למה קופות ממוחשבות לחנויות הן הבחירה הנכונה

קופות ממוחשבות לחנויות

עם ההתקדמות הטכנולוגית לאורך השנים אנו עדים לשיפור מתמיד בכלים הטכנולוגיים לעסקים. כלים אלו עוזרים לנו לקדם את העסקים שלנו, לייעל את העבודה, לבצע מעקבים הדוקים יותר על כל פרט בעסק ועוד. אחד הכלים המשמעותיים ביותר בכל עסק כיום הוא הקופה הממוחשבת. קופה זו בעלת אפשרויות רבות ומגוונות שמסייעות הן לשיפור חוויית המשתמש של המוכר והלקוח והן לטובת סידור וייעול העבודה בעסק.

ניהול נכון של מלאי

באמצעות הקופות הרושמות הישנות לא תוכלו לנהל את המלאי שלכם ולכן אם תזדקקו למחשב נוסף לניהול המלאי אז מדוע לא להחזיק כבר קופה רושמת שתהיה המחשב הראשי בעסק, שגם תבצע את העסקאות בחנות וגם באמצעות המשרד האחורי תוכלו לנהל את הסחורה, את המלאים שיש לכם בחנות ובמחסן ובאמצעות כך לחסוך מצב של הזמנות כפולות, חוסרים וסחורה שתיעלם לכם מן העין. תוכלו לעקוב אחר המשרד האחורי מכל מקום ובכל זמן כל עוד יש לכם חיבור לאינטרנט והכול מגובה בענן.

דוחות מפורטים להנהלת חשבונותקופות ממוחשבות לחנויות

הנהלת חשבונות הופכת למסובכת עם השנים ולכל עסק מגודל מסוים כבר יש מנהל/ת חשבונות שמטפלים לו בניירת ובחישובים השונים, החל מהפקת תלושי משכורת, דרך חישובי מקדמות מס ועד לתשלומים המסים השוטפים במעמ, מס הכנסה וביטוח לאומי. באמצעות קופה ממוחשבת לא רק שתוכלו לאפשר לעובדים לבצע כניסה ויציאה בקלות ובמהירות, תוכלו גם לקבל דוחות בלחיצת כפתור אודות שעות העבודה שלהם והימים והשעות שעבדו וכן להוציא דוחות פיננסיים מפורטים בכל זמן שתרצו עבור הנהלת החשבונות שלכם.

אפשרויות מתקדמות בלחיצת כפתור:

תוכלו לבצע חיוב אשראי ידני גם ללא הכרטיס וגיהוץ פיזי שלו במכונה המיועדת לכך. תוכלו גם לבצע החזרות, ביטולי עסקאות, הנפקת זיכויים ללקוחות, הנחות לפי קניה או מוצר, לפי הנחה שקלית או לפי אחוזים ועוד. כל הפונקציות הללו ואחרות יסייעו לכם בשיפור וייעול העבודה מול הלקוחות ויהפוך את העסק שלכם למסודר ומקצועי יותר. בעוד העלויות אינן בשמיים אין סיבה מדוע לא להזמין קופה ממוחשבת לחנות שלכם כבר היום.

ניהול מועדון לקוחות

דבר נוסף שנרצה להזכיר לסיום הוא האפשרות לנהל מועדון לקוחות באמצעות הקופה. תוכלו לרשום את הלקוחות שלכם (בהסכמתם כמובן) למועדון הלקוחות של המותג שלכם ולשלוח להם באמצעות המערכת SMSים עם עדכונים אודות מוצרים, שירותים ומבצעים שוטפים במהלך החודש. ניהול מועדון לקוחות היא טכניקת פרסום שמשלבת בין קידום מכירות לבין בניית יחסים עם לקוחות העסק ונחשבת לטכניקה מובילה שמרבית העסקים עובדים עמם כיום.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
על כל היתרונות של סט תנור משולב מיקרו
מוצרי החשמל שמוצעים כיום בשוק הם מגוונים מאוד וכבר יש הרבה יותר אפשרויות בכל סוג של מכשיר ומגוון של...
קרא עוד »
דצמ 18, 2021
ספרי קודש
ארון הספרים היהודי הולך וגדל כל הזמן, לא לחינם נקראו ישראל בכינוי – עם הספר. בתי הדפוס מדפיסים מידי...
קרא עוד »
אפר 12, 2021
ככה תבחרי לעצמך ביקיני מושלם
אם יש משהו הנמצא בבסיס של בני האדם ועל כן משותף לכולנו זו העובדה כי אנחנו רוצים ורוצות להיות היפים...
קרא עוד »
ספט 29, 2018