים, מה שמאלץ לבדוק תדיר את מערכת הניקוז.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טבלת הוצאות והכנסות – איך היא תוכל לעזור לכם?
התנהלות שוטפת עם טבלת הוצאות והכנסות תוכל לשנות לחלוטין את הדרך שבה אתם מנהלים את הכסף שלכם ולאפשר...
קרא עוד »
יול 14, 2021
אמבטיות מלבניות לתעשייה
מיכלים מלבניים פותחו כדי להגן על תעשיית הנפט והגז מפני מפגעי הסביבה התת-ימית. המיכלים עשויים מחומר...
קרא עוד »
דצמ 26, 2022
איך לבחור משרד פרסום באינטרנט?
פרסום באינטרנט הוא הדרך האפקטיבית ביותר, בימינו, להגיע לתודעה של הלקוחות ולהבטיח - שתמיד תהיה לעסק...
קרא עוד »
אוק 03, 2021