רות רפאלי: עורכת דין מוסמכת לענייני עבודה

עורכת דין מוסמכת לענייני עבודה

כל אדם יודע שבכדי להתפרנס, עליו לעבוד בתחום התואם את כישרונותיו ויכולותיו. בטרם מתחילים לעבוד במקום כלשהו, הרי שיש צורך לברר מהם הזכויות של האדם במקום העבודה. זכויותיו של אדם במקום העבודה כוללות: הפרשה כדין לפנסיה, עבודה במסגרת השעות המותרות על פי חוק, פיצויים במקרה של פיטורין, שימוע בטרם פיטורין, שכר כפי שנקבע בזמן בו נקבע ועוד. מדובר ללא ספק בזכויות מהותיות שעל כל מעסיק לממש עבור עובדיו. במידה ועובד חש כי זכויותיו נשללות ממנו באופן כזה או אחר, עליו לפנות לעורך דין לענייני עבודה, מוסמך, בקיא ומקצועי בתחום זה.

עורכת דין מוסמכת לענייני עבודה

מתי יש צורך בשירותיו של עורך דין דיני עבודה

עורך דין דיני עבודה הינו עורך דין אשר בקיא בכל הדינים הרלוונטיים העוסקים בסוגיות בין עובד למעביד. עורך הדין יכול לסייע לכל עובד לממש את הזכויות המגיעות לו, על ידי תהליך משפטי וייצוג הולם. לא פעם, נשללות הזכויות הבסיסיות של אדם במקום העבודה שלו. כך למשל, לעיתים אדם לא מקבל את המשכורת שלו באופן שמגיע לו. כלומר, האדם לא יקבל משכורת בזמן או לא יקבל משכורת בסכום המגיע לו הנקבע מראש. לעיתים אדם מפוטר במקום העבודה ללא דמי פיצויים או במתן דמי פיצויים חלקיים, בהפרשה לקויה לקרן הפנסיה או באי הפרשה כלל ועוד. כל אדם אשר חש כי זכויותיו נרמסות, חייב להגיע לבירור והתייעצות עם עורך דין דיני עבודה בקיא, מוסמך, מנוסה ומקצועי בתחום, אשר יסייע לו לבחון את המציאות כראוי ולקבל את שמגיע לו מבחינה חוקית ומשפטית.

רות רפאלי – עורכת הדין הטובה ביותר בתחום דיני עבודה

אם אתם תוהים איזה עורך דין כדאי לכם לבחור, על מנת שיסייע לכם לממש את הזכויות שלכם בתחום דיני עבודה, כדאי שתכירו את עורכת דין רות רפאלי. לעורכת דין רות רפאלי משרד עורך דין העוסק בתחום דיני עבודה על כל רבדיו. עורכת הדין רות רפאלי הינה עורכת דין מוסמכת, בעלת ותק, ניסיון וידע משמעותי ורב בכל הנוגע לדיני עבודה. הבחירה בעורכת דין רות רפאלי, תסייע לכל אדם לקבל את שמגיע לו מתוקף היותו עובד במקום עבודה כזה או אחר, בצורה הטובה, הקלה והנוחה ביותר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פתיחת חברה בע"מ
כיצד פותחים חברה בע"מ ובמה פתיחת חברה שונה מרישום של עוסק פטור או מורשה? אם אתם הופכים להיות חברה או...
קרא עוד »
ספט 25, 2018
השכרת חדרים לפי שעה
השכרת חדרים לפי שעה יכולה להתאים לכל זוג עסוק במיוחד. לא לכולם יש את הזמן, היכולת או הפנאי לפנות סוף...
קרא עוד »
פבר 18, 2018
תובנות עיקריות לגבי ההתקדמות האחרונה בדקים סינתטיים
בנוף המתפתח ללא הרף של שיפוץ הבית, ההתקדמות בדק סינטטי סימנה שינוי משמעותי באופן שבו אנו מעצבים...
קרא עוד »
פבר 14, 2024