אקטואר עם ניסיון עבודה בחברות גדולות

אקטואר עם ניסיון

אין ספק כי בשביל הציבור הרחב המילה אקטואר היא חידה בפני עצמה ולרבים לא ברור מהו הוא עושה ומה תפקידו. אך כל מי שקצת מבין בכלכלה ומשפט יודע כי תפקידו של האקטואר הוא חשוב ביותר וכי יש לו משמעויות אדירה בשלל של נושאים. אקטואריה היא ספירה מרכזית בעולמות הביטוח, הסטטיסטיקה והמשפט ויש לה השפעה עצומה על חלקים אלו. אקטואריה עוסקת בחישובים עתידיים על סמך העבר והיא נסמכת על כלים מחקריים תקפים שהעיקרי שבהם הוא הסטטיסטיקה. ניתן לומר כי מדובר בתפקיד מורכב הדורש מומחיות עצומה ואם אתם צריכים לבחור איש מקצוע העוסק באקטואריה אתם צריכים לוודא כי הוא יהיה הטוב ביותר בתחומו וכך תוכלו לסמוך על החישובים שלו בעיניים עצומות. ללא ספק אחת הדרכים הטובות לדעת אם האקטואר הוא טוב או לא זה באמצעות בחינה האם הוא עבד בחברות גדולות בעבר או לא.

אקטואר עם ניסיון

כיצד אדע מהו הניסיון של האקטואר?

אם אקטואר עבד בחברות גדולות אזי אתם יכולים להיות בטוחים ב-99% כי הוא נתקל בעבר בשאלה שאתם צריכים עליה מענה ועל כן כל כך מומלץ לבחון את הניסיון התעסוקתי של האקטואר. אך כיצד נבחן זאת וכיצד נוכל לדעת היכן האקטואר עבד? יש לכם שתי דרכים לעשות זאת. הדרך הראשונה היא לפנות אל האקטואר ולשמוע ממנו היכן הוא עבד והאם יש לו ניסיון בחברות גדולות. אך לפני שאתם מרימים את הטלפון ומתקשרים אליו אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר האינטרנט של האקטואר שם תוכלו לראות את הניסיון התעסוקתי שלו ולדעת האם הוא עבד בחברות גדולות או לא וזה ישרת אתכם בצורה נהדרת.

מדוע כל חשוב שהאקטואר יהיה מקצועי?

אז מדוע אנחנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לבחור אקטואר מקצועי? התשובה היא שמקצוע האקטואריה הוא מסובך ודורש מקצועיות, מומחיות וניסיון עצומים בכדי להפיק חוות דעת אקטואריות טובות. העובדה כי אדם עשה תואר בכלכלה אינה אומרת כי יכול עכשיו לתת חוות דעת מספקות וזה אומר כי אנחנו יכולים להיקלע לקושי גדול ולקבל חוות דעת גרועה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לקנות ריהוט להרכבה עצמית?
העולם של היום הוא עולם שונה מהעולם שהיה בעבר. לפני שנים לא רבות, לא היו רהיטים מוכנים בעיצובים...
קרא עוד »
נוב 04, 2019
פענוח היתרונות והחסרונות של מתכונים מקוונים
בעידן הדיגיטלי של היום, חקר הקולינריה קיבל מימד חדש עם שפע המתכונים המקוונים. בתור חובב קולינריה,...
קרא עוד »
פבר 12, 2024
בוררות עסקית – לא מדובר בעבריינות
בוררות עסקית היא תהליך של פתרון מחלוקות או אי הסכמות בין עסק ללקוחותיו או לספקיו. תהליך הבוררות...
קרא עוד »
מאי 17, 2023