היתרונות בלייצר בסין – ואיך עושים את זה נכון?

היתרונות בלייצר בסין - ואיך עושים את זה נכון?

בכל מפעל, בית מלאכה ומוסד, קיימים מוצרים רבים שנרכשו בסין. קנייה ויצור של מוצרים בסין, וודאי תוריד לכם את העלויות הרבות של המוצרים. כמה סיבות יש לכך ואחת מהן היא מכיוון ששכר נמוך משולם בסין לעובדים, דבר המקטין את העלויות.

היתרונות בלייצר בסין – ואיך עושים את זה נכון?

ייצור בסין, הוא דבר שעסקים ישראלים, אמריקאים ובינלאומיים הכירו כנכס חיוני להפחתת מחירים למוצריהם. הוא מנוצל על ידי כמה מהמותגים הבולטים ביותר והוא הופך את המוצר שלכם לדבר מצליח. עם עליית המחירים המקומיים, גדל הצורך בייצור זול בחו"ל.

סין מכירה בתכונה הזו שלה, וכיום אפשר לראות את תו התגית "תוצרת סין" על מוצרים מותאמים אישית רבים הכוללים ביגוד, ריהוט וצעצועים. יכולות הייצור הסיני, המשיכו לצמוח מאז תחילת הייצור בסין, והמפעלים שלהם מייצרים מוצרי מותג פרטיים ברחבי העולם. 

לפרטים וייעוץ – 26Tra\ding.

כמה עובדים יש בסין?

בשנת 2002 היו בסין למעלה מ – 80 מיליון עובדים רק בסקטור ייצור מוצרים. בשנת 2009 מספר זה צמח לכ – 100 מיליון איש. ארצות הברית, הקרובה ביותר, שמרה על ירידה מתמדת בעובדי התעשייה במהלך תקופה זו, כאשר 15 מיליון עובדי התעשייה היו בסוף 2009 ומשם הלך וצנח.

בסין יש את עלויות העבודה הנמוכות ביותר בעולם כולו עבור עובדי ייצור. במקביל, הפכה סין לכלכלה אחראית המוציאה יותר אנשים מעוני מכל מדינה אחרת בעולם. עלויות מחיה הנמוכות בסין, הופכות את השכר הנמוך של סין לטובת ניהול עבור עובדי הייצור המשותף, והמפעלים שלהם משגשגים על ידי ייצור סחורות לכל העולם.

למה עלויות הייצור נמוכות יותר בסין?

הפרש העלויות העצום, בין ייצור מקומי לייצור בסין הוא משמעותי ביותר. ליצרן המקומי יש תקרה גבוהה יותר בעלויות הייצור, דבר שמסכן את מחירי הצרכן הגבוהים שהוא משלם. ריבוי העובדים של סין, הופכת את הייצור בה לעסק שווה יותר

בגלל שוק העבודה הסיני, ייצור המוצרים בה, אינו פוסח על שום חפץ, פריט ומוצר, שקיים בעולם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההמלצות החשובות שנקבל מרופאת שיניים לילדים
להיות הורים לילדים זה אומר להתנהג בצורה אחראית בכל מובן המילה. לכן, אם חשבתם לרגע שרק החינוך חשוב,...
קרא עוד »
יונ 18, 2018
באיזה מקרים כדאי לפנות לבוררות?
בוררות היא סוג של יישוב סכסוכים אלטרנטיבי שבו הצדדים המעורבים בסכסוך משפטי מסכימים לפתור את הבעיות...
קרא עוד »
אוג 12, 2023
מחפש עובדים? 3 סיבות טובות לפנות לחברת כוח אדם
לא מעט מעסיקים מתלבטים בשאלה, האם נכון מצידם להשאיר את כל הנשוא של גיוס עובדים בתחום העסק, כלומר...
קרא עוד »
ספט 26, 2018