איפה לומדים על קבלה

לימודי קבלה

מן הרגע בו הודפס ספר הזוהר לראשונה ועד לעצם היום הזה הוא יצר יותר ויותר עניין עם אנשים אשר החלו לחקור בתוכן שהוא מציג ולהתעמק בו ממש כמו שמתעמקים בלימודי תלמוד והתנ"ך. יש ספרים אשר יצאו לאור מתוך התובנות שלומדי הקבלה הביאו אל העולם הזה, ממש כפי שקיימים פירושים רבים של חכמי תורה עבור כל מה שמועבר בלימודי תורה עבור תלמידי ישיבה. יש אנשים אשר סקרנים לגבי לימוד קבלה פרטני, מלבד כזה אשר נעזר בספרים שנמצאים על המדף לרכישה או לעיון בספרייה, וכאן יש את האפשרות לגשת אל מלומדים שמעבירים שיעורים והרצאות לכל המעוניין.

לא על רגל אחת

העולם הרוחני הוא עולם מאוד מורכב אשר מחדד את המחשבה בצורה מאוד מעמיקה. הדבר דומה להבדלים בין לימודי 3 יחידות מתמטיקה לחמש יחידות מתמטיקה. הדבר דומה להבדלים בין מבחנים אשר נערכים לבגרות לבין התזה שאותה מגישים עבור לימודי השכלה גבוהה ודוקטורט.לימודי קבלה

בכל נושא יכולים להתעמק עוד ועוד הלאה, אבל כאשר מדובר בתורת הנסתר, הפעולה של הלימוד יכולה להימשך לא לאורכן של שנים, אלא לאורכם של חיים שלמים של האדם. כמובן שישנה אפשרות של נגיעה מעמיקה בתחום על ידי האזנה וקריאה של חומר שכבר עבר את הסינון של מלומדים בעניין, ובכך ללמוד על אחד מן התחומים שיכולים להעניק תבונה מחודשת לגבי האדם ולגבי העולם שבו הוא חי.

מכניסים אור לחיים

לגשת אל קורסים והרצאות לגבי תורת הקבלה הם דבר שיכול רק להעשיר את החיים של האנשים אשר מוצאים בכך עניין, כמו ספר הקבלה של רמי שקלים. העולם שבו אנו חיים היום הוא כזה אשר בו יש את כל הדגשים לגבי מה שחומרי ותפל, ולא פעם אנשים מוצאים את עצמם עם הרבה מאוד מהאחד והרבה פחות מן האחר. העולם הרוחני הוא כזה אשר יכול לספק בסיוע של תורת הקבלה ראייה מחודשת דרך עיניים רוחניות אשר חוקרות לעומק את העולם הזה ומביאות את החיבור אל אנרגיה רוחנית יותר גבוהה, אשר בסיוע שלה ניתן להכניס אור אל החיים של האדם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדיקת רישום פלילי – מה הזכויות שלכם
במשטרת ישראל קיים רישום המתעד את התיקים הפליליים כפי שהם מוכרים בשפת העם, או את הרישומים הפליליים כפי...
קרא עוד »
אוג 14, 2018
איזה רכב כדאי לקנות?
חברת טויוטה עבדה קשה במשך עשרות שנים כדי ליצור רכבים ברמה הגבוהה ביותר שיספקו את הלקוחות. העבודה הזו...
קרא עוד »
דצמ 22, 2021
דרכי טיפול טבעיות לסינוסיטיס: מהן האפשרויות הקיימות?
אם יצא לכם לחוות בעבר סינוסיטיס, אתם וודאי יודעים כמה שזה לא נעים ויכול בהחלט לשבש את השגרת החיים...
קרא עוד »
ספט 13, 2020