איך מתנהלים מול דייר שמסרב לשלם ועד בית

דייר שמסרב לשלם ועד בית

מגורים במבנה משותף יכולים להיות חסכניים מבחינת עלויות, כמו גם שהם מקנים מגורים בעיר גדולה וקרבה למגוון בתי עסק, חנויות, תחנות דלק, בתי ספר וכל מה שדרוש כדי לנהל חיים תקינים ונוחים.

עם זאת, מגורים בבניין משותף מעלים לא מעט סוגיות ביניהן: שמירה על ניקיון וסדר במבנה, תשלומים לוועד הבית, ביצוע החלטות משותפות בנוגע לשיפוצים, תוך שמירה על חיים שקטים ואיכותיים במבנה.

מי שגר במבנה כזה, יודע כי שכן טוב יכול להעלות מאד את איכות החיים, כמו גם לשמש חבר טוב בעת הצורך.

לעומת זאת, סכסוכי שכנים בעיקר בנושאים של תשלומים, רעש, לכלוך, וועד הבית ועוד- יכולים להפוך כל מבנה למקום סיוטי שקשה לגור ולהתנהל בו בנעימים.

אז איך מתנהלים מול דייר שמסרב לשלם ועד בית

אחת הבעיות הנפוצות כמו גם הנפיצות בקרב דיירים בבניינים משותפים, הוא נושא תשלומים לוועד הבית. סכסוכי שכנים נוגעים לנושא זה, בזמן שישנם בעלי דירות שנוהגים להתחמק מאחריות ומביצוע תשלומים שנודעו לתחזוקה המבנה.

במקרים כאלה יש לדעת כיצד לפעול בעוד שסיוע של חברות אחזקת מבנים יכולה לעזור לכם מאד!

מה זה אומר שירות אחזקת מבנים?

שירותים אלה ניתנים על ידי חברות מקצועיות כמו אביב ניהול נכסים אשר לוקחות את כלל נושא ניהול הבניין לידיים. חברות מקצועיות המקבלות תשלום מכל השכנים אחת לחודש, מבצעות את כל הדרוש בנושא ניקיון בניינים, תחזוקה ותיקונים, תשלומים לרשויות, גביית תשלומי ועד בית מהדיירים ועוד.

באמצעות שכירת שירות ועד בית, ניתן ליהנות משקט נפשי וגביית תשלומים טובה יותר וזאת בשל היכולת של החברות לפעול במומחיות כדי לגבות תשלומים.

מלבד זאת, שימוש בשירותי ועד בית תחזוקה וניקיון בניין, יאפשרו מבנה נקי נעים ומטופח ללא צורך בישיבות ועד בית, התעסקות עם השכנים, כמו גם ששירות זה ימנע סכסוכים וזאת בשל היותו ניתן מגוף אובייקטיבי שאינו נוטה לטובת אף אחד מהדיירים.

השירות שנעשה על ידי בעלי מקצוע, יספק לכם שקט נפשי, גביית תשלומים בצורה יעילה כמו גם הנאה ומגורים במבנה נעים ומטופח שערכו עולה בשל הטיפול המקצועי.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדגשים שחשוב לשים לב בזמן חיפוש שירות סיעודי לקשישים
קשישים חייבים לקבל טיפול מסור ומקצועי, וזאת כדי לשפר ככל האפשר את ההרגשה הכללית. טיפול מסור וטוב מקל...
קרא עוד »
מרץ 02, 2020
עו"ד דיני עבודה – באילו מקרים צריך אותו?
עו"ד דיני עבודה  נדרשים במצבים בהם יש מחלוקת בין 2 צדדים. הם יכולים לשמש גם לסיוע בעריכת חוזים...
קרא עוד »
אפר 30, 2023
קרקעות חקלאיות להשקעה – כדאי או לא?
בכל הקשור לנדל"ן, המצב בארץ ובעולם עבור רובנו הוא אינו פשוט. מחירי הדירות והקרקעות עולים משנה לשנה,...
קרא עוד »
יונ 15, 2016