מהו ביטקוין?

מהו ביטקוין

הטכנולוגיה כל הזמן מתקדמת ואנו רואים כי היא משפיעה על עוד ועוד תחומים בחיינו. אנו רואים זאת בתחומי החינוך, הביטחון, איכות הסביבה, התחבורה ועוד. לכן אין להתפלא גם כי הטכנולוגיה נכנסה ובענק אל תחום הכלכלה ומשפיעה על סדרי עולם. במשך מאות שנים היה נהוג כי הכסף היחיד שתקף הינו הכסף שמדפיסה הממשלה מה שאומר כי הדבר החשוב ביותר בכלכלה קרי הכסף היה נשלט במונופול אשר קבע את מחירו והשפיע על האזרחים בצורה עצומה. כל זה השתנה עם המצאתו של מטבע הביטקוין אשר נכרה במחשבים על ידי חברות פרטיות. הצפי הוא שבעתיד רוב האנושות תשתמש במטבעות אלו ואין ספק כי זהו מטבע אשר משנה סדרי עולם. ככל שהמודעות אל ביטקוין גוברת כך אנחנו רואים עוד ועוד אנשים אשר קונים אותו ואנו רואים כי הנושא הזה של קניית המטבע הופך ליותר ויותר מקובל, ניתן לראות זאת באתר https://www.bitsofgold.co.il/he.

מה הדבר הכי חשוב שאנחנו צריכים לזכור על הביטקוין?

אז מה אנחנו צריכים לזכור אם אנחנו מחליטים להצטרף למהפכה ולקנות ביטקוין? על מה אנחנו צריכים לשים דגש? אם כן אתם חייבים להבין שכאשר אתם קונים ביטקוין אתם צריכים לחשוב היטב היכן אתם קונים אותו. רכישת המטבע תלויה מאוד בספק אשר ממנו אתם קונים אותו ואתם צריכים לעשות הכול בכדי לקנות את המטבע הזה מספק אמין ורציני. עליכם להבין כי כיום התחום של ביטקוין אינו מוסדר וזהו אחד היתרונות הגדולים שלו אך זה גם אומר כי אתם צריכים לקנות את הביטקוין אך ורק אצל ספק מורשה אשר יספק לכם את המטבע ולא ירמה אתכם או ינסה לעשוק אתכם ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

מהו ביטקוין

האם כדאי להשקיע במטבעות וירטואלים אחרים?

אנחנו יכולים לראות כי הביטקוין הוא אינו המטבע היחיד הקיים בשוק וכי ישנם מטבעות נוספים כמו האיטריום אשר נמכרים בשוק בכלל ובאתר bits of gold בפרט, וזה מלמד אותנו על הפופולריות של המטבעות הללו. אך אנחנו ממליצים לכם להתמקד בביטקוין מכיוון שהוא המטבע הנפוץ ביותר והאיכותי ביותר שקיים בשוק וזה שיכול לשרת אתכם בצורה נהדרת.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תקנות דודי קיטור
המטרה של דודי קיטור היא אחת ויחידה והיא תמיד זהה: להמיר את אנרגיית החום ובעזרתה לחמם את המים. חשוב...
קרא עוד »
אוק 23, 2016
פענוח המבוך המשפטי: תובנות חיוניות לבחירת עורך הדין הנכון
במחול הסבוך של החוקיות, עורך הדין עומד כדמות מרכזית, מגדלור המנחה אותך דרך הרשת המורכבת של חוקים...
קרא עוד »
ספט 22, 2023
זקוקים לעורך דין להכנת צוואה?
אם אתם מסוג האנשים שמנהלים את עצמכם בצורה מסודרת בכל תחום, בוודאי גם נושא הצוואה לא נעלם מכם ואתם...
קרא עוד »
מרץ 28, 2021