קייטרינג לאירועים עסקיים – להרשים את הלקוחות הפוטנציאלים

קייטרינג לאירועים עסקיים

כשאנחנו עורכים אירוע עסקי, אז כל אחד מהאלמנטים שאנחנו משתמשים בו במהלך האירוע, יש לו משמעות כפולה. משמעות אחת היא מעשית, לשרת את האורחים שלנו, לממש את האירוע. המשמעות השנייה היא שיווקית, פרסומית, מיתוג. כל אלמנט שאנחנו משתמשים בו, נועד להרשים את האורחים שלנו, חלקם לקוחות פוטנציאליים, חלקם ספקים לעתיד.

לכן, כשאנחנו מזמינים שירות קייטרינג לאירוע עסקי מהאתר http://www.foodcraft.co.il, אנחנו צריכים לקחת בחשבון, לא רק את העניין הפרקטי, כיצד הקייטרינג ישרת את האורחים באופן מעשי בזמן האירוע, אלא אנחנו צריכים לזכור, שמאחורי כל תפריט, מאחורי כל מנה, יש משמעות. לכל דבר שנגיש, בדרך בה נגיש ובזמן בו נגיש אותו, תהיה לכך משמעות עבור האורחים. הם יסתכלו על זה, לא רק במובן הצר של המנה עצמה, אלא במובן של מיתוג, כך אנחנו ניראה קייטרינג לאירועים עסקייםבעיניהם.

לכן, אנחנו צריכים להקפיד על כמה דברים כשאנחנו מזמינים ומספקים שירות קייטרינג לאירועים עסקיים.

ראשית, אנחנו צריכים להקפיד על כך שהתפריט יהיה עשיר ומגוון. הוא צריך להכיל מנות מסוגים שונים אשר יספקו את כל האורחים שלנו ושלא יחסר להם דבר.

שנית, אנחנו צריכים לוודא שכל המנות הן באיכות הגבוהה ביותר, עשויות מחומרי גלם איכותיים וכמובן עשויות ברמה גבוהה מאוד. רק כך האורחים שלנו יוכלו להתרשם מאיתנו.

שלישית, אנחנו צריכים לדאוג שצוות הקייטרינג יהיה גדול ורחב, זמין ונגיש לכל אורח, בכל שלב באירוע. שלא יווצר מצב שאורח מסוים יחכה למנה ולא יקבל אותה.

ארבע, כל האנשים שעובדים בצוות, צריכים להגיע בלבוש אחיד, נקי, להיראות מרשימים, להיות מנומסים ולספק שירות ברמה הגבוהה ביותר.

חמש, חשוב שאנחנו נדאג שכל שלב בשירות, יהיה ברמה גבוהה מאוד, בכל צורה אפשרית. החל מהעיצוב וכלה באיכות האוכל.

לסיכום, כשאנחנו עורכים אירוע או כנס עסקי, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שהמשמעות של האירוע באה לידי ביטוי בכל פרט ופרט, ולא רק במצגת שנקרין או בנאומים שאנחנו נישא, אלא גם בשירותים השונים שנעניק לאורחים שלנו, ובפרט בשירותי הקייטרינג שהם יקבלו מאיתנו בזמן האירוע.

קראו גם:

קייטרינג לכנסים – ביזנס ופלז'ר

כיבוד למשרדים

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו משלוח גוביינא?
רבים הם בתי העסק העוסקים בשירותי גוביינא. אז מה זה בדיוק? כיצד זה מתבצע? אין לכם שמץ של מושג? כאן תוכלו...
קרא עוד »
יול 20, 2021
ריהוט חכם? לא רק לדירות קטנות!
הרהיטים בבית הם אלו שעושים את הבית. מה זה אומר? זה אומר שהרהיטים בבית יוצרים את האווירה שתהיה בבית, את...
קרא עוד »
מרץ 01, 2022
איך לבחור שף פרטי לאירועים?
מזל טוב! יש לכם אירוע גדול והחלטתם לבחור שף פרטי? הגעתם למקום הנכון. אין ספק שאוכל טוב הוא לב ליבו של כל...
קרא עוד »
ספט 27, 2021