לתבוע את הביטוח

לתבוע את הביטוח

כעובדים וכמובטלים אנו משלמים לביטוח הלאומי מדי חודש בחודשו, כך שאם נזדקק אי פעם לכספי הביטוח במקרה של תאונה או מחלה, נוכל לקבל קצבה שתאפשר לנו לחיות בכבוד. עם זאת, במקרים לא מעטים דווקא הגוף שאמור לסייע לנו, דוחה את התביעה שלנו, ואנו נאלצים להתמודד עם השגרה היומית ללא כספי הביטוח. אך גם כשנראה כי אין סיכוי, תמיד יש תקווה. עורך דין ביטוח לאומי יעזור לכם לצאת מהתסבוכת ולקבל את הפיצויים שלכם.

לתבוע את הביטוח

דברים שכדאי לדעת על תביעות ביטוח לאומי

עורך דין ביטוח לאומי מקצועי ואיכותי ינחה אתכם לאורך כל התהליך – החל מהפגישה הראשונית ועד התביעה בבית המשפט. עם זאת, כדאי לדעת כמה דברים על הביטוח הלאומי כבר עכשיו:

  • אילו קצבאות הוא מעניק – הביטוח הלאומי מעניק בדרך כלל שני סוגים של קצבאות: גמלאות בכסף וגמלאות בעין. גמלאות בעין הם למעשה שירותי שיקום לאוכלוסייה הפגועה.
  • הוועדה הרפואית – מדובר בגוף עצמאי שאינו שייך לביטוח הלאומי. למעשה, גוף זה פועל באופן ניטרלי והוא זה שצריך לקבוע אם החולה זכאי לפיצויים וקצבאות. בכל החלטה מוכרחה הוועדה לנמק את קביעתה, כמו גם לתת למטופל את ההזדמנות להגיש ערעור.
  • שלב הפניה – אל הביטוח הלאומי יש לפנות לאחר התאונה או גילוי המחלה הקשה. מומלץ לעשות זאת באמצעות עורך דין מקצועי אשר מכיר את כל הסעיפים הקטנים בחוק.

מה עושים כאשר נקבעו אחוזי נכות מעטים מדיי

עורך דין ביטוח לאומי מטפל במגוון רחב של מקרים, וביניהם במצבים שבהם המטופל קיבל אחוזי נכות נמוכים מהצפוי. כך שהקצבה שהוא צפוי לקבל מהביטוח הלאומי לא תוכל לסייע לו בכיסוי התרופות והפרוצדורות הרפואיות השונות שעליו לעבור כדי להשתקם. במקרה זה, עורך דין מיומן יוכל לסייע באיסוף המידע הרפואי הנדרש ובהעלאת אחוזי התביעה.

עו"ד גלית קרנר עוסקת בתחומה קרוב ל-20 שנה, ומשרדה מציעה שירותים שונים וביניהם תביעות ביטוח לאומי ורשלנות רפואית. כאן תמצאו אוזן קשבת ותקבלו את תחושת העידוד המגיעה לכם. אך מעל לכל, התביעה שלכם תזכה ליחס המקצועי הראוי לה, כך שבסיומו של התהליך המשפטי תוכלו לקבל את הפיצויים הדרושים לכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של צילומי תדמית לעסק
באמצעות צילומי תדמית לעסק שלכם, אתם תוכלו להפוך את אותו למוכר, נראה ונצפה הרבה יותר. אם לידים ומכירות...
קרא עוד »
דצמ 15, 2020
במה כרוכה פתיחת חברה
אדם שמעוניין להקים עסק שאמורה להיות בו פעילות ענפה מבחינה פיננסית, או מי שהוא כעת עוסק מורשה ונפח...
קרא עוד »
אוק 13, 2020
כמה עולה להוציא ספר לאור?
עלויות הם חלק נכבד בכל החלטה שנקבל. הדברים אמורים בתחומים שונים וגם בתחום הוצאת ספרים לאור. בשלב קבלת...
קרא עוד »
נוב 24, 2021