מור קורן חוות דעת

מור קורן חוות דעת

תוצאות מבחן הפסיכומטרי הן הפרמטר החשוב בעת רישום ללימודים גבוהים. בעבר הסתפקו האוניברסיטאות בתעודת בגרות ותעודת סיום בית ספר מקצועי. העיקר שיש 12 שנות לימוד. לפני כשלושה עשורים נכנס המבחן הפסיכומטרי להוכחת התאמת הסטודנט לפקולטה אליה הוא מעוניין להתקבל וככל שתוצאות המבחן גבוהות יותר הסיכוי להתקבל אליה.

מור קורן, בית ספר ללימודי הכנה לבחינות פסיכומטריות, נוסד בשנת 2006 ומשנה זו למדו בו אלפי תלמידים שעמדו בהצלחה בבחינה.

מור קורן חוות דעת

מדוע מקבל מור קורן חוות דעת חיובית תמיד

  • כל מורי בית הספר הם מהמורים הטובים בתחום. רמת הלימודים מביאה לתוצאות גבוהות ורוב תלמידי בית הספר עומדים בהצלחה בבחינה וממשיכים ללימודים גבוהים באחד מבתי הספר ללימודים גבוהים. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים המאוחרים וככל שמתקרב מועד המבחן הם מתגברים ומגיעים אפילו לארבע פעמים בשבוע.
  • כל שנה מעבירים בוגרי השנה למור קורן חוות דעת על התקופה בה למדו. חוות הדעת חשובה להנהלת בית הספר כדי לתקן טעויות, במידה והיו. הנהלת בית הספר מבטיחה ללומדים בו הצלחה ותוצאות גבוהות של 700 נקודות ומעלה. מורי בית הספר מכשירים את התלמידים בנוסף על השבת השאלות גם לצד הרגשי, מה שנותן להם כלים להתמודדות בעתיד ומתייחסים לכל תלמיד באופן אישי כאילו היה התלמיד היחיד בבית הספר.
  • כיתות הלימוד מכילות בין 8-10 תלמידים וכל תלמיד שמתקשה בתחילת הדרך מקבל התייחסות אישית וקידום בחומר על מנת שיתאזן עם כלל התלמידים.

מה מספרים התלמידים – מור קורן חוות דעת

בוגרי מור קורן משמשים כשגרירים של רצון טוב ועל פי מור קורן חוות דעת התלמידים היא חשובה במידה רבה לפרסום הצלחת בית הספר. בסטטיסטיקה המתפרסמת אפשר למצוא חוות דעת והמלצות של בוגרים כמו איריס שסיימה בהצלחה את המבחן, נרשמה ללימודי רפואה וסיימה כמצטיינת דיקן. שולמית שלמדה בבצלאל והפכה לאמנית ידועה ניר שלמד בטכניון הנדסת מכונות ועוד תלמידים רבים. כולם מעידים שהלימודים במור נפתחו להם את מסלול העתיד ושייחס המורים לכל אחד מהם היה מעל ומעבר למצופה.

כל התלמידים שנחשפו כבוגרי בית הספר מור קורן מעידים שעמדו בהצלחה במבחן הפסיכומטרי בעיקר בגלל העידוד והעזרה מצד הנהלת המוסד ומוריו. היחס האישי, הפנים המאירות עיניים של המורים הפך לחלק חשוב בלימודים. הכול נעשה ברוגע, בשלווה עם חיוך על השפתיים תוך התייחסות רצינית לחומר הנלמד שבעיקרו הוא שינון של מבחני עבר ומענה על כל השאלות מה שהופך את החומר לרלוונטי.

אתר האינטרנט של מור קורן מפרסם פרטים אודות בית הספר וצורת הלימוד בו. לצד הפרטים מפרסמת מור קורן חוות דעת של בוגרים עם המלצות חמות לבוא וללמוד בבית הספר. שמו הטוב של בית ספר מור קורן התפשט עד מהרה בכל הארץ ולאורך השנים, משנת 2006 מתכננים לפתוח סניפים רבים בכל מיני מקומות. הדרישה הבלתי נגמרת של תלמידים שמעוניינים להירשם ללימודים בבית הספר הביא להחלטת ההנהלה לפתוח את אותם סניפים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרגום לערבית – למה חשוב למצוא מתרגם איכותי
לצד עברית ואנגלית, אין ספק בכלל שערבית היא השפה הכי מדוברת בישראל, וכן זו השפה שנעשה בה הכי הרבה שימוש,...
קרא עוד »
יונ 09, 2021
חוק חדלות פירעון החדש
מהו חוק חדלות פירעון ומה מטרתו? אם אתם נמצאים בקשיים כלכליים ובין אם לא - חשוב שתדעו קצת יותר על...
קרא עוד »
ינו 07, 2021
למה לא כדאי לבצע דוח שנתי לעוסק פטור לבד?
שנת המס נגמרת ואיתה מגיעות פעולות שונות עבור עצמאים. עוסק פטור צריך להגיש דוח שנתי אשר חשוב שיכיל את...
קרא עוד »
ינו 17, 2022