איך בונים חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

אם נכנס לאתר אינטרנט, בוודאי אם הוא אתר מסחרי שנועד לשווק ולמכור מוצרים או שירותים, אנחנו נוכל לראות שיש משמעות לכל פרט ופרט באתר, יש מאפיינים מסוימים וכל אחד מהם יש לו מטרה, כל אחד נועד לקדם דבר מסוים, בין אם זה באתר ובין אם במרחב שמחוץ לאינטרנט.

כך בדיוק גם חנות וירטואלית שאנחנו בונים בתוך האתר. הרי בסופו של דבר, יש לנו מטרה והיא שהגולשים ייכנסו לאתר שלנו, ייכנסו לחנות וירכשו מוצרים. אז מן הסתם, המטרה שלנו בחנות, בכל מאפיין, הוא לקדם את האפשרות שהגולש ירכוש מוצר מסוים. אנחנו לא רוצים שהוא יפספס שום פרט, אנחנו רוצים שהוא ידע בדיוק אילו מוצרים יש, ושהוא ייכנס אל העמודים בהם הוא יוכל למצוא אותם.

חנות וירטואלית

בסופו של דבר, כאשר אנחנו בונים חנות וירטואלית, אנחנו צריכים לאפיין אותה כך, שהיא תהיה ממוקדת לצרכים של כל גולש. בין אם זה באופן ישיר או עקיף. למשל, אם אנחנו יוצרים חנות אנחנו יכולים לאפשר לגולשים להירשם אליה, על פי מאפיינים מסוימים של מין וגיל, אנחנו נוכל לתאם להם מוצרים שיתאימו באופן ספציפי לכל אחד מהם וכן אנחנו יכולים לנקוט בגישה דומה על פי רכישות עבר. כלומר, אנחנו נוכל לבחון את מה שהם קנו בעבר, ועל פי זה להציע להם מוצרים שיכולים להתאים להם.

בניית חנות וירטואלית, כמו זו שניתן לעשות דרך אישופ, היא סוג של אומנות, לא פחות מאשר בניית חנות פיזית. לכאורה, כאשר אנחנו בונים חנות פיזית אנחנו צריכים לחשוב איזה מוצרים לשים בפרונט ואיזה מאחור, איזה מוצרים לשים בחלון הראווה ולקדם אותם ואיזה לא, באילו מחירים למכור אותם ועוד. זה לא שונה מאשר חנות וירטואלית, הרי אנחנו צריכים לבחון אילו מוצרים להציע ללקוחות שלנו בעמוד הבית של האתר או של החנות ואילו מוצרים פחות להבליט, אנחנו צריכים לחשוב כיצד להפוך את השיטוט בחנות לנוח ופשוט ולהעניק לגולשים שלנו חווית קנייה ייחודית. כך הם ייהנו ויחזרו אלינו שוב ושוב כאשר ירצו לקנות מוצרים דומים לאלה שאנחנו מוכרים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך השלם להתאמת תאורה לבית
התאמת תאורה לבית נחשבת לאחד הנושאים החשובים והמהותיים ביותר בתחום עיצוב הבית. אם בעבר רוב התחום...
קרא עוד »
מאי 05, 2019
מתקני גירוד לחתולים איך בוחרים
חתולים הם חיה שלה יש ציפורניים חדות שמתחדשות כל הזמן ואותן יש לחדד. בטבע החתול מחדד את הציפורניים...
קרא עוד »
ינו 21, 2020
תיקון גג הבית – הדרכים הנפוצות והיעילות ביותר
הגג אינו אטום דיו, ואתם מעוניינים לתקנו במהירות האפשרית קודם שיופיעו הנזקים. כאן תעלה לפניכם דילמה:...
קרא עוד »
מרץ 10, 2020