פארק ההייטק החדש באשדוד – על התוכנית ומה שצפוי לקום

פארק הייטק אשדוד

פארק ההיי-טק באשדוד הינו מתחם גדול (130 דונם פארק תעשייה והייטק) ורחב ידיים אשר צפוי לאכלס עשרות אלפי אזרחים שיגיעו מדי יום לעבוד ולעסוק בתחומם במרכז עסקים והייטק חדש באשדוד.

מדובר בתכנית מרהיבה שקיבלה לאחרונה את אישור מועצת העיר אשדוד וכבר בימים אלו ניתן להבחין בטרקטורים ובכלים נוספים הפועלים על עבודות הפיתוח ההתחלתיות במתחם. מיקום פארק ההייטק באשדוד משחק תפקיד מרכזי מכיוון שמדובר במיקום מעולה, לא רחוק מתל אביב המרכזית ובמרחק נגיעה מבאר שבע הדרומית.

הגישה אל פארק ההייטק אשדוד תהיה נוחה לכולם, הוא יבנה בצמוד לתחנת רכבת ובמרחק דקות מצומת עד הלום שנחשבת לצומת מרכזית וסואנת. כמו כן, בקרבת הפארק נמצאים מבנים אסטרטגיים וחשובים כגון בית החולים החדש "אסותא" ועוד.

התכנית להקמת פארק הייטק חדש בעיר אשדוד מונחת על גבי שולחן מקבלי ההחלטות מזה מספר שנים ורק לאחרונה היא החלה לרקום עור וגידים ויצאה אל הדרך. בימים אלו ממש נרכשים שטחים, מבנים ומשרדים בפארק – עוד בטרם הסתיימה בנייתם.

האם כדאי לרכוש משרדים להשקעה בפארק ההייטק אשדוד?

כפי שציינו קודם לכן, מדובר בקריה טכנולוגית-עסקית חשובה מאין כמותה שעומדת להיבנות באחת הערים המרכזיות והחשובות בישראל. מעבר לעובדה כי הפארק יספק אלפי מקומות עבודות חדשים, מדובר גם באזור צעיר ומתפתח שהביקוש למשרד בו יהיה גבוה ולא ישתנה לאורך השנים הבאות.

בימים אלו החלה מכירה של משרדים בפארק ההייטק ומדובר בהשקעה חשובה ונכונה מאין כמותה מכיוון שכעת, כשהעסקה היא "על הנייר" – המחירים יהיו זולים יותר ומשתלמים בעבור מי שרוצה להשקיע נכון. מבחינת סיכונים ודאגות, חשוב לקחת בחשבון כי פארק ההייטק אינו בגדר חלום אלא נתקבל האישור המיוחל והעבודות בשטח כבר מתקיימות.

בנוסף לזאת, בפארק יבנו עשרות מבנים שונים שברובם יאכלסו חברות היי טק וסטארט-אפים מוכרים ומתפתחים. עבודה באזור זה תאפשר לכם לקחת חלק בחיי תעשייה ומסחר מובילים, להתרועע עם האנשים "הנכונים" ולהיות בזמן הנכון ובמקום הנכון.

דמיינו לעצמכם שאתם שכנים של אחת החברות המתקדמות בארץ כמו טלירן או של התעשייה האווירית (שכבר רכשו נכסים בפארק). כמו כן יש לקחת בחשבון כי מגוון המשרדים המוצע כיום למשקיע / הרוכש הפוטנציאלי רחב וניתן לבחור מתוכו מהו המשרד המתאים לכם מבחינת גודל, מבנה, תוספים פנימיים, מחיר וכדומה.

אין ספק כי מדובר בהשקעה נבונה שתניב עבורכם הכנסות יפות בעתיד הקרוב. גם אם אין מדובר בהשקעה אלא ברכישה שנועדה לשמש אתכם כעובדים בפארק ההיי-טק, מדובר בקנייה נכונה מאין כמותה. ניתן להתרשם כבר בימים אלו מהתוכניות הצפויות בפארק ההייטק וליצור קשר עם היזמים והקבלן שיהיו אחראיים על בניית האזור והמבנים בו.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תבחרו קבלן שיפוצים?
ההחלטה לעשות שיפוץ בבית או בעסק, היא אף פעם לא החלטה פשוטה, זו החלטה שמחייבת התייחסות לתקציב...
קרא עוד »
נוב 20, 2019
פינוי דירה בקיסריה
  כל אחד מבקש שהדירה שלו תיראה מסודרת ונקייה, אך לצד רצונות, יש להכיר בכך שלא פעם אנשים נורמטיביים...
קרא עוד »
יול 09, 2017
הנחה בארנונה לבעלי עסקים
בעלי עסקים רבים, מוצאים עצמם עומדים מול תשלומי ארנונה גבוהים והם יודעים כי התעריף הינו גבוה מדי. יש...
קרא עוד »
אוק 23, 2017