למה חשוב לבצע ניקוי שטיחים מקצועי?

ניקוי שטיחים מקצועי

שטיחים משפיעים על מראה הבית והמשרד שלנו בצורה משמעותית, ולכן, לא לחינם אנו משקיעים כל כך בבחירתם, אך כמו כל פריט נוי – גם את השטיחים שלנו צריך לנקות משום שהם צוברים הרבה אבק ולכלוך.

שטיחים שאינם מנוקים כהלכה לא רק פוגעים במראה החלל ויוצרים ריח לא נעים – הם גם מסכנים את האנשים שנמצאים בו מבחינה בריאותית ועלולים לגרום בין היתר לאלרגיות. שטיח מלוכלך עלול להכיל חיידקים, מזיקים, פטריות, עובש ולגרום גם לזיהומים. במידה שיש בבית או במשרד אנשים שסובלים מאלרגיה לקרדית האבק הם עלולים לסבול בין היתר מפריחות בעור ודלקות עיניים. לפעמים עלול השטיח המלוכלך להגדיל את הסיכון לסבול מאסטמה.

אבל אני מנקה את השטיח לבד, למה זה לא מספיק טוב?

כשאנו מדברים על ניקיון שטיחים, לא מספיק רק לשאוב את האבק מדי תקופה ולחבוט בו כדי להוציא אבק נוסף. גם לא מספיק לשפשף אותו – דבר שעושים חלק מהאנשים. ניקוי שטיחים ביתי שמסתכם ברוב המקרים בשאיבה, יכול לגרום לשטיח להראות נקי אך עדיין, כל עוד השטיח לא יצא עכשיו מהאריזה, רוב הסיכויים שהוא גדוש באבק ובקטריות. לכלוך זה חודר לתוך הסיבים של השטיח כאשר אנו דורכים עליו ולא תמיד אפשר להוציא אותו באמצעות שואב אבק.ניקוי שטיחים מקצועי

ניקיון יסודי של השטיח יכול להתבצע רק על ידי חברה מקצועית משום שרק חברה שמתמחה בניקוי שטיחים תדע באילו שיטות ניקוי להשתמש ועם אילו כלים וחומרים לעבוד כדי להסיר כתמים שונים וכדי לנקות שטיחים מסוגים שונים – כמו למשל: שטיחים בעבודת יד שברוב המקרים מורכבים מסיבים טבעיים כדוגמת: כותנה, משי או צמר ושטיחים מקיר לקיר שנחשבים לקשים יותר לניקוי.

חשוב לדעת שבמידה שאדם שלא מכיר את שיטות הניקוי השונות ולא עובד עם החומרים והכלים המתאימים ינסה לנקות את השטיח, הוא עלול להזיק לו ואף להביא למצב בו הוא יאלץ לרכוש שטיח חדש.

חיסכון כספי לטווח הארוך

ניקוי יסודי שמתבצע בחברה שמתמחה בניקוי שטיחים יוכל לחסוך כספים לטווח הארוך. ניקוי מקצועי יאפשר לשטיח להראות במיטבו במשך שנים ארוכות ויוכל לחסוך את הצורך לרכוש שטיח חדש שפעמים רבות עולה ביוקר. יש לציין שחלק מהחברות שמתמחות בניקוי שטיחים יכולות לתקן גם קרעים ונזקים אחרים שאינם נוגעים לניקיון.

שווה להשקיע בניקיונו – שטיח נקי משפיע על הבריאות ועל מראה החלל

כפי שציינו בתחילת המאמר – לשטיחים יש השפעה רבה על מראה הבית והמשרד שלנו משום שהם מוסיפים צבע, עניין ואווירה. שטיח נקי ומתוחזק יגרום לביתכם או למשרדכם להראות מרשים, מזמין ואסתטי ולכן כדאי מאוד להשקיע בניקוי שטיחים מקצועי. במידה שאתם מחפשים חברה שמתמחה בתחום ניקוי שטיחים, תוכלו לפנות אל פשוט נקי ולמצוא את מבוקשכם בקלות.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית עבודת סמינריון
מאמר זה עוסק בתהליך הקנייה והמכירה של עבודות סמינריוניות. הוא מכסה בעיקר את השלבים הכרוכים ברכישת...
קרא עוד »
ספט 28, 2022
עורך דין ביטוח סיעודי – הניסיון מתקשר לסכומים שאתם שתקבלו
יש בעיה קשה מאוד עם חברות ביטוח ועם הביטוח הלאומי, שיודעים יפה מאוד לקחת מכם את הפרמיה ואת התשלומים...
קרא עוד »
ספט 29, 2021
מה צריך לבדוק בבחירת מקום לבר מצווה / בת מצווה?
יש כמה פרמטרים שיקבעו האם המקום שמצאתם הוא המתאים ביותר לקיום בר מצווה או בת מצווה וכדאי לכם לשים לב...
קרא עוד »
ספט 22, 2021