הסיכונים בהסרת שיער פנים

הסרת שיער פנים

שיער פנים קרב נשים, אינו מסתכם רק בגבות או בריסים – אלא שמרבית הנשים וגם הנערות יסבלו עם הזמן משיער מעל השפה על הלחיים ואפילו על גבי הסנטר, שעלול להופיע עם השנים. השערות שנמצאות על הפנים שלנו, מטרתן להגן על איברים מפני אבק ולכלוך. בכך אפשר למצוא את השפם המעיק, את הגבות שיש לסדר ואפילו את הריסים שמטרתם בעיקרית היא להגן על העיניים. 

מן הצד השני של המתרס, נמצאות שיערות שמופיעות על גבי הלחיים או על הסנטר, שאין להן מטרה ספציפית – אלא שהן גדלות עקב בעיות הורמונליות כמו במקרים של הופעת טסטוסטרון בקרב נשים, או בעיה הורמונלית כזאת או אחרת. 

הסרת שיער פנים – כיצד עושים זאת ומהם הסיכונים?

בעבר, מי שצמח לה שיער בלתי רצוי על גבי הפנים: נהגה לגלח את השיער (קראו על שיטות הסרת שיער) – מה שהוביל לתוצאה הפוכה והיא חיזוק שורשי השיערה וצמיחה מלאה יותר של זיפים. לכן רבות מנסות להסיר שיער פנים עם שעווה חמה או שעווה לפנים – מה שגם כן יכול להוליד נזק, בשל מריטה לא מבוקרת של השערות, היווצרות אדמומיות או כוויות שעלולות להגרם לעור הפנים. 

אז כיצד מתגברים על שיער מיותר?

כיום יותר ויותר נשים מגלות כי ניתן להסיר שיער בדרך בטוחה יותר וגם כזאת שתדלל את השערות ותחליש את השורש. שיטה זאת נעשית באמצעות לייזר, בעוד שקרני מכשיר הלייזר שורפות את זקיקי השיערה ובכך מחלישות אותה ומונעות (לאחר מספר טיפולים) צמיחה של שיערות על גבי הפנים. 

שיטה נוספת להפטר מזיפים מיותרים, נעשית באמצעות אפילציה. שיטה זאת מאפשרת להפטר משיער מיותר על ידי שימוש במכשיר מיוחד אליו מחברים מחט ש"הורגת" את שורשי השערות ואת הזקיקים. מי שרוצה להפטר משפם, מזיפים על הסנטר, או מפלומות ליד הלחיים ובאזור הצדעיים – תוכל לגשת למכון מקצועי בו מבצעים טיפולי לייזר ואפילציה. בכך אפשר להסיר שיער באופן מקצועי, ללא סכנות ונזקים. 

קראו גם על הסרת משקפיים בלייזר

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה כוללים לימודי QA?
תחום QA הוא אחד התחומים החשובים ביותר בעולם ההייטק בכלל ובעולם המחשבים והתכנות בפרט. מי שרוצה להשתלב...
קרא עוד »
ספט 15, 2019
מיטות לואי עתיקות
יש משהו יוצא דופן במיטה עתיקה. היא לא כמו כל המיטות. היא נותנת הרגשה טובה למי שעובר לידה ומשרה אווירה...
קרא עוד »
ינו 22, 2021
יתרונות שימוש במספר מקוצר
היווצרותם והצורך במספרים קצרים עבור בתי עסק מסוגים שונים - החל בעשור האחרון, עשור שבו כל מסר ללקוחות...
קרא עוד »
פבר 11, 2020