סים אירופאי VS סים בינלאומי

סים

החופשה הרומנטית שתכננתם כבר כמה חודשים הולכת ומתקרבת, ההתרגשות שלכם גדולה והתחלתם כבר לארוז מזוודה עם כל הדברים הנחוצים לכם לשהייה ארוכה בחו"ל. האם זכרתם גם לעשות גם חבילת שיחות וגלישה לחו"ל?

כיום ניתן להישאר מעודכן ומחובר לכל החברים והמשפחה בארץ באמצעות כרטיס סים ייעודי באתר שכאן המתאים לשימוש בחו"ל. במקום לחפש טלפון ציבורי לביצוע שיחות במדינה בה אתם שוהים, או לרכוש טלפון סלולרי במיוחד כדי לבצע שיחות לארץ – ניתן לקחת את מכשיר הסלולר שלכם לחו"ל, ולהחליף את כרטיס הסים במכשיר לכרטיס סים מקומי המחובר לרשת הסלולרית במדינה שאתם נמצאים בה.

כיצד תדעו האם לרכוש סים אירופאי או סים בינלאומי? 

מהו סים אירופאי

כרטיס סים אירופאי כשמו כן הוא – כרטיס סים המאפשר שיחות וגלישה באינטרנט מכל מכשיר טלפון, שאותו ניתן להפעיל במדינות אירופאיות שונות כמו איטליה, בולגריה, הולנד, צ'כיה, פולין, מלטה והרשימה עוד ארוכה. לכן אם אתם מתכננים לבלות את החופשה במדינה אירופאית. תוכלו להסתפק ברכישת כרטיס סים בינלאומי בלבד.

מהו סים בינלאומי

בשונה מסים האירופאי, סים בינלאומי של World8 מאפשר להוציא שיחות ולגלוש ברשת בכל מקום בעולם ובכל זמן כל עוד מכשיר הטלפון נמצא איתכם. כרטיס זה מאפשר שימוש במכשיר סלולרי במדינות באירופה, כמו גם במדינות אחרות דוגמת ארה"ב או אפילו אפריקה. 

לפני שהנכם רוכשים כרטיס סים בינלאומי, מומלץ לוודא כי הרשת הסלולרית שנמצאת במדינה אליה אתם טסים תומכת בכרטיס הסים הבינלאומי שאתם מעוניינים להשיג. כמו בארץ, גם במדינות אחרות ישנן לרוב כמה רשתות סלולריות בכל מדינה, כך שכדאי לבדוק שמדובר על רשת סלולרית איכותית שתומכת בכרטיס הסים הבינלאומי שלכם.

בחרו את הסים שמתאים לכם

כדי שתוכלו לנפוש בחו"ל בראש שקט וגם להשתמש בטלפון הפרטי שלכם באופן חופשי, דאגו לרכוש כרטיס סים לחו"ל שמתאים לכם. אם אתם ממעטים לטוס לחו"ל ולרוב הטיסות הן לכמה ימים ולרוב לאזור אירופה – כרטיס סים אירופאי יהיה מושלם עבורכם.

לעומת זאת, אם אתם טסים הרבה לחו"ל וליעדים משתנים תמיד – סים בינלאומי ישמש אתכם בצורה טובה הרבה יותר.

קראו עוד מידע חשוב https://world8.co.il/how-much-will-a-minutes-and-internet-package-for-abroad-cost-you/

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לתרגם את הספר לאנגלית
הוצאתם בעמל רב את הספר שלכם בעברית, קצרתם מחמאות מבני משפחה וחברים, וגם זכיתם לתשומת לבו של הקהל...
קרא עוד »
יול 27, 2017
מכוניות לפירוק – פסולת או מקור הכנסה
הפסולת לסל – וחסל. מכירים את האמרה הזו? גם אם כן וגם אם לא, כדאי שתדעו שכיום היא כבר לא כל כך נכונה....
קרא עוד »
מאי 26, 2021
יועץ נגישות
בעידן בו נגישות הפכה מבחירה לחובה תפקידו של יועץ הנגישות הפך למשמעותי ביותר. יועץ משמעותי הינו האדם...
קרא עוד »
דצמ 08, 2020