5 סיבות שבגינן חייבים לפנות אסבסט ממגורים

פינוי אסבסט

הבית שלנו הוא המקום החשוב ביותר בחיינו על כך אין עוררין. על כן כל מפגע בבית שלנו הוא דבר נוראי שיש לו השפעה דרמטית על חיינו. בבית אנחנו מבלים את רוב שעות היממה ועל כן אין מחלוקת כי הוא חייב להיות בטוח לחלוטין וללא מפגעים. בית שיש בו בעיה הוא דבר נוראי ואנו חייבים לטפל בה בהקדם. על רקע זה ניתן להבין מדוע אסבסט המשמש כגג הוא אחד הדברים הנוראיים ביותר שיש. אי אפשר להגזים בבעייתיות שיש באסבסט ועל רקע זה חשבנו שיהיה זה ראוי שנביא לכם את חמש הסיבות המרכזיות לכך שיש לפנות אסבסט ממקום המגורים שלכם.

פינוי אסבסט

  • כי אסבסט גורם לסרטן

הסיבה הראשונה שבגינה יש לפנות אסבסט היא ללא ספק סיבה בריאותית. הוכח כבר במחקרים רבים וגם בחיים האמתיים כי אסבסט גורם לבעיות בריאותיות קשות ביותר ואף לסרטן. לכן אם הבריאות שלכם חשובה לכם אל תסכימו לעולם לגור תחת גג אסבסט ועשו הכול בכדי לפנות אותו. עליכם להבין כי זה קשור באופן הדוק לבריאות שלכם ולא ניתן להגזים בחשיבות הנושא.

  • בשביל עתיד הילדים שלנו

אם הילדים שלכם חשובים לכם הרי שאתם צריכים לעשות הכול בכדי לפנות אסבסט. ילדים רגישים במיוחד לאסבסט והם יכולים לסבול מאוד מאסבסט. מכיוון שאין לקחת סיכונים כאשר אנחנו מדברים על ילדים אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לטפל במפגע זה.

  • בגלל החוק

הידעתם כי החוק מחייב אוסר לבנות עם אסבסט? מדינת ישראל הבינה כמה אסבסט מסוכן ואסרה בחוק על השימוש בו. לכן אם אתם לא רוצים להיות מפירי חוק פנו את האסבסט ואל תעשו בו שימוש.

  • בגלל הנזק הכספי שיכול להיגרם לנו

אתם צריכים להבין כי אם אתם בעלים של דירה עם גג אסבסט הרי שאתם חשופים לתביעה כספית גדולה. על כן אתם צריכים לקחת זאת בחשבון ולהבין כי סביר להניח שההוצאה הכספית שלכם על פינוי האסבסט תתגמד אל מול התביעה שתחסכו ממכם.

  • בשביל כדור הארץ

אסבסט מזיק גם לסביבה ועל כן כל מי שקצת אכפת לו מכדור הארץ צריך לפנות את האסבסט ולשלוח אותו אל מקום מסודר שבו מפרקים אותו.

עוד מידע תוכלו למצוא בקישור זה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למי כדאי ללמוד QA
קיימות תוכנות רבות שסובבות אותנו במהלך חיי היומיום, החל מהאינטרנט ועד למוצרי תקשורת או אפילו מכשור...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020
דלתות מעוצבות – כמה זה יעלה לכם
אחד מפריטי הריהוט ההכרחיים בכל בית לא היה כך תמיד, אך הוא הלך ונעשה לפריט חשוב ובעל נוכחות ככל שחלף לו...
קרא עוד »
אפר 25, 2020
פיננסים
פיננסים הוא מונח רחב המקיף מגוון דיסציפלינות, כולל בנקאות והשקעות. שירותים פיננסיים הם חלק חשוב...
קרא עוד »
יונ 03, 2022