איך לבלוט מול המתחרים

מערכות מידע

בעלי עסק רוצים לשפר את מצבכם מול המתחרים בנישה בה אתם פועלים? יזמים רבים מגלים כי החזון שהיה לנגד עיניהם כשפתחו את העסק עדיין אינו בולט מספיק מול מאות העסקים הנוספים הפועלים בתחומם. בעידן בו רשת האינטרנט מאפשרת לכל צרכן להשוות אתכם למתחרים מרחבי הארץ והעולם אתם צריכים למצוא את הדרך למשוך את העין.

צרו מיתוג יחודי

מכירים את הצבעים הייחודיים שיש לבנקים בארץ? הירוק של דיסקונט או הכחול והאדום של בנק הפועלים? אם תראו תחנת דלק של פז תזהו את הצהוב המוכר וגם את בתי הקפה של ארומה תזהו למרחוק. זוהי תוצאה של עבודת מיתוג טובה שמסייעת לבנות את ההקשר במוחם של הלקוחות הפוטנציאליים בין פונט, צבע וצורה לבין מותג מוביל. אתם יכולים לעשות זאת בסיוע גרפיקאי מומחה שיצור עבורכם שפה עיצובים המתאימה לעסק ויבדל אתכם מהמתחרים.

הוסיפו איש מערכות מידע לעסק

אחד התפקידים החשובים בכל ארגון קטן, בינוני וגדול הוא איש מערכות מידע, מכיוון שבעלי תפקידים אלה יכולים לנתח את צרכי הארגון, הלקוחות והספקים ולתרגם את כל המידע לפתרונות טכנולוגיים שיסייעו לעסק. למשל, תוכלו לבנות מסד נתונים עם לקוחות העסק ולשלוח להם קופונים ומבצעים באמצעות מערכת CRM. תוכלו לבנות אתר מכירות לעסק, לבנות קמפיינים ודפי נחיתה, ליצור אוטומציה של שיווק מוצרים או לשדרג את מערכות התקשורת בארגון. כל אלה יתנו לכם יתרון חזק על המתחרים העובדים בצורה פחות יעילה.

שדרגו את אתר האינטרנט שלכם וקדמו אותו

מרבית הלקוחות היום מגיעים לעסקים באמצעות האינטרנט. זו גם הסיבה ש"דפי זהב" נפרדו מהספרים הצהובים עבי הכרס ועברו לגרסה דיגיטלית מקוונת. מומלץ בחום לבדוק שאתר האינטרנט שלכם מעוצב ברמה גבוהה וכולל כמות גבוהה של תוכן שמסייע לו להתקדם מעלה בדף החיפוש של גוגל. אם אתם לא מרגישים בטוחים באתר או שאינכם מוצאים את עצמכם בעמוד הראשון של גוגל מומלץ לקבל עזרה ממקדם אתרים מנוסה שיעלה את האתר שלכם לראש עמוד התוצאה – הרבה מעל המתחרים שלכם.

תכננו מבצעים לכל עונה

מבצעי קיץ חזקים, מבצעים לחג או מבצע מוגבל לסוף השבוע בלבד. כל המילים הללו גורמות ללקוחות שלכם להסתקרן ולהיכנס לעסק. גם אחוז קטן של הנחה יכול להיות עילה למבצע ולקופון שיפורסם ברשתות החברתיות, באתר האינטרנט שלכם או בשלט גדול על גבי חלון הראווה. נסו להיות יצירתיים ולהתאים את המבצעים לקהל הלקוחות המגוון שלכם.

לסיכום, קיימות מגוון דרכים לבלוט מעל המתחרים, מרביתם מתחילות בשדרוג מערך השיווק, המכירות, הפרסום ושירות הלקוחות שלכם באמצעים טכנולוגיים. כיום, אפשר בעלויות נמוכות יחסית ליצור בידול ולהפוך להיות מוכרים מאד בתחום שלכם הן על ידי הלקוחות הקבועים ועל על ידי מתעניינים במוצרים ובשירותים שיש לכם להציע מכל רחבי הארץ.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיננסים
פיננסים הוא מונח רחב המקיף מגוון דיסציפלינות, כולל בנקאות והשקעות. שירותים פיננסיים הם חלק חשוב...
קרא עוד »
יונ 03, 2022
איפה מיוצרות נעלי ספורט נייק
נעלי נייק נחשבו מאז ומתמיד כאחד המותגים המובילים ביותר בתחום הספורט. החברה מייצרת מגוון רחב של...
קרא עוד »
פבר 16, 2017
מה הקשר בין רילוקיישן ומיסוי?
אנשים רבים יוצאים בשנים האחרונות לרילוקיישן, אך רבים מהם אינם מודעים לכל העניין של רילוקיישן ומס...
קרא עוד »
נוב 08, 2020