ייעוץ משכנתא

רכישת דירה בישראל הינה בין העסקאות החשובות אותן מבצעת כל משפחה, אם לא העסקה החשובה והגדולה ביותר. רוב הישראלים אינם מבצעים עסקאות בשווי של כמה מיליוני שקלים בחייהם, ובוודאי שלא מספר פעמים. בשל כך, רכישת דירה הינה בין ההסכמים המלחיצים ביותר.

נוספת על כך העובדה כי רוב המשפחות אינן מתמצאות בתחום המשכנתא אינן מכירות את סוגי המיסוי השונים ואינן יודעות כיצד להרכיב תמהיל משכנתא המתאים יותר מכל לצרכיהם. בניגוד לעבר, יותר ויותר משפחות מבינות כיום כי ייעוץ משכנתא הוא לא רק שירות יעיל ורווחי המביא לחסכון של מאות אלפי שקלים, אלא אף שירות חיוני המבטיח איכות חיים גבוהה יותר, חופש משעבוד לבנק למשך שנים רבות והנאה מחופש וביטחון כלכלי בחיים היומיומיים.

שירותי ייעוץ משכנתא נפרשים על פני תחומים נרחבים וכוללים בתוכם הכוונה, ייעוץ, ליווי, מענה לשאלות וכמובן – ייצוג מול הבנק, בדיקת תמהילי משכנתא שונים ואיתור ההצעה היעילה ביותר. בכוחו של יועץ משכנתא מקצועי לשאת ולתת עם הבנק עד למציאת ההצעה הטובה ביותר עבורכם, תוך עמידה על אורח החיים הייחודי המאפיין אתכם ומציאת תמהיל המשכנתא המתאים ביותר לגובה ההכנסה שלכם, להוצאות השוטפות החודשיות, למספר הילדים, לתכנון העתידי של החיים ועוד. 

שירותי מחזור משכנתא

בין השירותים השונים הניתנים על ידי יועץ משכנתאות ניתן למצוא את האפשרות להפחית את ההחזרים גם למי שכבר לקח בעבר משכנתא ומשלם אותה מדי חודש בחודשו.

מחזור משכנתא יכול להפחית את ההוצאות על המשכנתא או להפחית את עלותה של ההלוואה בכמעט עד מחצית ולפעמים אפילו יותר. במקרים מסוימים, נוטלי משכנתא משלמים ריבית על המשכנתא – כזו העולה על עלותה של ההלוואה עצמה, ובכך מוצאים את עצמם מחויבים לסכומי עתק המלווים אותם עשרות שנים. משפחות אחרות גילו כי במשך שנים רבות לא שילמו אלא את הריבית בלבד, כלומר, אפילו לא התחילו לשלם את העלות של ההלוואה עצמה…

מחזור משכנתא יכול לשפר משמעותית את איכות החיים שלכם: באמצעות בדיקה של תיק המשכנתא ניתן להגיע להחזרים מופחתים ולרדת מגובה של 5,000 שקלים ויותר – לגובה של 3,000 שקלים. לחלופין, ניתן להישאר באותו תשלום חודשי אבל להוריד את מספר התשלומים באופן משמעותי.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בדום נשימה בשינה – האם יש טיפול מונע?
דום נשימה בשינה, זהו סיוט שאף אחד לא מאחל לשונאים הגדולים ביותר שלו. תחשבו על זה כמו על מישהו שיושב ליד...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020
סרטון תדמית והסברה לחברות שרוצות לבלוט מעל כולן
מדוע שחברה מסוימת תרצה לבלוט אל מול המתחרות שלה? מדוע כל כך הרבה חברות משקיעות משאבים עצומים ומנסות...
קרא עוד »
יול 28, 2018
פארק ההייטק החדש באשדוד – על התוכנית ומה שצפוי לקום
פארק ההיי-טק באשדוד הינו מתחם גדול (130 דונם פארק תעשייה והייטק) ורחב ידיים אשר צפוי לאכלס עשרות אלפי...
קרא עוד »
אפר 09, 2019