מה שער הביטקוין לחודש זה?

מי שמשקיע את כספו כעיוור מבלי לברר פרטים על ההשקעה סופו שההשקעה שלו תרד לטמיון. זה נכון כאשר אנו מדברים על השקעה בבית שם אנו חייבים לברר את מצב הבית, כמה חדרים יש לו, מתי הוא נבנה, באיזה קומה הוא, מהי הסביבה שבה הוא מצוי ועוד אלף ואחד שאלות סופר חשובות אשר משפיעות על ההשקעה שלנו אולי יותר מכל גורם אחר. אך ואת זאת חשוב מאוד לקחת בחשבון הדבר נכון לא רק לקניית בית אלא גם לקניית ביטקוין ועל כך אנו חייבים לתת את הדעת. כאשר אנו קונים ביטקוין אנו חייבים לברר המון פרטים כמו שניתן למצוא בקישור זה, אך הדבר החשוב ביותר שאנו צריכים לברר אותו הוא מהו השער שלו באותו רגע. זה לא רק מספיק לשאול מה שער הביטקוין לחודש זה אלא אנו צריכים גם לשאול את עצמנו מה שער הביטקוין ברגע זה.

האם כדאי לי לפתח עסק שיפתח מטבע דיגיטלי חדש?

אין ספק כי התחום של מטבעות דיגטליים ובפרט של ביטקוין הוא מסעיר ואין ספק כי יזמים מוכשרים יכולים להרווחי בו כסף רב. לכן אפשר לראות כי יש אנשים אשר מפתחים מטבעות דיגיטליים חדשים ובטוחים שכעת הם יהיו מיליונריים. אם כן אנו לא רוצים לפוצץ לכם את הבועה אך עליכם להבין כי כמו בכל תחום גם בתחום מטבעות דיגיטליים יש הרבה מאוד יזמים ולכן יש קושי לא קטן לפתח מטבע אשר יזכה להצלחה גדולה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. על כן זה ממש לא בטוח שכדאי לכם לפתוח עסק כזה ועליכם לחשוב על כך היטב לפני שאתם עושים זאת.

האם כדאי לי להשקיע את כל הכסף שלי בביטקוין?

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שלא כדאי לכם להשקיע את כל הכסף בביטקוין גם אם אתם בטוחים כי הוא יעלה בשנים הקרובות וזאת מכיוון שבתחום ההשקעות פיזור סיכונים הוא אחד הכללים החשובים ביותר אשר שומר על הכסף שלנו בצורה הטובה ביותר שיש וזהו משהו שאנו צריכים לתת עליו את הדעת.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החלפת מרזבים נסתרים בתל אביב
הגשם לא כה נפוץ באזורנו ויעידו על כך חמש שנות הבצורת אשר פקדו את ארצנו הקטנה והשפיעו רבות על מצב משק...
קרא עוד »
יונ 21, 2018
הכלים שיעשו שינוי לעסק שלכם
העידן הטכנולוגי שאנו חיים בו, לצד השימושים הרבים באינטרנט, פותחים בפנינו דלתות רבות ואפשרויות שונות...
קרא עוד »
מרץ 12, 2020
מחיקת רישום פלילי לקטין – איך זה עובד?
לצערנו רבים הם הקטינים שיש להם רישום פלילי. רישום פלילי לקטינים מתרחש מעבירות שלעיתים הם עבירות קלות...
קרא עוד »
דצמ 18, 2016