3 תוספי אוכל מומלצים לכלבים

אוכל לכלבים

כלבים הם עולם ומלואו כאשר רק אדם אשר כבר גידל חיית מחמד שכזו בעבר מבין עד כמה חזק ואמיץ הוא הקשר שבין כלב לאדם שמאמץ אותו אל חייו. על מנת לגדל כלב בריא ומאושר צריכים לפעול ללא הרף עם גישה אל הוטרינר לביצוע של החיסונים במועד שנקבע עבור הכלב, וכל זאת לצד טיפוח הכלב עם ניקיון השיניים, הברשת הפרווה שלו והרכישה של מזון ומשחקים שאיתם החיה יכולה להיות שבעה ורגועה.

מלבד כל אלה צריכים לזכור כי ישנם גזעים של כלבים אשר להם יש גנטיקה מסוימת שמשפיעה במידה רבה על הבריאות שלהם, במידה והם לא מקבלים את התזונה הנכונה. דבר זה אומר כי צריכים להיעזר לפעמים עם תוספי מזון שונים, שאותם צריכים לתת לפי המלצת הוטרינר המטפל.

תוסף לבעיות מפרקים

לא הרבה יודעים זאת טרם האימוץ של הכלב שלהם, אבל ישנם כלבים שאולי מגיעים בתור גור קטן ומתוק, שעם הזמן הופכים להיות כלב בוגר שמגיע לגודל גדול מאוד. דבר זה אינו משפיע רק מבחינת כמות האוכל שכלב זה יצרוך וגם לא לגבי המקום הרחב שיצטרך להיות עבורו במרחב הביתי, אלא מן הבחינה הפיזית של הבריאות שלו.

כלבים מגזע גדול נוטים לסבול באזור של המפרקים בשל כובד משקלם והגודל שלהם, ולכן בחירה של תוסף תזונה אשר נועד לטפל בבעיות הללו מקל עליהם במידה רבה ומחזק את המפרקים גם בגילאים מאוחרים של כלבים שבאופן טבעי מזדקנים וסובלים באזורים הללו גם.

אוכל לכלבים

תוסף לבעיות נשירה

הפרווה של כל כלב צריכה להיות מטופחת ומבריקה. ברגע בו יכול להיות בעיה מהבחינה של נשירה גדולה מידי אצל הכלב צריכים קודם כל לוודא כי אין בעיה בריאותית עם הוטרינר, ובמידה והכל תקין יכול להיות שזה ייתן המלצה לגבי תוספי תזונה אשר מיועדים לטפח את הפרווה ולמנוע מצב של נשירה קשה שמלווה לרוב גם עם עור יבש למדי.

תוסף לעור בריא

עור בריא הוא כזה שלפעמים צריך קצת עזרה. השימוש עם תוסף ששומר על העור רך ועם הפרווה מבריקה מאפשר לחיה להיראות במיטבה, בייחוד אם מתכננים להוציא אותה אל תערוכה נושאת פרסים…

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורות חיים איש שיווק
מעוניינים למצוא עבודה בתור איש שיווק? עליכם להכין קורות חיים איש שיווק שיציגו את הכישורים והניסיון...
קרא עוד »
אפר 18, 2021
מהו ניהול סיכונים פיננסיים
גופים עסקיים רבים זקוקים לייעוץ והכוונה בתחום הפיננסי, על מנת לקבל החלטות נכונות ובכדי לבצע פעולות...
קרא עוד »
דצמ 31, 2017
טלמיטינג
אחד מגורמי ההצלחה שלכם כבעלי עסק הוא אחוז והיקף המכירות שלכם. לקוחות חדשים הם לב ליבו של כל עסק. יש...
קרא עוד »
מרץ 10, 2017