אטרקציות לאירועים עסקיים

אטרקציות לאירועים עסקיים

אם אתם מתכננים אירוע עסקי – חשוב שתדעו כי אטרקציות לאירועים מקצועיים יכולות להפוך כל אירוע שומם למופע מרשים, איכותי וכזה שיעביר את הלקוחות שלכם, המוזמנים והעובדים של בית העסק, חוויה עוצרת נשימה אשר תתאים בדיוק לאירוע שלכם.

אחת החברות המובילות בארץ העוסקות באטרקציות לאירועים עסקיים, הינה חברת 'איתמר שחקנים' העוסקת בהפקות אומנותיות ואירועים עסקיים.

אבל אילו אטרקציות ישנן לאירועים עסקיים?

כיצד בוחרים את זאת שתתאים לאירוע שלכם? הנה כמה דוגמאות מדהימות:

תיאטרון רחוב – אחת הדרכים להפוך כל כנס או אירוע לאטרקטיבי, הינה באמצעות תיאטרון רחוב. מופעי רחוב שמשלבים שחקנים המבצעים שלל הצגות תיאטרליות וצבעוניות: אפשר ליהנות מרפרטואר עשיר במיוחד הכולל: מיצגים, מוזיקה, ריקוד, דמויות מרשימות, תחפושות והמון צבע! בכך אפשר להפוך את האירוע העסקי ומעניין ומושך!

מופעי קרקס – אם חשבתם שקרקסים מתנהלים רק בערים אירופאיות נחשקות, חשוב שתדעו כי גם בישראל ישנו קרקס בו שלל להטוטנים, אמנים, ופרפורמרים אשר מבצעים מופעים מלאי מתח, אדרנלין ועוצמה בשימוש ביכולות אדירות(!) של הגוף והמחשבה. מופעים כאלה המסופקים על ידי איתמר שחקנים, הופכים כל אירוע למרשים ומדהים.אטרקציות לאירועים עסקיים

דמויות מפתיעות ואומנותיות – הולכי קביים (אנשים גבוהים), ליצנים, פסלים חיים ועוד, כולם מהווים אטרקציה מושלמת לאירועים וזאת על ידי שימוש בשלל תחפושות ותלבושות, תוך העמדת מופעים מלאי צבע הדורשים ריכוז וידע. מופעים כאלה מעולים גם לשיווק של חברות ועסקים, תוך שהם משתלבים נהדר בכל אירוע.

מופעי ריקוד – מופעי ריקוד סגנוניים יעניקו לאירוע שלכם נוכחות וזאת בשל מגוון רחב של ריקודים, כאשר הרקדנים של 'איתמר שחקנים' מבצעים התאמה של סוג הריקוד עם מגוון רחב של סגנונות כמו ריקוד ברזילאי, פלמנקו, מחול מודרני, סטפס ועוד.

כיצד בוחרים את המופע המתאים ביותר?

כדי לבחור את המופע והאטרקציה המתאימה ביותר לאירוע שלכם, בצעו התאמה לקונספט האירוע, לקהל היעד, לתנאי השטח ולסגנון העסק שלכם, תוך שבאמצעות ייעוץ מהמומחים של 'איתמר שחקנים' – אפשר לבצע התאמה מושלמת של התכנים לצרכים שלכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדיקת דירוג אשראי
דירוג אשראי זה אותו מדד המעריך את יכולתו הכלכלית של אדם מסוים לעמוד בהתחייבויותיו הפיננסיות השונות....
קרא עוד »
יול 13, 2021
מקימים מועדון טריקינג? מה חשוב שיהיה לכם במועדון
עומדים בקרוב להקים מועדון טריקינג? מדובר באחד מענפי הספורט שנמצאים בעלייה מתמדת בביקוש אליו. לכן...
קרא עוד »
נוב 09, 2019
מטבח בבית – אור בבית!
יש הטוענים כי המטבח הוא החדר הכי חשוב בבית. הוא משמש אותנו לבישול האוכל שמקיים אותנו, ובבתים רבים הוא...
קרא עוד »
נוב 14, 2016