דיו למדפסת

אנו משתמשים עם המדפסת שלנו מדי יום אם בעבודה או אם בבית. חיינו הפכו לנוחים יותר וקלים באמצעות הטכנולוגיה, כאשר אנו מסוגלים להדפיס כל דבר וזו הסיבה שאנו צריכים שיהיה לנו דיו למדפסת. יש שמקפידים על איכות גבוהה של דיו כאשר הם מעדיפים לרכוש ראשי דיו מקוריים, כך שההדפסה היא איכותית בהרבה יותר. אנשים שאינם זקוקים להדפסה כה איכותית, כדאי כי לא ירכשו ראשי דיו מקוריים מהסיבה הפשוטה, כי בסופו של דבר לאחר שהם יחליפו כמה ראשי דיו מקוריים הם ייווכחו שהסכום שהוציאו על ראשי הדיו המקוריים עלה אפילו על מחירה של המדפסת.

מתי כדאי לנו להשתמש בראשי דיו חלופיים?

אם אתם משתמשים במדפסת הביתית לעבודות שונות שאינן מצריכות הדפסה איכותית מאוד, כדאי מאוד לרכוש ראשי דיו חלופיים, מה שיוזיל באופן משמעותי את המחיר. היום הצרכנים הם שקולים יותר וחסכוניים, כך שהם מחזיקים ערכת מילוי של דיו למדפסת. מדובר על ערכות שהן הזולות ביותר וכדאי כי תחזיקו כאלה ערכות בביתכם. גם סוג המדפסת חשוב, למשל אם יש לכם מדפסת לייזר, מדפסות אלה הן החסכוניות ביותר והן מדפיסות בעלות נמוכה וכן הטיונרים שמשתמשים בהם למדפסות אלה גם הם זולים יותר.

מתי כדאי לרכוש ראשי דיו מקוריים?

אם מדובר על מי שעובד בעבודות גרפיות, כך שהם חייבים להדפיס באיכות גבוהה, זה המקום לרכוש ראשי דיו מקוריים, למרות שישנם ראשי דיו חלופיים, אשר אינם נופלים באיכותם על המקוריים. בכל מקרה, מומלץ לנסות את שניהם ולעמוד על טיבם. אם מצאתם לנכון כי האיכות אינה שונה בהרבה כמובן שתעדיפו לחסוך ולרכוש את ראשי הדיו החלופיים עבור המדפסת. 

שימוש עם דגיו למדפסת או בטיונרים נקבע על פי סוג המדפסת אם היא לייזר או הזרקת דיו. מדפסות הלייזר הן איכותיות יותר ולכן גם תהיינה יקרות יותר כך גם שמחיר הטיונר יהיה בהתאם. יש לדעת, כי טיונרים, מספקים כמות גדולה יותר של הדפסות מאשר ראשי הדיו. בררו לגבי המחירים וסוגי הטיונרים וכן לגבי ראשי הדיו על פי סוג המדפסת שלכם ובצעו השוואת מחירים, כך שלא תשלמו מחיר יקר יותר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכירת רכב ישן לפירוק, באילו מקרים זה כדאי?
ישנם הרבה מקרים ששווה לכם פשוט למכור את הרכב שלכם לפירוק. אנחנו נעשה לכם סדר בדברים ונפרוט לכם את...
קרא עוד »
מאי 28, 2019
כמה שווה הדירה שלי?
הערכה מדויקת של שווי הנכס שלכם יכולה להתבצע בעזרתו של שמאי מקרקעין. כך שאם אתם רוצים להבין בדיוק כמה...
קרא עוד »
מאי 23, 2021
הוצאת רישיון 100ג'1 – איך עושים את זה?
האחראי על רישום קבלנים מעניק הזדמנויות לקבלנים שמעוניינים להיות רשומים. אולם קיימים גם סוגים רבים של...
קרא עוד »
אפר 25, 2021