היכולת של צ'י קונג לעזור לגוף שלכם – אמיר פרלמן

היכולת של צ'י קונג לעזור לגוף

גוף האדם חווה שינויים רבים במהלך החיים. הוא מתמודד עם תופעות שונות ועובר תהפוכות. לא פעם אנשים מגיעים למצבים בריאותיים מורכבים שנוצרים בגין בעיות שונות. במצב כזה הם תרים אחר פתרון מועיל אשר יוכל להביא להם מענה בריאותי מועיל, ויקדם אותם לשיפור המצב הבריאותי שלהם (קראו עוד באתר של אמיר פרלמן בקישור הזה). אמנם יש מצבים בהם יש מענה רפואי מוכר ופשוט שיש בכוחו להועיל. אבל במקרים רבים אחרים מתמודדים מטופלים מול מצבים מורכבים אשר מביאים אותם למסקנה כי אין לרפואה המערבית כל מענה עבורם.

צ'י קונג למענכם

במצבים כאלו אין סיבה להרים ידיים ולהתייאש. כי קיימות כיום כל כך הרבה שיטות ריפוי מתקדמות אשר תוכלנה להציע את הפתרון המוצלח, ולפתור את בעיית הבריאות מולה מתמודדים אנשים. הרפואה הסינית היא תחום פעיל שמונה מספר רב של שיטות טיפוליות שונות. הללו מאפשרות לכל אחד ואחת למצוא רפואה למחלה מולה הוא מתמודד, ולשפר את איכות החיים, חרף העובדה שלרפואה המערבית אין מענה עבורם. אחת השיטות היעילות היא צ'י קונג. שיטה נפלאה שהתוצאות שלה מדהימות.

וודאי יעניין אתכם גם: https://www.mqgisrael.com/articles/tai-chi-chuan-form-the-eight-movements/

מדיטציה תנועתית ושיפור זרימת האנרגיה

הרפואה הסינית יוצאת מנקודת הנחה שהחיות שלנו מגיעה מביו אנרגיה שזורמת בכל גופנו. היא זו שמרפאה את האיברים ומאפשרת את החיים שלנו. אבל במהלך השנים נוצרים נזקים שונים בעניין, והגוף צובר נזקים מסוגים שונים. רבים מהם נובעים מכך שזרימת האנרגיה אינה מתבצעת בצורה תקינה. כך שנגרם נזק משמעותי לאיברים שנים בגופנו, ואזורים מסוימים לא מקבלים את החמצן הדרוש להם. כך שהם לא מתפקדים כראוי, ופוגעים ביכולת התפקודית שלנו.

משפרים את זרימת האנרגיה

צ'י קונג זו שיטת אימון מיוחדת ראו באתר אשר מתאימה לכל אדם באשר הוא, ומאפשרת לאנשים במצבים בריאותיים שונים לשפר את המצב שלהם באמצעות האימון. הוא מתבצע בצורה הדרגתית ומשפר אט אט את זרימת הביו האנרגיה בגוף. נוצרת הרמוניה בין המערכות בגוף המתאמן, והתוצאה היא ריפוי של בעיות בריאות שונות. תאי הגוף מקבלים את האנרגיה הנדרשת להם, והחיים תמיד יהיו יפים יותר!

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כלב קינג צארלס למסירה או למכירה – איפה מוצאים?
כלבי קינג צארלס הם הכלבים האידאליים עבור משפחות או זוגות. מדובר בכלב חברותי, שמח ונאמן, אשר מסתגל מהר...
קרא עוד »
אוק 10, 2017
לגליזציה בחו"ל: איך לוודא שלא השארנו קנאביס במזוודה?
בשנים האחרונות ישנן מדינות שונות ששינו את יחסן לקנאביס ומאפשרות לעשן באופן חוקי. העניין הוא, שלא מעט...
קרא עוד »
ינו 08, 2020
מורה פרטי למתמטיקה 5 יחידות מומלץ
כאשר אנחנו רוצים לגשת לבחינת הבגרות במתמטיקה ברמה של חמש יחידות, ולא רק לעבור אותה אלא לקבל ציון גבוה...
קרא עוד »
מאי 26, 2017