לפני שפונים לכדורים אלו פתרונות יש להרטבת לילה

פתרונות להרטבת לילה

הרטבת לילה זו תופעה מטרידה אך נפוצה. תופעה אשר מעסיקה את ההורים ואת הילדים וגורמת להם לתור אחר הפתרון המומלץ אשר יספק מענה ויכניס את הילד לשגרה מבורכת בה הוא מצליח לשמור על היגיינת גופו וקם בבקרים יבש.

פתרונות לפני שפונים לכדורים

נכון, יש פתרונות תרופתיים אשר יכולים להציע פתרון ומענה למקרים של הרטבות לילה. אבל מי אמר שנכון לרוץ לטיפול תרופתי שואל ד"ר קובי שגיא? כל עוד לא מדובר על בעיה בריאותית לא מומלץ לקחת תרופות. למה להכניס את הילד הבריא שלכם למיטה חולה? יש פתרונות יעילים שיעזרו לכם להתגבר על הבעיה בלי תרופות.

הטיפול של ד"ר קובי שגיא

ההמלצה הגורפת היא לפנות לטיפול אצל ד"ר קובי שגיא. מדובר על טיפול מוצלח אשר מוכיח את עצמו בשטח, ומטופלים רבים כבר הצליחו להשיג את המטרה הנכספת, והם נהנים מלילות יבשים וחיים נעימים ורגועים יותר. הם נגמלו מהרטבת הלילה ולא חושבים אפילו על אופציה של תרופות. כי הם לא מחפשים עוד פתרונות. הבקרים נעימים וריחניים בלי מועקה של הרטבות מטרידים.

שני חלקים בטיפול של ד"ר קובי שגיא

הטיפול של ד"ר קובי שגיא מורכב משני חלקים. החלק הראשון הוא טיפול התנהגותי קוגניטיבי אשר נועד לשפר את היכולת הטבעית והקיימת של הילד. טיפול זה יצ'פר את הילד ויעים בו את האמון ביכולת שלו לקום יבש. לצד הפן הזה משלבים גם שימוש בכלי מיוחד אשר נועד להעיר את הילד בעת הצורך. כך שגם אם הוא ישן שינה עמוקה ולא חש במהלך הלילה את איתותי הגוף שלו, הוא יתעורר בגין הצלצול של המכשיר שיזכיר לו מה עליו לעשות. אמנם לא תמיד ילדים שומעים את הצלצול, ויהיה צורך לקבל את עזרת ההורים שיתמכו בטיפול, ויבואו להעיר את הילד כאשר המכשיר מצלצל.

לטפל ביעילות ובזמן

על פי הגישה של ד"ר שגיא מומלץ מאוד לטפל בילד בהגיעו לגיל בו אנחנו מצפים ממנו לקום יבש. הטיפול המוצלח יוביל אותו לעבר המטרה הרצויה, הוא ייכנס לשגרת חיים ללא תסכולים ובלי חוויות של כישלון.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבני חן נסתרות בהשקעות נדל"ן גרמניות
חקר התחום של השקעות בגרמניה - Milestone Group מוביל לעתים קרובות לחשיפת יתרונות שחורגים מהיתרונות המוכרים....
קרא עוד »
ינו 16, 2024
מהו ניהול סיכונים פיננסיים
גופים עסקיים רבים זקוקים לייעוץ והכוונה בתחום הפיננסי, על מנת לקבל החלטות נכונות ובכדי לבצע פעולות...
קרא עוד »
דצמ 31, 2017
גיוס משקיעים לסטארט אפ – כל הדרכים לגייס הון ראשוני
ישנן דרכים רבות של גיוס כספים לסטארט-אפ. אבל השיטה הנפוצה ביותר היא לגייס כסף באמצעות הנפקה ראשונית...
קרא עוד »
פבר 28, 2023