איך לעשות שינוי בחיים באמצעות אימון אישי

שינוי בחיים באמצעות אימון אישי

בני אדם יכולים להיות כאלה אשר נולדו אל כסף והם לא ממש יעשו דברים גדולים בחיים, ובני אדם יכולים להיות כאלה אשר נולדו אל חיים של עוני ושברו את המעגל של דורות שחיו באופן הזה אל עבר משהו אחר והרבה יותר ממלא.

איך אנשים יכולים לחיות בשני מקומות מנוגדים, ולהביא אל שינויים כל כך גדולים בחיים של עצמם כאשר זה נראה כנגד כל הסיכויים? יש כאלה שיאמרו כי זה עניין של מזל גדול בחיים, ויש אחרים אשר יפנימו כי הכל עניין של אימון התודעה ויצירה של מעשים שנראים חסרי כל סיכוי להצלחה, אבל מגיעים אל יעדים שהציבו לעצמם אותם אנשים.

שינוי בחיים באמצעות אימון אישי

משנים דפוסי חשיבה

כולם רגילים לקום בבוקר אל אותם חיי השגרה, אבל כאשר רוצים להיכנס אל מערכת שהיא שונה מגדר הרגיל וכבר חשים כי השגרה הזו היא לא משהו שאיתו מרגישים כי לאן שהוא מתקדמים, זה הזמן שבו צריכים לקבל את הסיוע שאיתו מרגישים כי מכניסים אל החיים מקצה חדש של שינויים.

לא לחינם אחד הדברים שעליהם הכי חוזרים הוא כי שינוי מתרחש כאשר חושבים כי הוא דבר שאכן יכול להתרחש ואותו מברכים עוד במחשבה, טרם היצירה שלו בפועל. אימון אישי הוא כזה אשר מסייע להפנים יכולות אחרות מאלה שאליהן כבר רגילים, ולשרטט בצורה שונה את הדרך שאליה רוצים ללכת מהדרך שבה כרגע נמצאים.

משנים דפוסי התנהגות

בפועל, שינוי מתרחש לאחר שנוקטים בצעד אחד. אנשים יכולים להגיע אל המקומות הכי גבוהים והכי רחוקים שלהם בחיים אם רק יעזו לקחת את הצעד הראשון הזה אל עבר הדבר הזה שאליו הם כה משתוקקים.

אימון אישי מסייע ליצור את התוכנית הזו עבור אנשים שלא יודעים איך לעשות את הדרך החדשה הזו כאשר הזרע הזה כבר נמצא אי שם עמוק בפנים, ורק צריכים לדעת בעזרת אלו כלים להנביט אותו, לטפח אותו ולהביא אותו אל הצמיחה והפריחה בכל שלב שבו נמצאים בחיים. לעולם לא חייבים לקבל כמובן מאליו את הנקודה הנוכחית שבה נמצאים, ותמיד צריכים להפנים כי אנשים משתנים ויש להם את הכוח להשתנות, אם זה מה שהם צריכים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד