סריקת ברקוד

לא פעם אנחנו יכולים לראות צוותים בחנויות, סופרמרקטים ובמקומות אחרים בהם ניתן לרכוש מוצרים מסוגים שונים, עוברים עם מכשיר אשר סורק את המוצר וכך הם מקבלים מידע רלוונטי לגביו. מדובר על סריקת ברקוד.

על כל מוצר שעומד על המדפים, יש היום ברקוד, אשר מורכב מקוד של מספרים ואותיות, אותו ניתן לסרוק באמצעות מכשיר פשוט. אותו קוד מאפשר למחשב לקלוט את הסריקה, ובכך לעלות על המסך את כל המידע אודותיו.

כאמור, על מנת שנוכל לבצע זאת, צריך להשתמש בסורק מיוחד אשר יכול להיות גם נייח וגם ידני. הסורק אמור להיות מסוגל גם לקרוא את הברקוד שעל גבי המוצר וגם לשלוח את המידע אודותיו למחשב על מנת שיהיה ניתן לקרוא אותו. במקרים בהם הסורק לא יוכל לבצע זאת, הרי שלא תהיה ברירה אלא להקליד את הנתונים באופן ידני.

צריך לומר, השימוש בסריקת ברקוד היא הכרחית, לא רק על מנת שנוכל לקבל את כל המידע אודות המוצר אלא גם על מנת שהמידע עליו יהיה מדויק ומלא. מן הסתם, הוא גם להיות תואם למידע שאנחנו ממלאים אודות המוצר במחשב עצמו.

היום לכל אחד מאיתנו יש מה שנקרא סורק ברקודים בפלאפון, זה מאפשר לנו לקבל תמונות, קישורים, סרטונים ועוד. לכן אנחנו יכולים לראות בשנים האחרונות, כיצד הברקודים יצאו מהזירה של מוצרים מסחריים וכיום משתמשים בהם בספרים ובעיתונות. מאחר ואותו קוד של ברקוד בנוי על מספרים ואותיות, הרי שאין סיבה שלא ייעשה בו שימוש גם לצורך פרטים אחרים. בצורה כזו אנחנו יכולים לספק יותר אמצעים וליהנות מהרבה יותר מידע רלוונטי.

אין ספק שעצם זה שסריקת ברקוד הפכה להיות עניין פשוט וקל, עניין שכל אחד יכול לעשות אותו בעזרת הסלולר שלו, אז אנחנו נוכל לראות עם הזמן הרבה יותר שיפורים בנושא, נוכל לראות התפתחויות שונות עם הזמן, אשר יאפשרו לנו לקבל הרבה יותר מידע והרבה יותר דברים שיכולים להועיל לנו בצורות שונות. אין ספק שזה יעזור גם לשמור בצורה הרבה יותר טובה על המוצר ולהבטיח מסחר נכון.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מנהלים? 5 סיבות למה לקחת אימון עסקי
פעם חשבנו שמנהל הוא אדם שנולד כזה. הוא תמיד היה בעל טון דיבור קשוח והחלטי, תמיד הוא הצליח לקבל החלטות...
קרא עוד »
יול 20, 2020
איפה בטוח להשקיע כסף כששוק ההון נמצא בתקופה של ירידות?
אנשים רבים שמצליחים לחסוך מדי חודש סכום כסף מסויים ומעוניינים להשקיע אותו כך שהוא יניב להם תשואה נאה...
קרא עוד »
נוב 08, 2022
שליחות משפטית 
התעשייה המשפטית צומחת במהירות והביקוש לשליחויות משפטיות עולה. מהי שליחות משפטית ? מסירה משפטית של...
קרא עוד »
אוג 27, 2022