מקום לבת מצווה במחירים מפתיעים

מקום לבת מצווה

חגיגת בת מצווה היא ציון דרך בחיי כל משפחה שעורכת אותה כאשר הבת מגיעה לגיל 12. זהו טקס התבגרות המעוגן במסורת היהודית ונועד לסמל מעבר לגיל שבו כבר קיימת חובת קיום מצוות. מקובל לחגוג את הטקס לילדה המאושרת בנוכחות בני משפחה מכרים וחברים ולערוך אותו באולם שמאפשר לכל המוזמנים להצטרף לשמחה.

כאשר אנו ניגשים לתכנון האירוע, לינו להביא בחשבון כמה פרמטרים לפני בחירת האולם. הראשון הוא כמובן תקציב מול העלויות, אבל אחרי שפסלנו חלק מהאפשרויות – צריך לקבל החלטה שמבוססת על מיקום שיהיה נוח עבור האורחים שבאים להצטרף לשמחה. מקום כמו Nine9 למסיבת בת המצווה ייבחר בידיעה שעלינו להתחשב באורחים ולא לשלוח אותם לאתר מרוחק ומבודד. עלינו לבחור אולם אירועים או חלל מתאים כדי להבטיח שהמוזמנים ירגישו בנוח כשהם מגיעים אליו, ולא אחרי טלטולים בדרך והמתנה ארוכה בפקקים. אם אנו מתגוררים בגליל העליון אז המקום שייבחר לא יהיה רחוק מדי גם אם יש מוזמנים ממרכז הארץ, כדי לא לטלטל את בעלת השמחה ומשפחתה למקום מרוחק.

מקום לבת מצווה

החיפוש אחרי מקום לבת מצווה יהיה תלוי גם במועד החגיגה ובשעה המבוקשת. אם מדובר בחודשי החורף אז עדיף לבחור מקום סגור כדי להימנע מגשמים שיפריעו למהלך הטקס והחגיגה. אפשר לחגוג בערב בימי חול ואפשר גם בצהרי שישי וכך ליהנות מהאקלים הנוח של ישראל. חשוב לשתף את בעלת השמחה בבחירת המקום בו תתקיים החגיגה וכן לשאול לדעתה בעניין היום והשעה המבוקשים, ואין חובה להיצמד לתאריך המדויק בו חל יום הולדתה.

אלמנט נוסף שטעום בירור מקיף הוא עיצוב האולם או גן האירועים, חשוב למצוא מקום שלא יגרום לדוחק או לתחושת ריקנות. אין טעם לבחור אולם גדול אם מדובר בעשרות בודדות של מוזמנים, וגם לא מקום קטן אם צפויים מאות אורחים. בחירת חלל מתאים היא תנאי הכרחי להצלחת האירוע ולזכרונות המרגשים שיישארו לחוגגים שבאו להשתתף בשמחה.

מקום לבת מצווה צריך לענות על צרכינו ולהיות חלק בלתי נפרד מהחגיגה המרגשת. עלינו לבחור או לאחר שיקול דעת מעמיק – ולא כלאחר יד.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד