הלוואות

מי לא נמצא היום בלחצים כלכליים? יוקר המחיה שרק עולה, המיסים ובכלל ההוצאות השוטפות שלנו, קלקול הרכב, החלפת רכב לחדש יותר,חתונה של בת או הבן, סיוע למימון לימודים אקדמאיים לילדים, כיבוי שריפות של מינוס שתפח בבנק ועוד. זו הסיבה כי רבים פונים למקורות מימון שונים, בכדי לקבל הלוואות שרק יצילו אותם או יקלו על חייהם לתקופה מסוימת. יש לדעת כי הלוואה יש להחזיר ולכן, לא מומלץ לקחת הלוואה, כאשר אתם עדיין מחזירים הלוואה קודמת. זו אמנם נכון שללא הלוואה לא ניתן להתקדם בארץ, אך יש כאלה שנכנסו למעגל של התחייבויות, אם בשל הלוואה קודמת שלקחו מהבנק או מחברת מימון חוץ בנקאית ונכנסו למערבולת שקשה היה לצאת ממנה.

אל תמהרו לקחת הלוואה מבלי שביצעתם סקר מקיף 

הבנקים כבר מזמן אינם שחקן ראשי בכל הקשור למתן הלוואות. בגלל הבירוקרטיה והמדיניות הנוקשה של הבנקים , רבים פונים אל אלטרנטיבות אחרות כגון חברות מימון חוץ בנקאיות שיכולות להיות גם חברות ביטוח או אפילו חברות האשראי המציעות הלוואה מהירה לכל מטרה , תוך כמה שעות. היתרון הנוסף של הלוואה חוץ  בנקאית הינו שההלוואה עצמה אינה נרשמת באובליגו הבנקאי של הלווה. אומרים שזה עניין של זמן עד שכל ההתנהלות הבנקאית תשתנה וחברות חוץ בנקאיות יאפשרו ללקוחותיהם לפתוח חשבון בנק חוץ בנקאי.

לבדוק את הריביות בחברות חוץ בנקאיות המציעות הלוואות

כשם שאתם סוקרים מחירים של מוצרים שונים, כך גם לגבי הלוואות. יש לברר היטב ולא לקבל את ההצעה הראשונה שאתם פוגשים. ניתן יהיה להתמקח על הריבית, על פריסת התשלומים ועוד. ישנה תחרות בין חברות המימון החוץ בנקאיות וכדאי לנצל אותה לטובתכם. מלבד הריביות ופריסת התשלומים, כדאי לברר לגבי חברות המימון החוץ בנקאיות כמו למשל, כמה זמן הן קיימות, אם יש עליהן המלצות מלווים  שהיו מרוצים מהשירות, הריבית שלא הייתה להם גבוהה ממהירות ההלוואה ועוד. יש להגיע לחברות המימון החוץ בנקאיות עם שלושת התלושים האחרונים של המשכורת ועם שלושת החודשים האחרונים של תדפיסי הבנק שלכם. החברות בודקות את הפרטים שלכם כמו שיקים שחזרו, הוראות קבע ואם אתם מוגבלים בבנק, כך שאלה יהוו השיקולים שהחברה תחליט לגבי אישור או אי אישור ההלוואה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה להוציא רישיון עסק?
חשוב לדעת, כל עסק מכל תחום ללא יוצא מן הכלל חייב להוציא רישיון עסק, את הרישיון ניתן לקבל מהרשויות...
קרא עוד »
אוק 03, 2021
גני אירועים בחדרה לכל אירוע
אירוע הוא ללא ספק דבר מרגש. כל אדם אשר עתיד לחגוג אירוע בקרוב, יודע שחשוב שהוא ידאג לכל הפרטים הטכניים...
קרא עוד »
אוק 20, 2017
שילוב עם עץ – רשימת חומרים שמשתלבים מצויין עם עץ
השנים האחרונות בעולם העיצוב מאופיינות באקלקטיות - שילוב של סגנונות עיצוב וחומרים שונים. כדי ליישם...
קרא עוד »
נוב 01, 2021