עובד הוראה – נפלה לך טעות בשכר? יש מה לעשות!

שכר מורים

אם אתם עובדי הוראה, אתה בוודאי יודע כי שעות עבודה מרובות, התמודדות עם ילדים ובני נוער כמו גם עם הורים – יכולה להיות מעיקה, בזמן שהשכר הנמוך של המורים בישראל, אינו מעלה את המוטיבציה לעסוק בתחום ההוראה.

עם זאת, תחושת השליחות המקצועית והרצון לשפר את מערכת החינוך ואת עתידה של מדינת ישראל, גורמים לכל להיות משתלם, כאשר שכר נמוך והתמודדויות מסוגים שונים מתגמדים לעומת תחושת הסיפוק שממלאת את המורה כאשר ילדים מבצעים שינויים מהותיים לטובה ביכולות שלהם.

ובכל זאת כדי שתוכלו גם אתם כמורים לחיות בכבוד – חשוב לדעת כיצד מורכב השכר שלכם, מהן מדרגות שכר המורים, מהם התנאים אליהם זכאים מורים במוסדות החינוך בארץ, כמו גם שחשוב שתדעו כיצד לזהות טעויות בשכר.

אז כיצד בודקים את הזכויות שלכם כמורים ואת תלוש המשכורת בצורה נכונה?

אחת השיטות של רבים מהמורים לקבל סיוע בנושא השכר, הינה כניסה אל אתרים ייעודיים שנודעו עבור מורים שרוצים להכיר את הדרך לקרוא ולהבין את תלוש המשכורת  שלהם, כמו גם שישנם אתרים שעוסקים בזיהוי טעויות במשכורות מורים.

מלבד זאת, מורים אשר חושבים שישנה טעות בשכרם, חשוב שיפנו אל משרד החינוך ואל חשב השכר באופן אישי באמצעותו יוכלו לעמוד על טעויות, כמו גם לקיים פגישה מקצועית שבה חשבי השכר במערכת החינוך יוכלו לעשות להם סדר בכל הנוגע לתלוש המשכורת.

מי שרוצה להבין יותר על שכר המורים, המורכבות שלו וטעויות שעלולות להתגלות בו -מומלץ כי יפנה אתל אתר "הינשוף" באינטרנט שמקנה את כלל המידע אודות שכר המורים, כמו גם מידע בנושא לתנאים ומדרגות שכר, תוך שבאתר ניתן למצוא את הדרך לאתר טעויות בתלוש המשכורת. בכך תוכלו כבר עכשיו לשפר את תנאי ההעסקה שלכם ולעבוד במקצוע שתמיד חלמתם עליו, בצורה מספקת וטובה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס מחשבים לילדים במרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית
הילדים של היום חשופים לכל הטכנולוגיות הכי חדשות שיש בשוק ובדיוק בגלל זה הדבר הכי חשוב והכי טוב שהם...
קרא עוד »
מאי 28, 2018
הדפסת תמונות על מוצרים לעסקים
כאשר אתם רוצים לוודא שאתם מוכרים או נשמרים בתודעה של הלקוחות שלכם, אתם בדרך כלל בוחרים מוצרי קידום...
קרא עוד »
מרץ 12, 2017
דירות באילת – זה משתלם לכם
אילת היא אחת מהערים הכי מפנקות שיש לנו בארץ וברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, רוצים לנסוע לשם ממש...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018