טבעות אירוסין ייחודיות בסגנון וינטאג'

טבעות אירוסין

אם הגעתם לרגע שאתם מחפשים טבעת אירוסין, סימן שמגיעות לכם ברכות. אחרי שהחלטתם שאתם מעוניינים באישה מיוחדת אחת לכל החיים, הגיע הזמן לבחור לה את הטבעת המיוחדת ביותר, שתתאים לרגע מכונן כזה, ותהיה בעלת ערך לשנים רבות.

מבחר טבעות וינטאג' בזהב לבן או צהוב

זהב הוא המתכת היקרה בעולם, והונן של מדינות נמדד בכמות הזהב שבידיהן. לזהב יש תכונות מיוחדות, שאיננו מוצאים באף מתכת אחרת, וההולכה החשמלית של הזהב מרמזת על איכותו הגדולה. אישה שעונדת זהב, יודעת שהיא שווה הרבה לגבר שלה, ושהוא אוהב אותה, יודע להעריך אותה כאישה, ומוכן לשלם הרבה בעד זה. כמובן שזהו סמל לאהבה, ואין הזהב תחליף כלל, אבל כל רגע בתוספת נגיעה זהובה, הופך את הרגע לרגע מיוחד.

אם חשקה נפשכם בזהב לבן או צהוב, בעל גימור ייחודי, כמו שרק זהב יכול לתת, מדובר בטבעת בעלת ערך רב. עיצובי הטבעות מדגיש קווים אסתטיים נקיים, ועם זאת, פיתוחים קלאסיים, ממש כמו פעם, וכמו שהיום אנחנו כל כך אוהבים שוב.

שזירת היהלומים בטבעת

שזירת היהלומים בטבעות האירוסין היא עבודה יסודית ומדויקת. היהלומים מאורגנים בצורה מעגלית, ונפרשים לאורך הטבעות, כמובן שבכל עיצוב בדרך אחרת וייחודית.

טבעות אירוסין

ליהלום יש כוח רב בטבע, אולי בין החזקים ביותר, יש אומרים, ואילו כאבן הוא מחזיק תכונות של אצילות ויוקרה. אישה שעונדת יהלומים, מרגישה את הנשיות שבה, את הגבר שעומד מאחוריה ונתן לה מתנה יקרת ערך כזו, כסמל לאהבה גדולה. אישה יודעת להעריך יהלומים, ואכן, רואים זאת בבחירה העקבית של יהלומים בשיבוץ בטבעות האירוסין. עקב העובדה שבמסורת היהודית, אין טבעות הנישואין  משובצות יהלומים, אנחנו רואים את הפיצוי הגדול מגיע בטבעות אירוסין, שהן מעידות על התחלת התהליך, הרגע בו הגבר החליט, כרע על רגליו והגיש את הטבעת לאשתו המיועדת.

העיצוב הייחודי יזכיר לה את הרגע שהתארסה כל חייה

כשאישה עונדת טבעת שמחזיקה רגש עמוק שנחקק ברגע מיוחד, היא יודעת שיש כאן משהו מיוחד. קשר האהבה שלכם יהיה חרוט בטבעת זו לנצח.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 יתרונות של קידום אתרים אורגני לעומת ממומן
קידום אתרים אורגני וקידום ממומן הם שתי שיטות פרסום המובילות כיום בעולם השיווק באינטרנט אך תמיד נשאלת...
קרא עוד »
ספט 22, 2017
צריכים להדפיס צ'קים מעוצבים במהדורה מוגבלת?
עסקים רבים, גדולים וקטנים, משתמשים באמצעים וכלים שונים על מנת למתג את עצמם, אמצעים וכלים דרכם הם...
קרא עוד »
ספט 30, 2018
ארון הזזה עם מראה כהה
ארון הזזה הוא פתרון מושלם לאלה שאין להם יותר מידי מקום בחדר והם רוצים לחסוך כמה שאפשר. ארונות הזזה...
קרא עוד »
יול 19, 2021