למה כדאי לפנק את הלקוחות בפגישת סגירה

מיתוג לעסקי

כבעלי עסקים, אתם יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר עבורכם הוא לגרום ללקוח לסגור אתכם את העסקה. ברגע שהעסקה סגורה, אתם יכולים לצאת לדרך ולהתחיל לעבוד על הפרויקט המשותף שלכם שיכול להביא לכם כסף ולקדם את העניינים. אבל לפני הכול, עליכם להוביל את הלקוח לידי הסכמה וחתימה על המסמך. אחת הדרכים לעשות זאת היא לפנק את הלקוח במוצר איכותי.

כל הסיבות לפנק את הלקוח במוצר איכותי

בין אם אתם עורכי דין, בעלי חברת סטארט אפ או מעסים מקצועיים, אחת הדרכים הטובות ביותר להשפיע על החלטתו של הלקוח שלכם לתת לו מתנה. אז זה הזמן לבחור את המוצר הממותג שלכם כאן, ולצאת לדרך. ואלה כמה מבין הסיבות הטובות ביותר לפנק את הלקוח:מיתוג לעסקי

  • כי כל אחד אוהב לקבל מתנה – בינינו, כל לקוח אוהב מתנות שימושיות שניתנות לו לגמרי בחינם. כך הוא מרגיש שהוא זכה במשהו שהוא מעבר לשירות שעבורו הוא שילם. משום כך, כדאי לבחור במתנה טובה ואיכותית שתוכל ללוות את הלקוח בכל אשר יפנה.
  • כי זה מוסיף לעסק שלכם – עסק המעניק מתנות מקוריות בחינם נחשב לעסק יוקרתי מצד אחד, ו"זורם" מצד שני. כאשר אתם מעניקים מתנה ללקוח שלכם, אתם קונים את אמונו ונתפסים כאנשים זורמים, חברותיים ובעלי אמצעים רבים.
  • מתנה מראה על אכפתיות – לא לחינם נאמר כי מתנה קטנה היא סמל לאהבה גדולה. אז נכון, אינכם מוכרחים לאהוב את הלקוח שלכם, אבל אתם יכולים בהחלט לחבב אותו ולהתחבב עליו בעזרת מתנה שתראה לו שאכפת לכם ממנו.
  • כי המוצר מהווה תזכורת – מוצר איכותי שעליו מודפס לוגו החברה או פרטי ההתקשרות עמכם הוא מעין איש המכירות שלכם. כאשר הלקוח משתמש במוצר שלכם, הוא רואה ללא הרף את פרטי החברה שלכם. זה מזכיר לו את ההתקשרות עמכם ומסייע ליצור קשרים וחברויות לעתיד לבוא.

אילו מוצרים כדאי לבחור

בימינו ניתן לבחור מגוון רחב של מוצרים ממותגים אשר ישמשו אתכם בעבודת הפרסום שלכם. הכול תלוי במסר שאתם רוצים לשדר ללקוחות שלכם. אם אתם חברה שהיא משפחה, אתם יכולים להעניק ללקוחות שלכם מוצרים לשעות הפנאי. אלה יכולים להיות כובעי מצחייה לטיולים הכוללים אוזניית בלוטוס או פוף אוויר מתנפח המתאים לקמפינג ולמחנאות. מנגד, אם אתם חברה טכנולוגית המעוניינת לשדר רצינות, כדאי לבחור במוצרים משוכללים כמו נרתיק עמיד במים לטלפון הסלולרי או צמיד דיסק און קי העשוי מעור.

לא רק ללקוחות

לא רק הלקוחות זקוקים למתנות שלכם, אלא גם העובדים. מתנות ממותגות נועדו לעודד את העובדים ולהגיד להם תודה על כל מה שהם עושים למענכם לאורך כל השנה. אז כאשר אתם עורכים ערב גיבוש לכל הצוות, הרמת כוסית או סיכום שנה, אל תשכחו לפנק גם את העובדים שלכם במתנה אחת או שתיים. הם יעריכו זאת מאוד.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הרכב הטוב ביותר לעיר
חושבים לקנות מכונית חדשה למשפחה? אם כך, כדאי יהיה לבדוק תחילה מה המטרות שלכם ואיזה סוג של שימוש תעשו...
קרא עוד »
מאי 20, 2016
מדוע מומלץ לשלב ODT בהפקת ימי כיף לעובדים?
חברה נמדדת בעובד החלש ביותר שלה ולא רק זאת אלא שניתן לומר כי ככל שהעובדים יותר מגובשים כך החברה יותר...
קרא עוד »
יול 25, 2018
טונר למדפסת brother – למה כדאי לקנות מקורי?
לא רוצים להתמודד עם תקלות שעלולות לצוץ להן לעתים קרובות בשל שימוש בטונר תואם? אם אתם הולכים לקנות...
קרא עוד »
אפר 12, 2021