מיזוג הבית – איך לבחור את המזגן שמתאים לבית שלי

מיזוג הבית

ניתן למצוא היום בשוק לא מעט סוגי מזגנים שונים, כאשר לכל מזגן יש את היתרונות והחסרונות שלו. החוכמה היא לדעת כיצד להתאים בצורה הטובה והיעילה ביותר בין הבית שלכם לבין סוג המזגן שהכי מתאים לו. יש צורך להתאים את סוג המזגן ויכולת הקירור שלו לגודל של החדר או הדירה. מעבר לכך, כדאי לקחת בחשבון את הרגלי השימוש במזגן – האם יש חדרים שבהם אין כלל צורך במיזוג (מחסן, מרפסת סגורה)? האם יש חדרים שבהם המיזוג נחוץ רק בשעות הערב למשל (חדרי שינה)? האם יש חדרים שבהם המזגנים עובדים יותר שעות מאשר בחדרים אחרים (סלון/חדר טלוויזיה)? בהתאם לכך, חשוב לבחור את צורת המיזוג המתאימה לכם ביותר.מזגנים

מיזוג הבית – כל הסודות למיזוג חכם וחסכוני

כאמור, קודם כל חשוב להבין מהם צרכי המיזוג שלכם, ובהתאם לכך לתכנן את מיזוג הבית. במידה ומדובר על מיזוג מרכזי, חשוב להבין לכמה תעלות מיזוג תזדקקו, היות וניתן לחסוך על חדרים שאינם זקוקים למיזוג. מצד שני, אם המזגן אצלכם פועל רק בסלון, ובמידת הצורך אתם מדליקים אותו גם בחדר השינה לכמה שעות בערב, אין שום צורך במיזוג מרכזי. חבל שתבזבזו כל כך הרבה חשמל, על מנת לקרר חדר אחד בודד בכל הבית. במקרים כאלו עדיף להתקין מזגן בחדר השינה, ולהפעיל אותו רק כשיש בכך צורך. כמובן שחשוב להתאים את תפוקת המזגן לגודל של החדר, אך ישנם פרמטרים נוספים שאמורים להוות שיקול חשוב בהחלטה. למשל, מי שגר בדרום הארץ וסובל מטמפרטורות גבוהות יותר, יזדקק למזגן עוצמתי יותר כדי להתגבר על החום הכבד. בנוסף, סוג המבנה גם כן משפיע על חוזק המזגן הדרוש, היות וישנו הבדל בין דרישות המיזוג של בית העשוי מעץ לבין דירה בקומת מרתף.

לסיכום, מדינת ישראל נחשבת למדינה חמה, שכמעט ולא ניתן לחיות בה ללא מזגן. מיזוג הבית לא נחשב כאן לפינוק או מותרות, אלא לגורם הכרחי שפשוט לא ניתן להסתדר בלעדיו. עם זאת, חשוב לבחור נכון את מערכת מיזוג הבית שלכם, היות והדבר משפיע על חשבון החשמל שלכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אזרחות זרה: 3 סיבות להוציא דרכון אירופאי
אזרחות זרה ודרכון אירופאי הולכים ביחד, שכן אם הצלחתם להוציא את האזרחות המיוחלת, אתם תוכלו להוציא...
קרא עוד »
אוג 21, 2017
מהי בינה עסקית וכיצד היא יכולה לעזור לעסק שלך
רבים אנשי העסקים ומנהלי הארגונים ששומעים את המושג 'בינה עסקית' או את הקיצור BI ומבינים שמדובר במושג...
קרא עוד »
דצמ 07, 2016
איך תסביר לאישתך שאתה רוצה לקנות לה סטרפאון?
אין תחושה יותר מעיקה מכך שאתם מרגישים שהאישה שלכם לא מסופקת מחיי המין. ישנן נשים רבות שלא מצליחות...
קרא עוד »
פבר 19, 2017