הרטבת לילה בגיל 10 האם זה תקין? ד"ר קובי שגיא משתף

הרטבת לילה בגיל 10

הרטבת לילה זו תופעה קיימת ומצויה. ילדים בטווח גילאים רחב מאוד מתמודדים אתה. אכן, כל מי שמכיר מקרוב את התופעה יודע עד כמה היא לא נעימה. ההורים כועסים או מאוכזבים בכל בוקר מחדש. והילד – הביטחון העצמי שלו נפגע והוא לגמרי לא יודע מה לעשות כדי למנוע את ההרטבה הבאה. זה תקין? לא. ד"ר קובי שגיא משתף כי ילד שחצה את גיל חמש אמור לשמור על היגיינה אישית לכל אורך היממה ולשלוט על סוגרים שליטה מלאה – כן, גם בשעות הלילה. במידה וילד בן עשר עדיין מרטיב בלילות יש למצוא פתרון לעניין.

כיצד ניתן להועיל לו לפי שיטת ד"ר קובי שגיא?

ד"ר קובי שגיא מציע טיפול מעולה אשר מטרתו לסייע לילדים המתמודדים עם הרטבת לילה. מדובר על טיפול משולב בו הילד מקבל ליווי התנהגותי אשר מעודד אותו ונותן לו המון חיזוקים חיוביים, כמובן שהגישה החיובית הזו מחזקת את כוחות ונותנת לילד את הכלים ללמוד לשמור על עצמו. לצד העידוד נעשה שימוש במכשיר מיוחד ומתקדם ביותר אשר מחזק את היכולת הקיימת של הילד לסגור את הסוגרים ולמנוע הרטבת לילה.

שיתוף פעולה של ההורים והילד

כדי שהטיפול יועיל חשוב מאוד כי הוא יתבצע בשיתוף פעולה מלא של ההורים ושל הילד. וזאת מכיוון שכולם צריכים להירתם לעניין על מנת להביא להצלחת הטיפול. היות ומהלך הטיפול כולל ליווי התנהגותי קוגניטיבי גם ההורים צריכים לדעת כיצד לנהל את השיחות עם הילד, ואיך להתייחס להצלחות כמו גם לכישלונות שלו.

ד"ר קובי שגיא ומכשיר הפיפימון

מכשיר מתקדם בשם פיפימון מלווה את התהליך. אבל זה לא רק זה. לצדו מתבצע טיפול התנהגותי אשר נועד להשלים את הטיפול ולאפשר לילד להשיג שליטה מלאה על הסוגרים בלילות. המציאות מספרת כי יש אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. כתשעים אחוזים מהמטופלים במרפאה מתגברים על הרטבת הלילה ממנה סבלו, והם שמחים לגלות כי הלילות הפכו להיות יבשים ונקיים. אם אתם מתמודדים עם הרטבות לילה ורוצים לפתור את העניין – התכנית של ד"ר קובי שגיא זה הפתרון המושלם עבורכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צריכים ייעוץ מס אמריקאי? פנו אל אמריקן דוקס
התנהלות מול הרשויות הוא נושא שדורש ידע והיכרות עם החוקים. זה רלוונטי לכל מדינה וגם לארצות הברית. אם...
קרא עוד »
ינו 31, 2022
טבלת הוצאות והכנסות – איך היא תוכל לעזור לכם?
התנהלות שוטפת עם טבלת הוצאות והכנסות תוכל לשנות לחלוטין את הדרך שבה אתם מנהלים את הכסף שלכם ולאפשר...
קרא עוד »
יול 14, 2021
לפני השיפוץ – יועץ אינסטלציה
יועץ אינסטלציה הינו איש מקצוע בעל ניסיון בתחום הבנייה והבניה. הם אחראים על זיהוי הבעיות במערכת...
קרא עוד »
ספט 27, 2022