איך פריצת הסמארטפונים שינתה את חיינו?

סמארטפונים

כשהייתי צעירה, אי שם בשנות ה90  – נהגתי לשחק משחקי טלוויזיה באמצעות הטלפון הנייח. כן, אותו מכשיר עתיק יומין, שכעת אפשר למצוא רק במוזיאונים או בבוידעם של הסבתא. מכשירי טלפון נייחים, שהיו בעלי חוגה והמקסימום שהיה אפשר לבצע באמצעותם היה מעבר לשיחה ממתינה. מכשירים כאלה, ספו מן העולם, וכעת ניתן למצוא סמארטפונים חכמים שכבר מזמן הפכו לאמצעי לניהול החיים.

ושלום לטלפון החכם!

כניסתם של הסמארטפונים אל שוק התקשורת – שינתה את חיינו בצורה דרמטית, בעוד שמכשירים חכמים – הפכו לסוג של רובוטים מושלמים שעוזרים לנו לנהל את חיי היום יום ביעילות. כיום, רבים רוכשים סמארטפונים, לא רק כדי לשוחח בקלות בכל מקום, אלא שהם שמים לב לפונקציונאליות של המכשיר ולעזרים שמצויים בו. מה שהפך לחלק מרכזי בבחירה במכשיר הנכון. אז כיצד סייעו הסמאטרופנים לחיינו? הנה הרשימה:

סמארטפונים

צילום מהיר וחכם

כולנו מכירים את המצלמה המהירה והחכמה שנמצאת בתוך הנייד, אשר מקנה לנו צילום מהיר ואיכותי. המצלמה מאפשרת את לייצר את "הסלפי" המפורסם, היא מייצרת עבורנו סרטונים, מקנה עריכה יצירתית, ומאפשרת אינספור מקום עבור שמירת תמונות וסרטונים.

ארגון סדר היום

מכשירי נייד חכמים הפכו את היום שלנו למאורגן ויעיל יותר, תוך אפשרות להתריע אודות משימות, לנהל יומן, ליצור פגישות ולנהל שיחות וידאו לכל מקום. בכך נחסכות נסיעות, זמן של פגישות, וביצוע מפגשים אישיים ארוכים. מלבד זאת, באמצעות ניידים אפשר לשלוח מיילים, לגלוש באתרי אינטרנט, לבצע רכישות מקוונות, לגלוש ברשתות חברתיות, להשתמש באפליקציות כמו אפליקציות של בנקים, אפליקציות להעברות כספים, משלוח קבלות, ביצוע רכישות און ליין ועוד.

הקלטת שיחות

אם בעבר על מנת להקליט שיחה, היה צורך למצוא בלש פרטי במשרד אפל שהתקין על הטלפון הנייד  מקליט שיחות מגושם – הרי שכיום אפשר לבצע הקלטה אוטומטית של שיחות באמצעות הסמארטפון. המכשיר יקליט שיחות באופן אוטומטי תמידי או נקודתי, ויאפשר עריכת שמע, רמקול מובנה ושיחות מוקלטות ברורות.

לסיכום, קצרה היריעה מלהכיל את הפלוסים והיתרונות של המכשירים מופלאים האלה ששינוי חיינו. לכן, כעת כל מה שיש לעשות, הוא לבחון את הסמאטרפונים החדשים בשוק הסלולר, ולהבין כיצד באמצעות פונקציות חכמות: ניתן להתאים לצרכים שלנו, את הנייד הטוב ביותר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טלוויזיות – קונים אונליין במחירים משתלמים
קניה של מוצרי אלקטרוניקה וחשמל זה תמיד הרבה יותר נוח כשעושים את זה אונליין. מה גם שאם תחליטו לקנות...
קרא עוד »
אפר 03, 2022
בדיקת דירה לפני רכישה – למה זה משתלם?
ישנם לא מעט אנשים שלא טורחים לבדוק לעומק בסיוע אנשי מקצוע את הדירה אותה הם מעוניינים לרכוש ולבסוף...
קרא עוד »
אפר 22, 2020
דרכי טיפול טבעיות לסינוסיטיס: מהן האפשרויות הקיימות?
אם יצא לכם לחוות בעבר סינוסיטיס, אתם וודאי יודעים כמה שזה לא נעים ויכול בהחלט לשבש את השגרת החיים...
קרא עוד »
ספט 13, 2020