טכנאי מקררים – איך תדעו שהטכנאי שבחרתם מקצועי?

טכנאי מקררים

זקוקים לתיקון של המקרר? איך תדעו שבחרתם בטכנאי מקררים מקצועי? במאמר זה, נביא לכם מספר טיפים חשובים לבחירה נכונה של טכנאי מקררים.

שימו לב לנקודות אדומות בשיחת הטלפון הראשונה עם הטכנאי:

למעשה, אפשר לזהות כבר בשיחת הטלפון הראשונה, האם הטכנאי מקצועי או לא מקצועי. טכנאי מקצועי, ייתן לכם בשיחת הטלפון הראשונה מחירים מדויקים עבור שירותים: מילוי גז, החלפת רכיבים, וכו'. כאשר טכנאי לא מסכים לתת הצעת מחיר מדויקת, מומלץ לכם לחפש טכנאי מקרר אחר.

בקשו לראות תעודה של הטכנאי:

ההבדל בין טכנאי מקצועי כמו ניסים בדש http://tplus.co.il לבין חאפר, הוא גם בהכשרה. טכנאים "חאפרים", לרוב לא עברו הכשרה, כל שכן לא הכשרה מקצועית. לכן, בשיחת הטלפון בררו מהי ההכשרה של הטכנאי. בחרו בטכנאי שעבר הכשרה, ויש לו תעודה ממקום הכשרה מוסמך בתחום תיקון מקררים.טכנאי מקררים

בקשו תמיד הסבר מהטכנאי:

אם הזמנתם טכנאי, והוא נתן לכם הצעת מחיר על פעולה מסוימת- בקשו מהטכנאי הסבר על הפעולה, ומדוע היא נצרכת. אם הטכנאי לא מסביר לכם בצורה ברורה מה הוא מתכוון לעשות כדי לתקן את המקרר ומדוע, בחרו בטכנאי מקררים אחר.

האם המחיר שהציע הטכנאי, סביר ליחס של עלות החומר + זמן עבודה?

בדרך כלל, מחיר שגובה טכנאי מקררים מקצועי, מורכב מעלות ריב התיקון+ זמן עבודה. לפעמים, ייקח הטכנאי יותר כסף על זמן העבודה. עליכם לברר מראש עם הטכנאי מה זמן העבודה הצפוי, ולחשב. אם אתם מגלים שהטכנאי מרמה אתכם ביחס לעלות הרכיב- צריכה להידלק לכם נורה אדומה. אם התעריף של זמן העבודה גבוה, משום צפי זמן עבודה גבוה יותר של הטכנאי- ייתכן והטכנאי אינו מקצועי מספיק. אל תיקחו טכנאי שזמן העבודה שלו ארוך מדי. לרוב, זה מראה על חוסר ניסיון או מקצועיות.

לעולם אל תכניסו טכנאי מקררים שיציע לכם לשפוך מים חמים:

אם הטכנאי שהזמנתם מעוניין לשפוך מים חמים על המקרר, שילחו אותו הביתה מיד. שפיכת מים חמים אינה מועילה. טכנאי מקצועי בודק מה גרם להצטברות הקרח, ומתקן את התקלה שגרמה להצטברות הקרח. טכנאי מקררים מקצועי, לעולם לא ייתן לכם פתרון זמני ופשוט מדי לבעייה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך אחריות למצבר
קמים אחרי יום של שלג, הרכב עמד שעות בקור ולא שמתם לב שהנורה נשארה דלוקה, או שהמזגן נשאר דלוק כשיצאתם...
קרא עוד »
אפר 02, 2022
איך אפשר לחסוך כסף באמצעות בחירה בלוח הסילוקין הנכון?
מדוע חשוב לבחור בלוח הסילוקין הנכון? בכל משכנתא, יש לבנות תמהיל (שילוב מסלולי משכנתא) המורכב מתחשיב...
קרא עוד »
מאי 08, 2017
חוק פינוי בינוי – כל מה שחשוב לדעת
גם אם אינכם אנשי נדל"ן וגם אם לא מדובר על עולם תוכן שיש לכם זיקה אליו, סביר כי גם אתם לא הצלחתם לחמוק...
קרא עוד »
ספט 08, 2018