איתור כספים אבודים

איתור כספים אבודים

על פי הנתונים של משרד האוצר ישנם מיליארדי שקלים הנמצאים בחשבונות רדומים של חברות השקעות, כאשר מדובר בכספי ציבור לכל דבר, שהציבור שכח או הופקד לו לפנסיה ואותם אנשים לא ידעו מזה. אנשים יכולים לדרוש את הסכומים האלה אם יעשו זאת בדרך מקובלת ונכונה, הרי שזה הכסף שלהם. ישנם אנשים שלא מעוניינים להיכנס לכל הביורוקרטיה או מתעצלים לעשות את זה ויכולים להפסיד בין אלפי לעשרות אלפי שקלים בשל עובדה זו. זה לא משהו שאתם רוצים לעשות ולכן כדאי לכם להמשיך לקרוא.

כל אחד רוצה עוד כסף:

כמובן שכל אחד רוצה עוד כסף. כולנו רוצים קודם כל בריאות, אך כסף הוא המטבע שמניע את העולם הזה, לפחות את רובו. אם אנחנו רוצים רכב חדש, טיול מפנק לחו"ל, לקנות למישהו מתנה וכמובן לאכול ולשתות – צריך כסף. מבלי להיכנס לכם לכיס – גם אם המצב הכלכלי הוא טוב אתם וודאי לא תרצו להשאיר את הכספים שלכם, המגיעים לכם ושעבדתם קשה בשבילם, שחברות ההשקעות פשוט ימשיכו להסתיר אותם מכם ולגזול מהם דמי ניהול בכל חודש לאורך השנים. איתור כספים אבודים יעזור לכם למצוא את הכסף האבוד שלכם ולאפשר לכם לדרוש אותו.

מדוע אתם רוצים למשוך את הכסף שלכם ומהר?

בדיוק בגלל זה אתם רוצים למשוך את הכסף שלכם במהירות. בכל חודש שהכסף שלכם שוכב בחשבונות הרדומים חברות ההשקעות גובות דמי ניהול. דמי הניהול יכולים להיות עד אחוז מסוים הקבוע להם על פי חוק והן יכולות להחליט מה גובה הסכום של אחוזי דמי הניהול שהם יגבו. כמובן שכל זמן שמדובר בכספים רדומים, חבויים וכאלה שאף אחד לא שש לדרוש אותם, הרי שהם יגבו את דמי הניהול הגבוהים ביותר שהם יכולים בכל חודש וימשיכו להתעשר על הגב של האזרחים.

איך אוכל לדעת אם יש לי כספים אבודים?

איתור כספים עבודה היא עבודה למקצוענים. כל אחד יכול לבצע בדיקה בסיסית באינטרנט אך אם אתם רוצים מחקר מעמיק יותר שיבדוק בדיוק את הסכומים שיש לכם במקומות השונים, תוכלו לפנות אל קפטן חיסכון שישמח לבצע את העבודה עבורכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כלכלה מעגלית
הכלכלה המעגלית היא תיאוריה המציעה שכדי שהכלכלה תתפקד בצורה יעילה, יש לתכנן ולייצר מוצרים בצורה כזו...
קרא עוד »
נוב 26, 2022
סוגי רשלנות רפואית
רשלנות רפואית מתרחשת לצערנו לא מעט, תוך שבשנת 2018 דווח על עלייה חדה במקרי הרשלנות הרפואית בישראל, בזמן...
קרא עוד »
ינו 26, 2019
תיקי אלבד לכנסים – כל היתרונות
בין אם אתם בעלי עסק קטן ומשפחתי ובין אם אתם בעלי עסק עם סניפים רבים ברחבי הארץ המאגד תחתו עשרות...
קרא עוד »
ספט 02, 2021