מתקני גירוד לחתולים איך בוחרים

מתקני גירוד לחתולים

חתולים הם חיה שלה יש ציפורניים חדות שמתחדשות כל הזמן ואותן יש לחדד. בטבע החתול מחדד את הציפורניים הללו על גזעי העצים, וכאשר מביאים חתול בתור חיית מחמד לסביבה הביתית, זה חשוב מאוד לדאוג ולרכוש עמדה של גירוד שעליה יוכל החתול לחדד את הציפורניים שלו לצד הלימוד שלו לא לחדד את הציפורניים על מקום לא מומלץ בכלל כמו הספות של הבית שיהרסו בזו הצורה. כאן כבר ניתן לראות כי יש מלאי נדיב של מתקני גירוד עבור חתולים בכל חנות חיות בתלפיות שמוכרת ציוד לחיות מחמד שמכבדת את עצמה, ויש להבין את ההשלכה של בחירת עמדת גירוד תקינה שתביא אל חתול רגוע ואל ספה שבה החתול לא מחדד את ציפורניו.

כמות החתולים במקום

לא לכל אדם יש חתול אחד בלבד. ישנם אנשים שאוהבים כי נמצאים איתם שני חתולים, שלושה ואפילו ארבעה ויותר מכך. הכמות הגדולה של החתולים מחייבת רכישה של עמדות גירוד מתאימות עבור כולם גם יחד, כי הרי מדובר בסטים רבים יותר של ציפורניי חתול שמבקשים חידוד בכל יום מחדש. כמות גדולה יותר תביא אל שחיקה איטית יותר של העמדות שנרכשו.

הגודל הפנוי למתקן

מכיוון שמתקן עבור גירוד לחתול יכול להיות נמוך או גבוה רחב או צר, ואפילו שטוח לגמרי, זה חשוב לוודא את הסוגים שקיימים בחנות ואת המקום הפנוי עבור הצבה של מתקן גירו אחד או שניים להנאת החתול וגירוד ציפורניו. יש בתים שעבורם אין כל בעיה להציב עמדת גירוד של כמה קומות ויש בתים שיאלצו לחפש מתקנים שמשתלבים עם רהיטי הבית הקיימים כדי שהוספה של מתקן לא תגרום לצפיפות גדולה מידי עבור בני הבית.

סוג מתקן הגירוד

נכון להיום כבר יש סוגים שונים של מתקני גירוד עבור חתולים, וכל בעל חתול יכול לבחור בין מתקנים אשר עשויים קרטון ומגיעים עם תג מחיר זול יותר להחלפה תדירה יותר לעומת כאלה אשר עשויים חבל קשיח ואמורים להיות מתאימים לגירוד לתקופה יותר ארוכה. זה כדאי לבחון את סוג החבל מכיוון שיש סוגים שונים של חבלים שיכולים להיות קשיחים או רכים מידי עבור החתול האישי הנמצא בבית.

קראו על פידוג ויטליטי

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חבילת מיתוג לעסק – כיצד בוחנים את החבילה שמציעים לנו?
כשאנחנו פונים לאנשי שיווק ופרסום לצורך מיתוג העסק מחדש, סביר להניח שהם יציעו לנו חבילות שונות, אשר...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
היכולת של צ'י קונג לעזור לגוף שלכם – אמיר פרלמן
גוף האדם חווה שינויים רבים במהלך החיים. הוא מתמודד עם תופעות שונות ועובר תהפוכות. לא פעם אנשים מגיעים...
קרא עוד »
דצמ 28, 2019
נפלאותיה של אנרגיה סולארית
דעו לכם שאתם לא צריכים להמשיך ולעשות שימוש בחשמל שמופק בדרכים קלאסיות כאשר בעשור האחרונות גובר...
קרא עוד »
אוק 25, 2018