5 טיפים לאורח חיים בריא

אורח חיים בריא

כולנו רוצים לחיות חיים בריאים, חיים ללא דאגות או חששות, חיים בהם התחושות הנפשיות והגופניות טובות. אבל איך עושים זאת? הנה 5 טיפים חשובים.

הקפדה על תזונה נכונה

כשמדברים על בריאות, בהחלט לא ניתן להתעלם מנושא התזונה, ולו כי הוא חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא. הקפידו לשמור על תזונה נכונה ובריאה, כזו שמכילה את מיטב הוויטמינים והמינרלים החיוניים לכם. כדאי לבנות תפריט לצד תזונאית, על מנת לקבל את כל המידע הנחוץ לכם ולבנות תפריט מפוקח ובריא. כמו כן, ניתן להיעזר בתוספי תזונה שונים, החל מB12, אומגה 3 ועד לספירולינה. בנוגע לתוסף הספירולינה, תוכלו לקרוא עוד בסקירה הבאה, ולהעמיק את הידע בנושא.

פעילות גופנית – זו לא המלצה

ביצוע פעילות גופנית זה חשוב, ואם תהיתם – לא מדובר בהמלצה, אלא בפעילות שכל אחד ואחת חייבים לשלב בלוח הזמנים שלהם. אנחנו לא מדברים על אימוני כוח או אימונים אינטנסיביים, אלא על פעילות קלילה שמאפשרת להניע את הגוף ולשמור על המשקל, החל מהליכות שבועיות, עלייה במדרגות (במקום לעלות במעלית) ועוד.

שנת לילה איכותית

רצף החיים האינטנסיבי מוביל אנשים רבים לישון מעט שעות בכל לילה. כדאי לדעת שההמלצה היא לישון 7-9 שעות רצופות, זאת כדי לשמור על בריאותכם. כמו כן, שינה איכותית היא שינה ללא הפרעות, כך שאם אתם מתעוררים לעיתים קרובות או סובלים מסיוטים – מוטב לטפל בכך בהקדם האפשרי.

רגעים קטנים של רוגע

בין לוח הזמנים הצפוף, חשוב למצוא לפחות רגע אחד ביום של רוגע. זה יכול להיות עיסוק בתחביב מסוים שכיף לבצע, הליכה של 45 דקות בשכונה, או כל פעילות אחרת שעשויה לסייע לכם להירגע מתלאות היום.

לבלות עם חברים אהובים

לא סתם אומרים, שמי שמוקף באנשים אהובים, הוא אדם מאושר. אם תקיפו את עצמכם בחברים ובני משפחה, ותדאגו לבלות עמם לפחות פעם בשבוע, תהיו בטוחים שזה יסייע לבריאותכם וישרה עליכם שלווה, שהרי בריאות הגוף תלויה בבריאות הנפש, וכשמאושרים – אורח החיים עשוי להיות טוב יותר.

מה נותר? פשוט ליישם את הטיפים שצוינו מעלה, וליהנות מחיים בריאים!

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משפצים את חדר האמבט שלכם, דברים שכדאי שתכירו
שיפוץ חדר האמבטיה זה משהו שאתם דוחים כבר לא מעט זמן? תוהים איך לעשות את זה נכון וחוששים שזה יהיה מאוד...
קרא עוד »
נוב 12, 2019
שירותי הדברה עם מדבירים מוסמכים – איך יודעים ?
כל אחד מכיר את התחושה הלא נעימה הזאת, כאשר יושבים בסלון ורואים טלוויזיה, ופתאום משום מקום תיקן ענק...
קרא עוד »
נוב 12, 2017
כמה דברים לא ידעתם על אמן חושים
אמן חושים בדרך כלל מפתיע את קרוביו וחבריו כבר בגיל צעיר עקב זריזות הידיים שלו והפעולות שמפתיעות אותם...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020