הסיכונים בהסרת שיער פנים

הסרת שיער פנים

שיער פנים קרב נשים, אינו מסתכם רק בגבות או בריסים – אלא שמרבית הנשים וגם הנערות יסבלו עם הזמן משיער מעל השפה על הלחיים ואפילו על גבי הסנטר, שעלול להופיע עם השנים. השערות שנמצאות על הפנים שלנו, מטרתן להגן על איברים מפני אבק ולכלוך. בכך אפשר למצוא את השפם המעיק, את הגבות שיש לסדר ואפילו את הריסים שמטרתם בעיקרית היא להגן על העיניים. 

מן הצד השני של המתרס, נמצאות שיערות שמופיעות על גבי הלחיים או על הסנטר, שאין להן מטרה ספציפית – אלא שהן גדלות עקב בעיות הורמונליות כמו במקרים של הופעת טסטוסטרון בקרב נשים, או בעיה הורמונלית כזאת או אחרת. 

הסרת שיער פנים – כיצד עושים זאת ומהם הסיכונים?

בעבר, מי שצמח לה שיער בלתי רצוי על גבי הפנים: נהגה לגלח את השיער (קראו על שיטות הסרת שיער) – מה שהוביל לתוצאה הפוכה והיא חיזוק שורשי השיערה וצמיחה מלאה יותר של זיפים. לכן רבות מנסות להסיר שיער פנים עם שעווה חמה או שעווה לפנים – מה שגם כן יכול להוליד נזק, בשל מריטה לא מבוקרת של השערות, היווצרות אדמומיות או כוויות שעלולות להגרם לעור הפנים. 

אז כיצד מתגברים על שיער מיותר?

כיום יותר ויותר נשים מגלות כי ניתן להסיר שיער בדרך בטוחה יותר וגם כזאת שתדלל את השערות ותחליש את השורש. שיטה זאת נעשית באמצעות לייזר, בעוד שקרני מכשיר הלייזר שורפות את זקיקי השיערה ובכך מחלישות אותה ומונעות (לאחר מספר טיפולים) צמיחה של שיערות על גבי הפנים. 

שיטה נוספת להפטר מזיפים מיותרים, נעשית באמצעות אפילציה. שיטה זאת מאפשרת להפטר משיער מיותר על ידי שימוש במכשיר מיוחד אליו מחברים מחט ש"הורגת" את שורשי השערות ואת הזקיקים. מי שרוצה להפטר משפם, מזיפים על הסנטר, או מפלומות ליד הלחיים ובאזור הצדעיים – תוכל לגשת למכון מקצועי בו מבצעים טיפולי לייזר ואפילציה. בכך אפשר להסיר שיער באופן מקצועי, ללא סכנות ונזקים. 

קראו גם על הסרת משקפיים בלייזר

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
מחפשים אחר שירות הדברת עכברים ותהיו מעוניינים להיות בטוחים שאתם משיגים בדיוק את המענה שאתם זקוקים...
קרא עוד »
יונ 28, 2021
טונר למדפסת brother – למה כדאי לקנות מקורי?
לא רוצים להתמודד עם תקלות שעלולות לצוץ להן לעתים קרובות בשל שימוש בטונר תואם? אם אתם הולכים לקנות...
קרא עוד »
אפר 12, 2021
משכנתא הפוכה – משכנתא לגיל הזהב
משכנתא הפוכה בחברת תשואות פיננסים היא דרך לתת לקשישים את ההזדמנות לגשת לבתיהם מבלי שיאלצו למכור...
קרא עוד »
פבר 16, 2023