מה שער הביטקוין לחודש זה?

מי שמשקיע את כספו כעיוור מבלי לברר פרטים על ההשקעה סופו שההשקעה שלו תרד לטמיון. זה נכון כאשר אנו מדברים על השקעה בבית שם אנו חייבים לברר את מצב הבית, כמה חדרים יש לו, מתי הוא נבנה, באיזה קומה הוא, מהי הסביבה שבה הוא מצוי ועוד אלף ואחד שאלות סופר חשובות אשר משפיעות על ההשקעה שלנו אולי יותר מכל גורם אחר. אך ואת זאת חשוב מאוד לקחת בחשבון הדבר נכון לא רק לקניית בית אלא גם לקניית ביטקוין ועל כך אנו חייבים לתת את הדעת. כאשר אנו קונים ביטקוין אנו חייבים לברר המון פרטים כמו שניתן למצוא בקישור זה, אך הדבר החשוב ביותר שאנו צריכים לברר אותו הוא מהו השער שלו באותו רגע. זה לא רק מספיק לשאול מה שער הביטקוין לחודש זה אלא אנו צריכים גם לשאול את עצמנו מה שער הביטקוין ברגע זה.

האם כדאי לי לפתח עסק שיפתח מטבע דיגיטלי חדש?

אין ספק כי התחום של מטבעות דיגטליים ובפרט של ביטקוין הוא מסעיר ואין ספק כי יזמים מוכשרים יכולים להרווחי בו כסף רב. לכן אפשר לראות כי יש אנשים אשר מפתחים מטבעות דיגיטליים חדשים ובטוחים שכעת הם יהיו מיליונריים. אם כן אנו לא רוצים לפוצץ לכם את הבועה אך עליכם להבין כי כמו בכל תחום גם בתחום מטבעות דיגיטליים יש הרבה מאוד יזמים ולכן יש קושי לא קטן לפתח מטבע אשר יזכה להצלחה גדולה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. על כן זה ממש לא בטוח שכדאי לכם לפתוח עסק כזה ועליכם לחשוב על כך היטב לפני שאתם עושים זאת.

האם כדאי לי להשקיע את כל הכסף שלי בביטקוין?

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שלא כדאי לכם להשקיע את כל הכסף בביטקוין גם אם אתם בטוחים כי הוא יעלה בשנים הקרובות וזאת מכיוון שבתחום ההשקעות פיזור סיכונים הוא אחד הכללים החשובים ביותר אשר שומר על הכסף שלנו בצורה הטובה ביותר שיש וזהו משהו שאנו צריכים לתת עליו את הדעת.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך עובד התהליך של נכס להשקעה באנגליה
מציאת נכס להשקעה באנגליה והבנת המצב בשוק והדרך לרכישה של נכסים מניבים זהו דבר שרבים לא יודעים כיצד...
קרא עוד »
מרץ 25, 2018
גיוס משקיעים לסטארט אפ – כל הדרכים לגייס הון ראשוני
ישנן דרכים רבות של גיוס כספים לסטארט-אפ. אבל השיטה הנפוצה ביותר היא לגייס כסף באמצעות הנפקה ראשונית...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
אקטואר עם ניסיון עבודה בחברות גדולות
אין ספק כי בשביל הציבור הרחב המילה אקטואר היא חידה בפני עצמה ולרבים לא ברור מהו הוא עושה ומה תפקידו....
קרא עוד »
יונ 16, 2018