מהו ביטקוין?

מהו ביטקוין

הטכנולוגיה כל הזמן מתקדמת ואנו רואים כי היא משפיעה על עוד ועוד תחומים בחיינו. אנו רואים זאת בתחומי החינוך, הביטחון, איכות הסביבה, התחבורה ועוד. לכן אין להתפלא גם כי הטכנולוגיה נכנסה ובענק אל תחום הכלכלה ומשפיעה על סדרי עולם. במשך מאות שנים היה נהוג כי הכסף היחיד שתקף הינו הכסף שמדפיסה הממשלה מה שאומר כי הדבר החשוב ביותר בכלכלה קרי הכסף היה נשלט במונופול אשר קבע את מחירו והשפיע על האזרחים בצורה עצומה. כל זה השתנה עם המצאתו של מטבע הביטקוין אשר נכרה במחשבים על ידי חברות פרטיות. הצפי הוא שבעתיד רוב האנושות תשתמש במטבעות אלו ואין ספק כי זהו מטבע אשר משנה סדרי עולם. ככל שהמודעות אל ביטקוין גוברת כך אנחנו רואים עוד ועוד אנשים אשר קונים אותו ואנו רואים כי הנושא הזה של קניית המטבע הופך ליותר ויותר מקובל, ניתן לראות זאת באתר https://www.bitsofgold.co.il/he.

מה הדבר הכי חשוב שאנחנו צריכים לזכור על הביטקוין?

אז מה אנחנו צריכים לזכור אם אנחנו מחליטים להצטרף למהפכה ולקנות ביטקוין? על מה אנחנו צריכים לשים דגש? אם כן אתם חייבים להבין שכאשר אתם קונים ביטקוין אתם צריכים לחשוב היטב היכן אתם קונים אותו. רכישת המטבע תלויה מאוד בספק אשר ממנו אתם קונים אותו ואתם צריכים לעשות הכול בכדי לקנות את המטבע הזה מספק אמין ורציני. עליכם להבין כי כיום התחום של ביטקוין אינו מוסדר וזהו אחד היתרונות הגדולים שלו אך זה גם אומר כי אתם צריכים לקנות את הביטקוין אך ורק אצל ספק מורשה אשר יספק לכם את המטבע ולא ירמה אתכם או ינסה לעשוק אתכם ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

מהו ביטקוין

האם כדאי להשקיע במטבעות וירטואלים אחרים?

אנחנו יכולים לראות כי הביטקוין הוא אינו המטבע היחיד הקיים בשוק וכי ישנם מטבעות נוספים כמו האיטריום אשר נמכרים בשוק בכלל ובאתר bits of gold בפרט, וזה מלמד אותנו על הפופולריות של המטבעות הללו. אך אנחנו ממליצים לכם להתמקד בביטקוין מכיוון שהוא המטבע הנפוץ ביותר והאיכותי ביותר שקיים בשוק וזה שיכול לשרת אתכם בצורה נהדרת.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המכירות יורדות? בעיה של עסקים רבים
עסקים רבים מגלים כי כאשר חולף הזמן המכירות שלהם יורדות. זוהי בעיה כאובה המשפיעה על הרווחיות של עסקים...
קרא עוד »
יונ 12, 2017
לפני השיפוץ – יועץ אינסטלציה
יועץ אינסטלציה הינו איש מקצוע בעל ניסיון בתחום הבנייה והבניה. הם אחראים על זיהוי הבעיות במערכת...
קרא עוד »
ספט 27, 2022
ברזים אלקטרוניים: למה הם מומלצים להתקנה במקומות ציבוריים?
במשך שנים רבות יכולת התפעול של מרכזים מסחריים או מקומות ציבוריים, במיוחד בכל מה שנוגע לחדרי השירותים...
קרא עוד »
מאי 21, 2020