ויזה לבורמה – מדוע זה הכרחי?

ויזה לבורמה

ישנן לא מעט מדינות בעולם, כידוע, אשר דורשות מכל מי שנכנס לשטחן, אשרת כניסה, במילים אחרות ויזה אשר מוכיחה שהוא עבר כחוק את גבולות המדינה והוא שוהה בה כחוק. יש מדינות שמחייבות להוציא ויזה בשגרירות של המדינה, ויש כאלה שמאפשרות לכל מי שמגיע אליהן, לקבל ויזה בשדה התעופה.

בורמה, שייכת לסוג המדינות הראשונות, כלומר אלו שמחייבות כל מי שמגיע אליהן להוציא ויזה בשגרירות שלה באחת מהמדינות האזור או במדינה בה מתגוררים. ישראלים יכולים להוציא ויזה הן בשגרירות בישראל והן בשגרירויות בורמה בתאילנד, הודו, נפאל או אחת ממדינות האזור. זה מקל מאוד על ישראלים שמטיילים במזרח הרחוק ומעוניינים להוסיף את בורמה לרשימת הארצות אליהן הם רוצים להגיע.

ויזה לוברמה היא הכרחית, מאחר ומי שנכנס למדינה ללא אישור עלול, במקרה הטוב לשלם קנס, במקרה הרע עלול להיחשב כמי שחצה את הגבול לא כחוק ולהיעצר. מאחר ותהליך הוצאת הויזה בדומה להודו הוא מאוד קל ופשוט, אין שום סיבה לנסות לחצות את הגבול ולהיכנס אל המדינה מבלי להוציא ויזה.

ויזה לבורמה

צריך לומר, שאף על פי שקשרי שתי המדינות הם מאוד פוריים ואיכותיים, הרי שגם ישראלים נדרשים להוציא ויזה, בדיוק כמו כל תייר אחר מכל מדינה אחרת. הוויזה ניתנת לתקופה של עד חודש, והיא ההוכחה שחצינו את הגבול בצורה חוקית ומאושרת.

על מנת להוציא ויזה לבורמה, אנחנו יכולים להשתמש בשירותי השגרירות כאמור, אך אנחנו יכולים גם להשתמש בשירותים של סוכן או סוכנות שמתמחים בכך. יש אנשים שמעדיפים להוציא ויזה בצורה כזו, ולו מהסיבה הפשוטה שהיא הרבה יותר קלה ונוחה. אנחנו לא צריכים לבצע שום דבר, אלא להעביר את כל הפרטים שלנו לסוכן והוא כבר יפנה לשגרירות, עם הדרכון שלנו, ויוציא עבורנו את האישורים הנדרשים. הוצאת ויזה לוקחת בין 3 ל-4 ימים, לכן אם אנחנו עושים את זה מספיק זמן לפני הטיסה, הרי שאנחנו מסודרים.

חשוב להדגיש, לפני שמחליטים להוציא ויזה, יש לוודא שהדרכון בתוקף, וכמובן שכל הפרטים במסמך נרשמים כמו שצריך על פי הדרישה.

 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית דירה – האם לפנות לחברת נדל"ן, או לחפש באופן פרטי?
כאשר מתחילים לחפש דירה, עולה ההתלבטות- האם עדיף לפנות לחברת נדל"ן, ולחפש  דירה? או- שעדיף לחפש דירה לבד?...
קרא עוד »
מרץ 04, 2019
Tesla Car אילו מתחרות יש לה בשוק הרכבים החשמליים?
כל השוק של הרכבים החשמליים נחשב לרחב למדי, והרי שאם אתם כבר בוחרים להשקיע את הזמן שלכם כדי לדעת שאתם...
קרא עוד »
מרץ 24, 2020
שליחות משפטית 
התעשייה המשפטית צומחת במהירות והביקוש לשליחויות משפטיות עולה. מהי שליחות משפטית ? מסירה משפטית של...
קרא עוד »
אוג 27, 2022