ייעוץ משכנתא

רכישת דירה בישראל הינה בין העסקאות החשובות אותן מבצעת כל משפחה, אם לא העסקה החשובה והגדולה ביותר. רוב הישראלים אינם מבצעים עסקאות בשווי של כמה מיליוני שקלים בחייהם, ובוודאי שלא מספר פעמים. בשל כך, רכישת דירה הינה בין ההסכמים המלחיצים ביותר.

נוספת על כך העובדה כי רוב המשפחות אינן מתמצאות בתחום המשכנתא אינן מכירות את סוגי המיסוי השונים ואינן יודעות כיצד להרכיב תמהיל משכנתא המתאים יותר מכל לצרכיהם. בניגוד לעבר, יותר ויותר משפחות מבינות כיום כי ייעוץ משכנתא הוא לא רק שירות יעיל ורווחי המביא לחסכון של מאות אלפי שקלים, אלא אף שירות חיוני המבטיח איכות חיים גבוהה יותר, חופש משעבוד לבנק למשך שנים רבות והנאה מחופש וביטחון כלכלי בחיים היומיומיים.

שירותי ייעוץ משכנתא נפרשים על פני תחומים נרחבים וכוללים בתוכם הכוונה, ייעוץ, ליווי, מענה לשאלות וכמובן – ייצוג מול הבנק, בדיקת תמהילי משכנתא שונים ואיתור ההצעה היעילה ביותר. בכוחו של יועץ משכנתא מקצועי לשאת ולתת עם הבנק עד למציאת ההצעה הטובה ביותר עבורכם, תוך עמידה על אורח החיים הייחודי המאפיין אתכם ומציאת תמהיל המשכנתא המתאים ביותר לגובה ההכנסה שלכם, להוצאות השוטפות החודשיות, למספר הילדים, לתכנון העתידי של החיים ועוד. 

שירותי מחזור משכנתא

בין השירותים השונים הניתנים על ידי יועץ משכנתאות ניתן למצוא את האפשרות להפחית את ההחזרים גם למי שכבר לקח בעבר משכנתא ומשלם אותה מדי חודש בחודשו.

מחזור משכנתא יכול להפחית את ההוצאות על המשכנתא או להפחית את עלותה של ההלוואה בכמעט עד מחצית ולפעמים אפילו יותר. במקרים מסוימים, נוטלי משכנתא משלמים ריבית על המשכנתא – כזו העולה על עלותה של ההלוואה עצמה, ובכך מוצאים את עצמם מחויבים לסכומי עתק המלווים אותם עשרות שנים. משפחות אחרות גילו כי במשך שנים רבות לא שילמו אלא את הריבית בלבד, כלומר, אפילו לא התחילו לשלם את העלות של ההלוואה עצמה…

מחזור משכנתא יכול לשפר משמעותית את איכות החיים שלכם: באמצעות בדיקה של תיק המשכנתא ניתן להגיע להחזרים מופחתים ולרדת מגובה של 5,000 שקלים ויותר – לגובה של 3,000 שקלים. לחלופין, ניתן להישאר באותו תשלום חודשי אבל להוריד את מספר התשלומים באופן משמעותי.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אז למי פונים לצורך פיתוח אפליקציות למובייל
פיתוח אפליקציות למובייל הפכה לאחת המשימות המוביליות בעולם הטכנולוגי המתקדם, כאשר כיום בשל...
קרא עוד »
אוק 16, 2018
איך לבחור רהיטים למשרד באינטרנט?
עיצוב ותכנון נכון של המשרד שלכם יכול לעשות הבדל דרמטי באווירה ולהעניק לכם את הסביבה שאתם צריכים...
קרא עוד »
מאי 14, 2021
מטבח קטן – למי זה מתאים
אם אתם חובבי בישול ופשוט בטוחים שיש לכם את מה שצריך כדי לנצח במאסטר שף, אתם בוודאי חולמים על מטבח גדול...
קרא עוד »
אוג 20, 2021