נדל"ן ביוון – למה זה פשוט כדאי!

נדל"ן ביוון

ים כחול ומדהים, טברנות מלאות שמחה, בתים כפריים ציוריים ושכונות שנראה שהזמן מהן עצר מלכת – כולם ואחרים מאפיינים את יוון: מדינה מדהימה, שקטה וכיפית במיוחד.

מלבד השמש הנעימה, האנשים השמחים והאווירה הנפלאה אשר במקום, חשוב שתדעו כי יוון הפכה לאחד מהיעדים הפופולאריים להשקעה, כאשר כיום יותר ויותר ישראלים בוחרים ברכישת בתים ביוון, וזאת על מנת לבצע השקעות נדל"ן בחו"ל בחכמה.

אבל מהן היתרונות של רכישת נדל"ן ביוון? וכיצד משקיעים בחכמה בביטחון? כל המידע המשך.

בכל הנוגע לשוק הנדל"ן בארץ, כבר שנים שרבים מהאנשים הפרטיים כמו גם יזמים ומשקיעים, מבינים כי רכישת דירה בישראל היא דבר שהפך לכמעט בלתי אפשרי(!) תוך שקבלת משכנתא תגרור גם התחייבויות רבות וגיוס הון עצמי גבוה כמו גם ריביות שמייקרות מאד את עלויות הנכס, ומכאן אינן מאפשרות קבלת תשואות גבוהות על ההשקעה.נדל"ן ביוון

עם זאת, אפיק שהפך לפופולרי במיוחד עבור משקיעים כמו גם אנשים שרוצים לרכוש נכס מבלי לקחת הלוואות גדולות, הינו השקעה בנדל"ן ביוון וזאת בשל המחירים הנמוכים של דירות במדינה זאת הנמצאת במרחק קצר יחסית מישראל, היכולת ליהנות מנכס מניב תשואות, כמו גם הדרך לקבל בטחון ממשי בעת רכישת דירה וקבלת "נכס צאן ברזל" שהופך לאפיק השקעה אופטימאלי.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן ביוון?

מלבד כל היתרונות של המדינה, כמו גם שקט בטחוני יחסי ומחירים אטרקטיביים במיוחד של דירות מדהימות באזורים מרכזיים ביוון – השקעה בנכס נדל"ן ביוון / נדל"ן באתונה הופכת לכזאת הנגישה יותר עבור אנשים שמחפשים אפיקי השקעה טובים, אך אינם יכולים לעשות זאת בישראל.

באמצעות מחירים נמוכים, קרבה לישראל עם טיסה של שעה וחצי בלבד, ידידותיות של יוון כלפי ישראלים וביקוש לדירות על ידי סטודנטים ואנשים שמגיעים לעבוד באתונה בשאר ערים מרכזיות ביוון, רבים יכולים ליהנות מהשקעה נכונה וממשית.

אז כיצד משקיעים ביוון בחכמה?

על מנת לבצע השקעה נבונה, שימו לב כי אתם נעזרים בחברות המתמחות בנדל"ן ביוון, התחילו מכאן https://new-greece.co.il. חברות מקצועיות יסייעו לכם לאתר נכס מתאים, יתווכו בינכם לבין שוכרים או רוכשי דירות פוטנציאליים לאחר שיפוץ הנכס, ילוו אתכם בכל צעד ושעל בעת ההשקעה: כך שתהיו בטוחים כי אתם עושים צעד טוב ונכון עבור העתיד שלכם ושל הדור הבא. בכך תוכלו כבר עכשיו לבחור את הנכס שלכם ולהשקיע נכון יותר בנדל"ן ביוון.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קיץ 2022: הכירו את בריכות השחיה הביתיות
ישנו מגוון בלתי נגמר של סגנונות בריכות שחיה לבית. כשהקיץ של 2022 ממש כאן, נראה שהדבר הבא שעליכם לעשות,...
קרא עוד »
מאי 15, 2022
מכונת שטיפה בלחץ, מה לבדוק לפני קנייה?
מכונות שטיפה בלחץ משמשות לניקוי ותחזוקה של מגוון רחב של משטחים. ניתן להשתמש בהם במסעדות, בתי חולים,...
קרא עוד »
ינו 25, 2023
ביובית ברחובות, שירות 24/7
ביוב הוא חלק בלתי נמנע מהחיים. זה מיוצר על ידי הגוף שלנו ויש להיפטר איכשהו. הדרך הנפוצה ביותר להשליך...
קרא עוד »
מרץ 03, 2023