טבעות אירוסין ייחודיות בסגנון וינטאג'

טבעות אירוסין

אם הגעתם לרגע שאתם מחפשים טבעת אירוסין, סימן שמגיעות לכם ברכות. אחרי שהחלטתם שאתם מעוניינים באישה מיוחדת אחת לכל החיים, הגיע הזמן לבחור לה את הטבעת המיוחדת ביותר, שתתאים לרגע מכונן כזה, ותהיה בעלת ערך לשנים רבות.

מבחר טבעות וינטאג' בזהב לבן או צהוב

זהב הוא המתכת היקרה בעולם, והונן של מדינות נמדד בכמות הזהב שבידיהן. לזהב יש תכונות מיוחדות, שאיננו מוצאים באף מתכת אחרת, וההולכה החשמלית של הזהב מרמזת על איכותו הגדולה. אישה שעונדת זהב, יודעת שהיא שווה הרבה לגבר שלה, ושהוא אוהב אותה, יודע להעריך אותה כאישה, ומוכן לשלם הרבה בעד זה. כמובן שזהו סמל לאהבה, ואין הזהב תחליף כלל, אבל כל רגע בתוספת נגיעה זהובה, הופך את הרגע לרגע מיוחד.

אם חשקה נפשכם בזהב לבן או צהוב, בעל גימור ייחודי, כמו שרק זהב יכול לתת, מדובר בטבעת בעלת ערך רב. עיצובי הטבעות מדגיש קווים אסתטיים נקיים, ועם זאת, פיתוחים קלאסיים, ממש כמו פעם, וכמו שהיום אנחנו כל כך אוהבים שוב.

שזירת היהלומים בטבעת

שזירת היהלומים בטבעות האירוסין היא עבודה יסודית ומדויקת. היהלומים מאורגנים בצורה מעגלית, ונפרשים לאורך הטבעות, כמובן שבכל עיצוב בדרך אחרת וייחודית.

טבעות אירוסין

ליהלום יש כוח רב בטבע, אולי בין החזקים ביותר, יש אומרים, ואילו כאבן הוא מחזיק תכונות של אצילות ויוקרה. אישה שעונדת יהלומים, מרגישה את הנשיות שבה, את הגבר שעומד מאחוריה ונתן לה מתנה יקרת ערך כזו, כסמל לאהבה גדולה. אישה יודעת להעריך יהלומים, ואכן, רואים זאת בבחירה העקבית של יהלומים בשיבוץ בטבעות האירוסין. עקב העובדה שבמסורת היהודית, אין טבעות הנישואין  משובצות יהלומים, אנחנו רואים את הפיצוי הגדול מגיע בטבעות אירוסין, שהן מעידות על התחלת התהליך, הרגע בו הגבר החליט, כרע על רגליו והגיש את הטבעת לאשתו המיועדת.

העיצוב הייחודי יזכיר לה את הרגע שהתארסה כל חייה

כשאישה עונדת טבעת שמחזיקה רגש עמוק שנחקק ברגע מיוחד, היא יודעת שיש כאן משהו מיוחד. קשר האהבה שלכם יהיה חרוט בטבעת זו לנצח.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי הנדסת ביוטכנולוגיה
לימודי הנדסת ביוטכנולוגיה אלו לימודים יחסית חדשים שהתפתחו רק בעשור האחרון. לימודים אלו מחברים בין...
קרא עוד »
יונ 13, 2019
השוואת חבילת טריפל – דברים שחשוב לבדוק מראש
אינטרנט וטלוויזיה עלולים להיות עסק יקר מאוד אם לא מבצעים איזו עבודת מחקר קלה. היוםכמעט כל בית זקוק...
קרא עוד »
ינו 02, 2022
חושבים שאתם יודעים הכל על מוסד הנישואין בארץ?
כאשר מדובר על מוסד הנישואין, בדרך כלל עולות תמונות רומנטיות של חופה מושקעת, שמלת כלה מעוצבת, זוג צעיר...
קרא עוד »
אוק 01, 2018