ללמוד אנגלית: עד כמה סאמר סקול עוזר בשיפור האנגלית?

סאמר סקול

אחת החוויות הנהדרות ביותר בקיץ, היא האפשרות לנסוע אל סאמר סקול המתקיים בארצות הברית. בעוד שהילדים רואים בחוויה הזו, הזדמנות לחוות מגוון רגעים מהנים ומיוחדים בחו"ל, הרי שההורים מבינים שמדובר בהזדמנות פז לרכישת שפה חדשה. עד כמה סאמר סקול עוזר בשיפור האנגלית? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

סאמר סקול


החשיבות של רכישת השפה האנגלית

כיום, כולם כבר יודעים שאנגלית היא שפה חיונית בעבור לא מעט אנשים, ולו בשל העובדה שהיא מהווה שפה נחוצה לעסקים רבים. כל מי שאי פעם חלם להשתלב בתחום ההיי-טק, או שרצה בכל מאודו ללמוד לתואר שני, יודע שידיעת השפה האנגלית היא משמעותית ויש לה משקל גבוה בחישוב סיכויי ההצלחה. יחד עם זה, בלא מעט ראיונות עבודה או מבחני קבלה ללימודים הגבוהים (לרבות לימודים בחו"ל), השפה האנגלית היא נדרשת ונחוצה, והיא עשויה לפתוח דלתות כמו גם אפשרויות תעסוקה מגוונות ואיכותיות. בהתאם למה שצוין לעיל, זה בהחלט לא מפתיע שהורים רבים מעוניינים שילדיהם יהיו בקיאים בשפה האנגלית, ובהתאם, הם משקיעים לא מעט כסף ומאמצים על מנת להקנות לילדיהם כישורים ייחודים בשפה זו. יתרה מזאת, הורים רבים בוחרים באפשרות היעילה ביותר, וזו שמסתמנת כאפקטיבית בעבור ילדים: לימודי אנגלית בחו"ל.

בלא מעט מחקרים ניתן למצוא טענות שמדרבנות ללמוד אנגלית בצורה לא פורמלית. משמע, לימודי אנגלית שנלמדים בכיתה עם מורה ומחברת אינם יעילים כמו לימודים לא פורמליים, כאלה שנלמדים תוך כדי פעילויות שונות. לכן, סאמר סקול מהווה מקום נהדר ללימודי אנגלית, מאחר והוא משלב את הלימודים הללו עם מגוון רחב של פעילויות מהנות וחווייתיות.


איך זה עובד?

מחנה קיץ מתנהל כולו בשפה האנגלית, הילדים יוצאים לטיולים שבהם הם שומעים את השפה האנגלית בכל מקום ועליהם לתקשר האחד עם השני באנגלית גם כן. למעשה, הם חייבים להשתמש בשפה זו על מנת לקחת חלק בפעילויות, מה שמוביל אותם להרחיב את אוצר המילים שלהם ולהשתפר במיומנויות השיח שלהם.

סאמר סקול מאפשר לחניכים ליהנות ממגוון רחב של פעילויות, בין אם מדובר בפעילויות תחרותיות כמו כדורגל וכדורסל, ובין אם מדובר בפעילויות ייחודיות כמו תכשיטנות ואמנות. הילדים זוכים ליהנות מפעילות אהובה, ובמקביל לומדים לשפר את מיומנויות האנגלית שלהם באופן עצמאי על ידי אינטראקציות חברתיות שונות.

מחנה הקיץ הוא לא רק מקום ללמוד בו אנגלית ולהשתפר מבחינה קוגניטיבית, אלא שהוא מאפשר לילדים לצבור חברויות חדשות ולשפר את כישוריהם החברתיים, לחוות חוויות בלתי נשכחות וליהנות מקיץ מיוחד ופורץ גבולות, כך שמדובר בעסקה בה כולם מנצחים – גם הילד וגם ההורים.

לסיכום, סאמר סקול מעניק לילדים סביבה אידיאלית, נוחה וטבעית לרכישת השפה האנגלית, כשהם עושים זאת בקצב שלהם ובשילוב פעילויות מהנות ומיוחד. לפיכך, אין ספק שסאמר סקול מסייע ותורם רבות לשיפור האנגלית בקרב ילדים והוא מהווה פעילות נהדרת בעבור חניכיו. בררו מבעוד מועד אודות ההרשמה הקרובה למחנה הקיץ, ושריינו מקומות – זה משתלם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פינוי בית מוזנח
אין לשפוט אנשים על כך שהם מגיעים למצב של בית מוזנח, אלא יש לדעת כיצד ניתן להגיש להם עזרה. אי לכך טוב...
קרא עוד »
יול 06, 2017
איך לוקחים הלוואה בערבות המדינה
עסקים רבים עושים שימוש נרחב בהלוואות בערבות המדינה. הלוואות אלה הן הרבה יותר נוחות מאשר כל הלוואה...
קרא עוד »
דצמ 15, 2020
הלוואות לעסקים קטנים
כל עסק קטן בתחילת דרכו, לאחר שהכין תכנית עסקית, מבין כי תזרים המזומנים הינו החמצן של העסק. יש לרכוש...
קרא עוד »
דצמ 26, 2016