טיפול בפרחי באך – מקרה בוחן

טיפול בפרחי באך

טיפול בפרחי באך הפך נפוץ במיוחד במאות האחרונות, בעיקר משום שהוא פותח בתחילת שנות התשעים של המאה העשרים באנגליה על ידי חוקר שבחן צמחים ואת השפעתם על הבריאות הפיזית והנפשית של האדם.

פרחי באך הם בעצם פרחים המעורבבים עם אלכוהול ושאר תערובות שמפיקות את תמציות הפרחים שנועדו להקל על שלל מצבים פיזיים ונפשיים בקרב בני אדם ואפילו בקרב בעלי חיים.

שיטת הטיפול אומצה על ידי מומחים ברפואה המשלימה וכיום ניתן לראות יותר ויותר מטפלים העוסקים בתחום, כמו גם קליניקות לרפואה משלימה כמו רוח אש ומים שמאפשרות בין היתר גם טיפול בפרחי באך.

ממה מופקות תמציות פרחי הבאך?

תמציות פרחי באך מופקות בעיר מפרחים, שיחים, ניצנים ועצים, כאשר את התמציות משרים בקערה שבה מי מעיין תוך שהתמצית מושרת המים תחת קרני השמש שנועדו לבצע חימום והרתחה של העלים.טיפול בפרחי באך

פרחי הבאך שנחקרו ונבדקו אינם מזיקים לגוף, אלא דווקא מרגיעים את הגוף, מאזנים אותו ומסייעים באמצעות טיפול נכון לטפל במגוון בעיות נפשיות ופיזיות.

כיצד מטפלים פרחי באך בבני אדם ובעלי חיים?

פרחים כאלה משמשים טיפול בכמה וכמה מקרי בוחן, כמו למשל  בבעיות קשב וריכוז, הם מעולים לטיפול בבעיות עור, טיפול בחרדות או חוסר בטחון עצמי, פרחי באך מעולים לטיפול בדיכאון, כעסים, הפרעות אישיות גבוליות, בדלקות, כאבי ראש, דלקות אוזניים, ישנם כאלה שנעזרים בפרחים לטיפול בפוריות, בלחץ דם גבוה, עצירות, כאבי פרקים, ועוד.

בבדיקת של מקרי בוחן שונים נמצא כי למרות שאין הוכחות מדעיות לכך שהטיפול עוזר או מרפא, עדיין ישנם מטופלים שחשו הקלה רבה ושחרור לאחר טיפול בפרחי באך.

כיצד מוצאים מטפלים טובים בפרחי באך?

על מנת לבחור במטפל נכון בקרב מגוון רב של מטפלים ברפואה המשלימה, יש לבחור אדם מנוסה שיאבחן אתכם במפגש הראשוני ויסייע לכם באמצעות הפרחים והתמציות לטפל בבעיות גוף ונפש, תוך הגעה לאיזון נפשי ופיזי שיקל על ההתנהלות ואף יעלה את איכות החיים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עדיין אין לכם SAP C4C?
מערכת SAP C4C ששוחררה לאחרונה מבית SAP הוותיקה כבר הוטמעה במאות בתי עסק בעולם, ומאפשרת להם ליהנות מניהול...
קרא עוד »
אוק 31, 2016
מה חסר לי בגינה מבחינת ריהוט גן
אם רכשתם בית חדש אשר בין היתר כולל בו גינה, אתם וודאי מתרגשים מאוד וכבר מצפים לחנוך את הגינה החדשה...
קרא עוד »
ספט 18, 2018
אחסון תכולת דירה בעת שיפוץ הבית
רבים מאיתנו בוחרים בשלבים שונים של החיים לעשות שיפוץ בבית, כי לא תמיד האפשרות של מעבר לדירה חדשה באמת...
קרא עוד »
יונ 09, 2018