טיפול בפרחי באך – מקרה בוחן

טיפול בפרחי באך

טיפול בפרחי באך הפך נפוץ במיוחד במאות האחרונות, בעיקר משום שהוא פותח בתחילת שנות התשעים של המאה העשרים באנגליה על ידי חוקר שבחן צמחים ואת השפעתם על הבריאות הפיזית והנפשית של האדם.

פרחי באך הם בעצם פרחים המעורבבים עם אלכוהול ושאר תערובות שמפיקות את תמציות הפרחים שנועדו להקל על שלל מצבים פיזיים ונפשיים בקרב בני אדם ואפילו בקרב בעלי חיים.

שיטת הטיפול אומצה על ידי מומחים ברפואה המשלימה וכיום ניתן לראות יותר ויותר מטפלים העוסקים בתחום, כמו גם קליניקות לרפואה משלימה כמו רוח אש ומים שמאפשרות בין היתר גם טיפול בפרחי באך.

ממה מופקות תמציות פרחי הבאך?

תמציות פרחי באך מופקות בעיר מפרחים, שיחים, ניצנים ועצים, כאשר את התמציות משרים בקערה שבה מי מעיין תוך שהתמצית מושרת המים תחת קרני השמש שנועדו לבצע חימום והרתחה של העלים.טיפול בפרחי באך

פרחי הבאך שנחקרו ונבדקו אינם מזיקים לגוף, אלא דווקא מרגיעים את הגוף, מאזנים אותו ומסייעים באמצעות טיפול נכון לטפל במגוון בעיות נפשיות ופיזיות.

כיצד מטפלים פרחי באך בבני אדם ובעלי חיים?

פרחים כאלה משמשים טיפול בכמה וכמה מקרי בוחן, כמו למשל  בבעיות קשב וריכוז, הם מעולים לטיפול בבעיות עור, טיפול בחרדות או חוסר בטחון עצמי, פרחי באך מעולים לטיפול בדיכאון, כעסים, הפרעות אישיות גבוליות, בדלקות, כאבי ראש, דלקות אוזניים, ישנם כאלה שנעזרים בפרחים לטיפול בפוריות, בלחץ דם גבוה, עצירות, כאבי פרקים, ועוד.

בבדיקת של מקרי בוחן שונים נמצא כי למרות שאין הוכחות מדעיות לכך שהטיפול עוזר או מרפא, עדיין ישנם מטופלים שחשו הקלה רבה ושחרור לאחר טיפול בפרחי באך.

כיצד מוצאים מטפלים טובים בפרחי באך?

על מנת לבחור במטפל נכון בקרב מגוון רב של מטפלים ברפואה המשלימה, יש לבחור אדם מנוסה שיאבחן אתכם במפגש הראשוני ויסייע לכם באמצעות הפרחים והתמציות לטפל בבעיות גוף ונפש, תוך הגעה לאיזון נפשי ופיזי שיקל על ההתנהלות ואף יעלה את איכות החיים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יניב ארד רואה חשבון, מי שיסדר לכם את החיים
למה כאשר אתם חולים אתם הולכים לרופא? אנחנו חושבים שלא צריך בכלל לשאול את השאלה הזו, שהיא במידה רבה...
קרא עוד »
אפר 03, 2022
איזון קנה המידה: 12 יתרונות וחסרונות ראויים לציון של שכירת עורך דין תעבורה
כאשר מתמודדים עם עבירות תעבורה, שכירת עורך דין תעבורה עשויה להיות פתרון שקול. בעל מקצוע זה עשוי להפוך...
קרא עוד »
אוג 09, 2023
בחירת ניקוי הספות הנכון: נחשפו עצות מומחים
ספות אינן רק רהיטים; הם הלב של חללי המגורים שלנו, המציעים נוחות ורוגע. עם זאת, עולם ניקוי הספות אפוף...
קרא עוד »
ינו 29, 2024