מוצרי פרסום

על מנת להפוך את העסק שלכם לחי וקיים, חשוב להביא אותו לנוכחות מתמדת במדיה, בתקשורת עם הלקוחות, בתקשורת טלפונית, בפלטפורמות הפרסומיות השונות, באמצעות פרסומים בווטסאפ ועוד. הדרך הטובה ביותר ליצור קשר עם לקוחות באופן שוטף, להעביר אליהם מידע על מוצרים חדשים ולהעניק להם הזדמנות ליצור קשר עם החברה היא באמצעות מוצרי פרסום שונים המועברים אל הלקוחות באפיקים מגוונים ובפרקי זמן משתנים.

מוצרי פרסום מאפשרים לספק או לחברה ליצור קשר עם הלקוח מבלי לנסות למכור לו משהו באופן ישיר. נהפוך הוא: כאשר מנסים למכור דבר מה ללקוח, הוא נוטה לפתח התגוננות באופן אוטומטי ונסגר. לעומת זאת, נתינת מתנות ללקוח ללא דרישה לתגמול חזרה מאפשרת ללקוח להרגיש שזוכרים אותו, שהוא על המפה ושחושבים עליו.

שליחת מוצרי הפרסום אל הלקוחות יכולה להתקיים במספר דרכים: באמצעות הדואר, שליח אישי, חלוקה במקום העסק עצמו, העברה מיד ליד או חלוקה בסניפים שונים והעמדה בדוכנים של חברות אחרות. המגוון העצום של מוצרי פרסום הקיימים כיום מאפשר לחברה לבחור את האמצעי הטוב ביותר שידבר אל הלקוח שלה: בין אם מדובר בפנס קטן המיועד למחזיק מפתחות, בין אם מדובר בעט איכותי הנושא את שם המותג, בין אם מדובר בדיסק און קי, פד לעכבר ולמעשה –כל מתנה אחרת המתחברת ללקוחות שלכם ויכולה להעניק להם ערך מוסף.

מוצרי פרסום כמו פנסים, עטים, פדים לעכבר ועוד – הינם מוצרים אותם הלקוח נושא אתו לכל מקום ובעצם, מטמיע בתודעה שלו את סמל המוצר של החברה, את הלוגו של החברה ואת אופן ההתקשרות אתה. הודות למוצרי הפרסום המשווקים ללקוחות, הלקוח יכול ליצור קשר עם החברה בכל הזדמנות נתונה, מבלי להצטרך לחפש את הטלפון באינטרנט או ברשתות החברתיות – הטלפון זמין ומהווה כמו כרטיס ביקור הנישא בארנק של הלקוח.

כאשר מדובר במוצרים שימושיים במיוחד – אזי החברה מרוויחה פעמיים: כך, היא נחרטת בזכרונו של הלקוח כחברה בעלת ערך מוסף, החושבת על לקוחותיה ומשקיעה בהם וכמו כן, היא הופכת להיות כתובת קבועה ליצירת קשר ברגע שעולה צורך אמיתי בשירותי החברה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החלפת מרזבים נסתרים בתל אביב
הגשם לא כה נפוץ באזורנו ויעידו על כך חמש שנות הבצורת אשר פקדו את ארצנו הקטנה והשפיעו רבות על מצב משק...
קרא עוד »
יונ 21, 2018
7 עובדות מפתיעות על השקעות נדל"ן בפאפוס, קפריסין
השקעה בנדל"ן היא דרך מצוינת להבטיח יציבות כלכלית ולהגדיל את ההון האישי. פאפוס, עיר מקסימה בקפריסין,...
קרא עוד »
יונ 20, 2024
התמודדות עם פוסט טראומה – 2 מיומנויות שכדאי לנסות
אנשים המתמודדים עם פוסט טראומה (PTSD) נאבקים לעתים קרובות עם תסמיני חרדה תכופים ועזים. תסמינים חזקים...
קרא עוד »
ינו 22, 2023