ויזה E2 – מהי ולמי היא מיועדת?

ויזת משקיע E2 המדוברת והמוכרת לנו יותר ויותר, מאשרת לאדם המחזיק בה, להשקיע מכספו בעסק פעיל בארצות הברית, או לחילופין, כמה מפתיע, לפתוח עסק מקומי אחר בארצות הברית מה שלא היה בעבר נהוג במדינה זו, ללא וויזה זו.

ויזה E2 – מהי ולמי היא מיועדת? |

בכדי לקבל וויזה 2E אין צורך בהשקעה של מאות אלפי דולרים בשונה וניגוד לעבר, אלא אך ורק בהשקעה מינימאלית ובהוכחה, שהעסק עתיד לספק מקומות עבודה לאזרחים בשוק המקומי, וכן שלמגיש הבקשה, יהיה את ההכשרה המקצועית והיכולת להוביל את העסק לתקופה ארוכה.

מסעדות ועיסוק קולינארי, נכללות גם כן בקטגוריית האשרה המבוקשת וכמובן, חנויות ועסקי קמעונות ומכירה. בארצות הברית, מכיוון שהיא אחת המדינות היותר מבוקשות בעולם לצורך הגירה, זה אף פעם לא קל לקבל אותה אבל כמובן שהמאמץ שווה את התמורה. כדאי להיעזר לשם כך בליוויו של עורך דין ניר אביבי לצורך קבלת הוויזה המיוחלת ללא בעיות.

מהו כרטיס ויזה ולמה הוא משמש? |

לא משנה כמה אתם מתכונים בזהירות לטיול שלכם, לעיתים ייתכן שתצטרכו לשלם תשלום לא צפוי מעבר למה שהיה בתכנון התקציב לטיול שלכם. עם כרטיס אשראי של ויזה, אתם מוכנים לכל דבר – בין אם אתם צריכים לתקן את המכונית, לצאת לטיול ארוך לביקור קרובי משפחה או סתם רוצים שקט נפשי וכלכלי.

כרטיס אשראי של ויזה, יכול גם לעזור לכם לנהל את התקציב כך שבמקרה ותגיעו לרכישות גדולות יותר, כמו חג משפחתי או ריהוט חדש, אתם תוכלו לקנות את מה שאתם צריכים כשתהיו זקוק לו וכך, לפזר את העלות על פני מספר חודשים.

הנחיות לצורך הפקת וקבלת ויזות |

להיות סוחר שמקבל ויזה, צריך לעבור תהליך פשוט ובמקומות שמנפיקים אותם ישמחו לעזור לכם לשם כך אך עם זאת, יש כמה דרישות שעליכם לדעת:

  • לכל הסוחרים המקבלים ויזה מוטלת האחריות לדבוק בחוק במדינה מכיוון שהיא קשורה בקבלת ויזה.
  • על סוחרים לקבל מוצרי ויזה לעסקות חוקיות בלבד.
  • סוחרים שמוכרים מוצרים עם הגבלה של גיל, כמו אלכוהול וטבק, חייבים לעבוד תהליכים ובדיקות על מנת להבטיח כי כל החוקים הנלווים לכך יתמלאו.
  • להיות מעל גיל 18.

מי צריך ייפוי כח מתמשך ומתי?

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קצת על הפרוייקט בריא לדעת של קופת חולים מאוחדת
הפרויקט החדש של קופת חולים מאוחדת מטרתו להנגיש לציבור את המידע החשוב ביותר אשר יסייע לכל אחד מכם...
קרא עוד »
אוג 14, 2016
למה צריך למחזר פסולת אלקטרונית?
מתוך מפגעים רבים שמשפיעים על כדור הארץ שלנו ועל הסביבה שבה אנחנו חיים, אין ספק שפסולת אלקטרונית היא...
קרא עוד »
נוב 09, 2016
לימודי שמאות מקרקעין
מחפשים ללמוד מקצוע מעניין וייחודי? רוצים להיות עם תעודה ביד אך מעוניינים להיות גם ייחודיים עם התעודה...
קרא עוד »
מרץ 24, 2021