מי את חברת Blundstone

חברת Blundstone

חברת Blundstone הגיעה לארץ לפני מספר שנים, ומאז נראה שהיא רק הולכת ומתפתחת בארצנו. מדובר על חברה אוסטרלית אשר ייצרה את המגפיים המפורסמות שלה, קודם כל לצרכי עבודה. אוסטרלים רבים בוחרים לנעול את המגפיים של חברת בלנדסטון כאשר הם יוצאים מהבית לעבודה, לטיול עם הכלב, לטיול בשטח או סתם לצורך הליכה לחברים למשל. אם במקור היה מדובר על נעל עבודה נוחה ובטיחותית, הרי שהיום נעלי blundstone הן כבר נעל אופנה לכל דבר ועניין. החברה לא ממהרת למתג את המגפיים שלה בתור נעלי לייפ סטייל או בתור נעלי עבודה, אלא מעדיפה לשמור על ראש פתוח ולתת לצרכנים להחליט בכוחות עצמם לאיזו מטרה הנעלה תוכל לשמש אותם. השוק הישראלי מהווה את השוק השני בגודלו עבור החברה, מיד לאחר השוק האוסטרלי. הצלחת החברה בארץ הייתה עצומה, דבר שהפתיע למעשה אפילו את מנכ"ל החברה עצמו.

חברת Blundstone – נעים להכיר!

קודם כל, חשוב לציין כי מדובר על חברה שחרטה על דגלה את סמל המצוינות. החברה מקפידה לייצר אך ורק מוצרים איכותיים ומקצועיים, אשר מתמחים בנוחות מושלמת עבור כף הרגל ועמידות לאורך זמן. לא מדובר כאן על נעליים שיתפרקו אחרי הגשם הראשון, אלא על נעליים איכותיות שיוכלו לשמש אתכם לאורך השנים, הן לטיולי שטח, הן לצרכי עבודה והן לצרכי היום – יום השונים. ניתן למצוא היום בארץ לא מעט דגמים שונים של המגפיים המפורסמות, בדקו באתר באי ספורט, כאשר כל דגם מגיע גם בצבעים שונים ועיצובים מיוחדים. ניתן למצוא מגפיים המותאמות לגברים, נשים ואפילו ילדים, כך שכל המשפחה יכולה להתחדש בזוג נעלים חדש ואיכותי.

לא רבים מודעים לכך, אך חברת Blundstone פועלת בשוק הבינלאומי כבר קרוב ל – 30 שנים, דבר שמעניק לה שנים של ניסיון בתחום. עם זאת, מדובר עדיין על חברה משפחתית קטנה, שיושבת בטזמניה ולא תמיד יכולה להתחרות בתקציבי השיווק העצומים של החברות המתחרות. החברה מציעה מוצר איכותי ועמיד, בעל מראה אותנטי ונוחות מקסימלית. אין זה פלא כי מגפי החברה כבשו לא מעט שווקים בינלאומיים, אך הפעילות של החברה בארץ היא מהגבוהות ביותר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחיר קורס תקליטנים
רוצים להיות תקליטנים מעולים? זה הזמן לרכוש קורס תקליטנים ברמה מקצועית ולעשות כסף גדול. במאמר זה, נרצה...
קרא עוד »
מאי 08, 2022
איך לעשות שינוי בחיים באמצעות אימון אישי
בני אדם יכולים להיות כאלה אשר נולדו אל כסף והם לא ממש יעשו דברים גדולים בחיים, ובני אדם יכולים להיות...
קרא עוד »
יונ 28, 2018
הערכת מצב
אמנות באופן כללי הינה תחום אשר חולש על מגוון רחב של פריטים, מוזיקה, ריקוד ועוד הרבה דברים. כבני אדם אנו...
קרא עוד »
ינו 22, 2018