פרסום בפייסבוק – מה צריך לדעת לפני שמתחילים

פרסום בפייסבוק

כל עסק או בעל מקצוע אשר רוצה לזכות בחשיפה גדולה, פונה היום לפרסום באינטרנט. בוודאי כשמדובר על עסקים ובעלי מקצוע קטנים. מבחינת תקציב, זו האופציה הטובה ביותר עבורם, וכן מבחינת יחס המרה, כלומר היחס שבין עלויות תקציב הפרסום, גודל החשיפה וכמות האנשים שפונים בעקבות הפרסום אליהם, הוא היחס הטוב ביותר שהם יכולים למצוא.

כאשר מדברים על פרסום באינטרנט, מכוונים בעיקר לפרסום בגוגל ובפייסבוק. על מנת להשתמש בכלים הנ"ל בצורה נכונה, צריך לדעת כיצד להשתמש בהם, צריך לדעת על מה וכיצד לעבוד. במאמר זה ניגע בנושא של פרסום בפייסבוק ומה צריך לדעת עליו.

פרסום בפייסבוק מתחלק לשני חלקים עיקריים. החלק הראשון זה פרסום קבוע דרך עמוד העסק, זה פרסום חינמי אליו פרסום בפייסבוקנחשף אחוז מסוים מחברי העמוד, זה פרסום פחות אפקטיבי. לעומת זאת, יש פרסום ממומן, ואליו אנחנו מכוונים.

פרסום שכזה יופיע על וואל של אנשים על פי הפילוח שאנחנו עושים. היתרון הגדול בפייסבוק הוא שאנחנו יכולים להגיע ישירות לאנשים שבאמת יהיו מעוניינים במוצר או בשירות שלנו. אנחנו יכולים לפלח את הקהל שלנו על פי גילאים, על פי מין, מדינה, תחומי עניין ועוד. ככל שנפלח יותר, אנחנו אולי נצמצם את כמות האנשים אשר ייחשפו לפרסום שלנו, אך זה יהיה הרבה יותר אפקטיבי. החשיבה היא, פחות זה יותר, מיקוד זה שם המשחק.

בשביל שהפרסום שלנו יצליח מומלץ לפנות אל איש מקצוע כמו אהוד טייץ, לשם קמפיין פרסום טוב אנחנו צריכים לא רק לפלח את הקהל שלנו, אלא גם לדעת כיצד לפנות אליו. הפרסום יכול להיות מיועד למספר מטרות, למשל, אנחנו יכולים להשתמש בו לצורך קידום אתר או עמוד עסקי, לקידום אירוע, קידום מוצר או שירות, אנחנו יכולים לייצר במודעה אפשרות לרכישה, אפשרות לקבלת מידע נוסף, יצירת קשר ועוד.

בזמן בניית הקמפיין, אנחנו צריכים להשקיע זמן בבניית המודעה, לבחור את המילים הנכונות, את התמונה הנכונה, וכמובן להציב כתובת אינטרנט מסוימת אליה יופנו הגולשים שיקלידו על המודעה. הדבר לא לוקח הרבה זמן, אך המחקר לפני, הוא חשוב וצריך להשקיע בו לא מעט.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספות פינתיות מעור – לבחור את המקום הנכון לקנות ממנו
היום כשאנחנו מחפשים ספות ומערכות ישיבה לבית ולעסק, הרי יש לנו אפשרות למצוא מגוון רחב של מקומות בהם...
קרא עוד »
אוג 20, 2020
כמה דברים לא ידעתם על אמן חושים
אמן חושים בדרך כלל מפתיע את קרוביו וחבריו כבר בגיל צעיר עקב זריזות הידיים שלו והפעולות שמפתיעות אותם...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020
דייר ממשיך עמידר
דיור ציבורי בישראל אפשר לבנות את המדינה בשנותיה הראשונות ולקלוט הרבה עולים מרחבי העולם. הדיור...
קרא עוד »
אפר 26, 2021