דיסק און קי ממותג – ככה תזכו בתשומת לב בתערוכות

דיסק און קי ממותג

כשאנחנו מעמידים דוכן בתערוכה או ביריד מסוים, מן הסתם אחד הדברים שאנחנו צריכים לעשות, זה למשוך את תשומת הלב של הנוכחים במקום. כך הם יגיעו אלינו, כך הם ייעצרו ליד הדוכן שלנו וירצו לקנות מאיתנו מוצרים, שירותים, לשמוע מה יש לנו לומר. 

סביר להניח שלצורך כך אנחנו נשתמש באמצעים שונים. למשל, אנחנו נשתמש בדוכן מיוחד עם עיצוב ססגוני, סביר להניח שאנחנו נשתמש בעובדים שלבושים בצורה ייצוגית, עובדים שיודעים כיצד לפנות אל העוברים והשבים, כאלה שיודעים לענות על כל שאלה ולספק הסברים מפורטים. מעבר לכך, אנחנו נשתמש גם באמצעים טכנולוגיים ובכלים שונים, בשביל למשוך את העוברים והשבים להגיע לדוכן שלנו ולקבל מאיתנו הצעות כאלה ואחרות. 

אחת הדרכים שלנו למשוך תשומת לב בתערוכות ובירידים, היא דרך מתנות שונות שאנחנו יכולים להציע לאורחים שעוצרים אצלנו. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מתנות ייחודיות אשר נוכל להציע, בין אם זה בשביל למשוך תשומת לב ולעורר עניין, ובין אם זה בשביל שנוכל לגרום להם לרצות לעבוד איתנו. 

דוגמא לרעיון ייחודי שיעזור לנו

אחת האופציות הייחודיות שיכולות לעזור לנו בכך, זה דיסק און קי ממותג. מדובר בדיסק שמכיל זיכרון בגודל מסוים, כאשר על גבי הדיסק מצוין שם העסק שלנו, יש את הלוגו שלו וכן פרטי התקשרות בעזרתם אפשר לפנות אלינו בכל עת.

מדובר ברעיון ייחודי מכמה סיבות. ראשית, כל אחד, כמעט, צריך דיסק און קי כזה למשל ויכול למצוא בו שימוש. בוודאי אם מדובר בסטודנטים, חבר'ה שמבצעים עבודות משרדיות, אנשים שמתעסקים במחשבים, אנשים שעובדים במשרדים מסוגים שונים ועוד. 

שנית, מדובר על מתנה לא פשוטה ולא זולה. לא מדובר במשהו סטנדרטי שאנשים לא ימצאו בו עניין, להיפך, מדובר על מתנה ייחודית, שימושית, מתנה שתמשוך תשומת לב. 

שלישית, עצם זה שאנחנו מציינים את השם של העסק, פרטי התקשרות וכן פרטים נוספים, יכול למשוך לקוחות לפנות אלינו בכל עת. מאחר והם יעשו שימוש נרחב בדיסק בכל עת, הרי שמול העיניים שלהם תמיד יופיע השם של העסק שלנו. 

קבלו רעיונות נוספים https://www.thegift.co.il/he/rosh-hashana

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נהיגה בשכרות דין נהג חדש
נהיגה בשכרות היא דבר מסוכן מאין כמותו. נהג אשר עולה על הכביש שיכור מסכן הן את עצמו והן את כל הנהגים...
קרא עוד »
מאי 11, 2017
דרושים עובדים עם רכב צמוד, למה כוונת המעסיק?
מעטים האנשים אשר לא היו צריכים לחפש עבודה במהלך חייהם. למעשה כל אדם מתישהו בחיים מחפש אחר עבודה ולכן...
קרא עוד »
מאי 06, 2019
מה חשוב לוודא לפני שמחליפים ספק אינטרנט?
אם נלך 20 שנה אחורה, נראה כי התקשרות עם גורם כלשהו בשוק התקשורת, בין אם מדובר בחברת טלפונית, חברה...
קרא עוד »
אוג 19, 2020