איך בוחרים חברה לייעוץ ארגוני?

חברה לייעוץ ארגוני

ארגון הוא עסק רחב שלו יש הרבה מאוד עובדים וכמה מחלקות שכל אחת מטפלת באספקט אחר של אותה החברה. ככל שהארגון יותר גדול כך יש יותר סיכוי כי הארגון הזה מתנהל בצורה לא מספיק יעילה, ויועץ ארגוני הוא כזה שאר בוחן את ההתנהלות של ארגונים ויכול להעניק שירות שמסייע עם תהליך של פיתוח ארגוני, תהליך של ייעוץ לארגון כמו עסקי סטארט אפ בצמיחה, ותהליך של ייעוץ לחברות וארגונים גדולים וקטנים כאחד. איך יודעים לבחור את החברה שתביא אל השינוי המיוחל? על כך כאן במאמר.

>קראו גם על יתרונות פיתוח אסטרטגי למשאבי אנוש

בוחנים את הניסיון

הרבה מאוד בעלי עסקים חוששים לבצע את הצעד הזה של פנייה אל חברה לייעוץ עסקי באופן די מובן, הרי משלמים סכום לא מועט לאנשים אחרים על מנת שאלה יאבחנו את החוזקות והחולשות של כל עסק שפונה אליהם ובונים תוכנית שאמורה להוביל את העסק הזה אל עבר מהלך של צמיחה. ומי אמר שהתוכנית של אותו יועץ ארגוני היא כזו שתוביל בהכרח להצלחה? מי מבטיח כי אותה חברה היא המקום הנכון לכל זאת? ובכן, הדרך הכי טובה לדעת כי מדובר בחברה איכותית וטובה היא לפי שנות הפעילות של אותה החברה בפועל. חברה שכבר קיימת תקופה ארוכה היא כזו אשר הספיקה כבר להעניק טיפולי ייעוץ לחברות רבות, וניסיון שכזה שווה את משקלו בזהב.

עובדים במבחן התוצאה

זה לא מספיק לבדוק אם לחברה שאליה פונים יש את שנות הניסיון הרבות מאחוריה, כי אם צריכים לבדוק לאיזה סוגים של חברות אותה החברה העניקה בתשלום כמובן יעוץ ארגוני ומה בדיוק נעשה וקרה לאחר אותו ייעוץ באותן החברות שקיבלו את הייעוץ על ידי אותה החברה. כל סוג של שירות הוא כזה שאר צריך לעמוד במבחן של התוצאה, ואם חברה קיבלה ייעוץ איכותי שלפיו היא פעלה ולאחר מכן רואים את השינוי הניכר אשר התרחש בה שהוא לטובה, אזי יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כמה מקרים שכאלה לא חוזרים על עצמם לחינם ומדובר במקום שאליו כדאי לפנות לשם קבלת סיוע דומה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צימרים רומנטיים במקומות שלא חשבתם עליהם
באופן די ברור מאליו הרוב המכריע של הצימרים קיים בצפון היפה של הארץ. הרבה בשל העובדה כי מרוב היישובים...
קרא עוד »
מאי 29, 2018
מקום לבת מצווה במחירים מפתיעים
חגיגת בת מצווה היא ציון דרך בחיי כל משפחה שעורכת אותה כאשר הבת מגיעה לגיל 12. זהו טקס התבגרות המעוגן...
קרא עוד »
יול 06, 2018
מה הדבר הכי חשוב לעסק?
בכדי להצליח בתור בעל עסק ישנם עשרות אם לא מאות דברים שאנחנו צריכים לעשות, לבחור את העובדים הטובים...
קרא עוד »
ספט 27, 2017