הרטבת לילה בגיל 10 האם זה תקין? ד"ר קובי שגיא משתף

הרטבת לילה בגיל 10

הרטבת לילה זו תופעה קיימת ומצויה. ילדים בטווח גילאים רחב מאוד מתמודדים אתה. אכן, כל מי שמכיר מקרוב את התופעה יודע עד כמה היא לא נעימה. ההורים כועסים או מאוכזבים בכל בוקר מחדש. והילד – הביטחון העצמי שלו נפגע והוא לגמרי לא יודע מה לעשות כדי למנוע את ההרטבה הבאה. זה תקין? לא. ד"ר קובי שגיא משתף כי ילד שחצה את גיל חמש אמור לשמור על היגיינה אישית לכל אורך היממה ולשלוט על סוגרים שליטה מלאה – כן, גם בשעות הלילה. במידה וילד בן עשר עדיין מרטיב בלילות יש למצוא פתרון לעניין.

כיצד ניתן להועיל לו לפי שיטת ד"ר קובי שגיא?

ד"ר קובי שגיא מציע טיפול מעולה אשר מטרתו לסייע לילדים המתמודדים עם הרטבת לילה. מדובר על טיפול משולב בו הילד מקבל ליווי התנהגותי אשר מעודד אותו ונותן לו המון חיזוקים חיוביים, כמובן שהגישה החיובית הזו מחזקת את כוחות ונותנת לילד את הכלים ללמוד לשמור על עצמו. לצד העידוד נעשה שימוש במכשיר מיוחד ומתקדם ביותר אשר מחזק את היכולת הקיימת של הילד לסגור את הסוגרים ולמנוע הרטבת לילה.

שיתוף פעולה של ההורים והילד

כדי שהטיפול יועיל חשוב מאוד כי הוא יתבצע בשיתוף פעולה מלא של ההורים ושל הילד. וזאת מכיוון שכולם צריכים להירתם לעניין על מנת להביא להצלחת הטיפול. היות ומהלך הטיפול כולל ליווי התנהגותי קוגניטיבי גם ההורים צריכים לדעת כיצד לנהל את השיחות עם הילד, ואיך להתייחס להצלחות כמו גם לכישלונות שלו.

ד"ר קובי שגיא ומכשיר הפיפימון

מכשיר מתקדם בשם פיפימון מלווה את התהליך. אבל זה לא רק זה. לצדו מתבצע טיפול התנהגותי אשר נועד להשלים את הטיפול ולאפשר לילד להשיג שליטה מלאה על הסוגרים בלילות. המציאות מספרת כי יש אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. כתשעים אחוזים מהמטופלים במרפאה מתגברים על הרטבת הלילה ממנה סבלו, והם שמחים לגלות כי הלילות הפכו להיות יבשים ונקיים. אם אתם מתמודדים עם הרטבות לילה ורוצים לפתור את העניין – התכנית של ד"ר קובי שגיא זה הפתרון המושלם עבורכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין תאונות עבודה
תאונת עבודה היא כל מקרה של תאונה שקרה לעובד בזמן עבודתו או אף בזמן הגעתו לעבודה או חזרה ממנה. יש לשים...
קרא עוד »
מאי 15, 2016
איך קונים דירה ולא פושטים את הרגל 
רכישת דירה היא התחייבות כספית משמעותית ולכן חשוב להתחיל בהערכת המצב הכלכלי. קבע את התקציב שלך וחשב...
קרא עוד »
יול 05, 2023
תיקון 190 קופות גמל
בשנת 2012 המדינה הוציאה תקנה חדשה אשר מעניקה הטבות משמעותיות בתחום ניהול הכסף של גמלאים. על מנת להנות...
קרא עוד »
יול 08, 2020