מתקני גירוד לחתולים איך בוחרים

מתקני גירוד לחתולים

חתולים הם חיה שלה יש ציפורניים חדות שמתחדשות כל הזמן ואותן יש לחדד. בטבע החתול מחדד את הציפורניים הללו על גזעי העצים, וכאשר מביאים חתול בתור חיית מחמד לסביבה הביתית, זה חשוב מאוד לדאוג ולרכוש עמדה של גירוד שעליה יוכל החתול לחדד את הציפורניים שלו לצד הלימוד שלו לא לחדד את הציפורניים על מקום לא מומלץ בכלל כמו הספות של הבית שיהרסו בזו הצורה. כאן כבר ניתן לראות כי יש מלאי נדיב של מתקני גירוד עבור חתולים בכל חנות חיות בתלפיות שמוכרת ציוד לחיות מחמד שמכבדת את עצמה, ויש להבין את ההשלכה של בחירת עמדת גירוד תקינה שתביא אל חתול רגוע ואל ספה שבה החתול לא מחדד את ציפורניו.

כמות החתולים במקום

לא לכל אדם יש חתול אחד בלבד. ישנם אנשים שאוהבים כי נמצאים איתם שני חתולים, שלושה ואפילו ארבעה ויותר מכך. הכמות הגדולה של החתולים מחייבת רכישה של עמדות גירוד מתאימות עבור כולם גם יחד, כי הרי מדובר בסטים רבים יותר של ציפורניי חתול שמבקשים חידוד בכל יום מחדש. כמות גדולה יותר תביא אל שחיקה איטית יותר של העמדות שנרכשו.

הגודל הפנוי למתקן

מכיוון שמתקן עבור גירוד לחתול יכול להיות נמוך או גבוה רחב או צר, ואפילו שטוח לגמרי, זה חשוב לוודא את הסוגים שקיימים בחנות ואת המקום הפנוי עבור הצבה של מתקן גירו אחד או שניים להנאת החתול וגירוד ציפורניו. יש בתים שעבורם אין כל בעיה להציב עמדת גירוד של כמה קומות ויש בתים שיאלצו לחפש מתקנים שמשתלבים עם רהיטי הבית הקיימים כדי שהוספה של מתקן לא תגרום לצפיפות גדולה מידי עבור בני הבית.

סוג מתקן הגירוד

נכון להיום כבר יש סוגים שונים של מתקני גירוד עבור חתולים, וכל בעל חתול יכול לבחור בין מתקנים אשר עשויים קרטון ומגיעים עם תג מחיר זול יותר להחלפה תדירה יותר לעומת כאלה אשר עשויים חבל קשיח ואמורים להיות מתאימים לגירוד לתקופה יותר ארוכה. זה כדאי לבחון את סוג החבל מכיוון שיש סוגים שונים של חבלים שיכולים להיות קשיחים או רכים מידי עבור החתול האישי הנמצא בבית.

קראו על פידוג ויטליטי

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקון מרזב פנימי ללא הרס – כך עושים זאת נכון
התמודדות עם מים הוא חלקו של כל מבנה שהוא. זה יכול להיות מי גשמים או רטיבות בגין צנרת המים - בכל מקרה...
קרא עוד »
אפר 30, 2022
האזוטריה של פרידה: המדריך הבלתי נאמר שלך לתזמורת גירושים
גירושין, למרות שלעתים קרובות הם ניגשים בתחושת אימה או חשש, אינם צריכים להיות הסיוט המבוך שבו הם...
קרא עוד »
אוק 17, 2023
פיתוח אפליקציות לאייפון – אפשר ללמוד גם בחינם
אתם לא חייבים לשלם על קורס יקר כדי להתחיל ללמוד פיתוח אפליקציות לאייפון. האפשרויות הקיימות כיום הן...
קרא עוד »
יונ 15, 2021